הבלוג של yoramparket

חדשות הפרקטים

יורם פרקט - נגר מוסמך בעל רקע בלימודי עיצוב פנים מומחה לפרקטים ומבין חלוצי העוסקים בפרקטים בישראל. חנות תצוגה אזור תעשיה בת-ים רח' אהוד קינמון 29 בנוסף גם שירות עד הבית ויעוץ חינם . טל: 050-9911998 אתר: https://sites.google.com/site/yoramparcet/

עדכונים:

פוסטים: 15

החל ממאי 2011

פרקטים ושיפוצים. עצות לייעול תהליך השיפוצים. מאת יורם פרקט

10/12/2011

פרקטים ושיפוצים זה יכול להיות נעים מאת יורם פרקט

פרקטים - יורם פרקט

עצות לייעול תהליך השיפוצים בקלות לכל דירה ולכל בית:

לא צריך הרבה כדי לעבור בקלות במהירות ובתקציב סביר שיפוצים בדירה.

שני שיפוצים קטנים יעזרו לכל דירה, אפילו מוזנחת וישנה, לקבל מראה חדש ויפה

הראשון – צבע חדש לקירות, למשקופים ולדלתות

והשני – ריצוף פרקטים שיכסה את הרצפה הישנה.

שני אלה צבע ופרקטים יעשו היטב את העבודה והדירה תעבור מהפך טוטאלי ובתקציב לא יקר מאד.

אין ספק כי פרקטים הם חלק חשוב בשיפוצים של כל דירה.

היתרון של רצפת פרקטים שאפשר במהירות לכסות את הריצוף הישן ובתוך מספר שעות להעניק לכל הבית מראה חדשה בלי להכנס לשיפוצים יסודיים ויקרים מאד.

פרקטים למינציה מגיעים במבחר גדול ויש הרבה סוגים. בדר”כ התקנת הפרקטים מגיעה בשלב הסופי של השיפוצים בדירה, לאחר סיום כל עבודות השיפוצים האחרים.

הסיבה להתקנת הפרקטים בשלב השיפוצים הסופי כדי לשמור על הפרקטים ולהגן עליהם.

למרות שפרקטים הולכים יד ביד במקביל לשיפוצים של כל בית או דירה, הפרקטים הם ענף נפרד בפני עצמו ולכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי של בעל מקצוע מומחה לפרקטים ולא להסתפק בהצעת מחיר של השיפוצניק בלבד שיכול להיות בעל מקצוע נפלא לעבודות האחרות בבית אבל את הפרקטים עדיף להשאיר למקצוענים שמתעסקים בפרקטים בלבד.

ואם בפרקטים עסקינן – תוכלו לקבל כיום יעוץ מקצועי אישי אצלכם בדירה ללא כל התחייבות על ידי בעל מקצוע מומחה לפרקטים כך שאין מה להפסיד לשמוע חוות דעת נוספת והדרכה באשר לסוג הפרקטים שמתאים לכם ולמחירם.

דבר נוסף למרות שחלק מהשיפוצניקים הכניסו גם את הפרקטים לתחום עיסוקם הצעת המחיר שלהם בדרך כלל תהיה גבוהה יותר מהצעת מחיר של המומחה לפרקטים.

סיכומו של דבר פרקטים ושיפוצים הולכים במקביל אבל לא ממש נפגשים, לכל אחד מבעלי המקצוע יש את המומחיות שלו ואת התחום שבו הוא הכי טוב והכי מקצועי, בפרקטים מומלץ לפנות למי שעוסק בתחום הפרקטים בלבד, זה יבטיח לכם שירות יעיל, מבחר גדול יותר של פרקטים לבחירה ומחיר טוב יותר.

פרקטים ושיפוצים זה יכול בהחלט להיות נעים. בהצלחה

יורם פרקט מכירה והתקנה

מראשוני העוסקים בפרקטים בישראל

ביקור ויעוץ חינם עד הבית ללא כל התחייבות

טל: 050-9911998

עוד מהבלוג של yoramparket

תצוגה מקדימה

פרקטים במבוק לאקי פרקט

אם חושבים על זה, נדמה שאין אחד שלא שמע על הבמבוק שנקרא חיזרן בעברית. יש הרבה מוצרים שעשויים במבוק, רהיטים לבית ולגן, גדרות לחצר וגולת הכותרת הצמח המפורסם לאקי במבוק שמגיע מהמזרח הרחוק ומסמל צמח שמביא מזל, ברכה שמחה...

תצוגה מקדימה

קונים פרקטים ? תוספות תשלום ברגע התקנת הפרקט יקפיצו את המחיר.

קונים פרקטים ? תוספות תשלום ברגע התקנת הפרקט יקפיצו את המחיר. מאת: יורם פרקט טל: 050-9911998 קונים פרקט בשכל קומבינת הצעת מחיר התחלתית לעומת תשלום סופי גבוה קונים פרקטים למינציה לבית ?  תתחדשו. קרוב לוודאי שאתם רוצים לעשות...

תצוגה מקדימה

פרקטים מצרך חיוני גאוני וחסכוני

פרקטים מצרך חיוני גאוני וחסכוני יורם פרקט טל: 050-9911998   למה ? תשאלו ! בדיוק כאן המקום להסביר על כך. בניגוד למה שחושבים ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה