הבלוג של יונית

הבלוג של יונית

יונית, 35, אמא במשרה מלאה, עבודה במשרה מלאה ומנסה לתווך בהצלחה בין השתיים....

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מספטמבר 2018

עוז זהבי, מייקל לואיס ואגם בוחבוט עם סיפור המכבים הידוע. מה עוד אפשר לבקש ממופע חנוכה. הנה כל הפרטים על המופע החדש והנוצץ לחנוכה 2018 וההמלצה שלי.

אם אתם והילדים מאסתם כבר בפסטיגל, מסתבר שיש חלופה לא רעה. אני מדברת על המופע החדש שובם של המכבים בחנוכה 2018 שמציג שורת כוכבים נוצצת לא פחות מהפסטיגל הידוע הכוללת את עוז זהבי, רוני דלומי, חן אמסלם, מייקל לואיס ואגם בוחבוט.

בכלל, במבט כללי על מופעי חנוכה 2018 המומלצים בחג הקרוב, אין ספק שרק הפסטיגל מהווה תחרות לשובם של המכבים. שאר המופעים, לא משתווים ברמת הכוכבים המשתתפים בהופעות.

שובם של המכבים

שובם של המכבים

סיבה נוספת שצריכה להוות יתרון ברור להצגה שובם של המכבים על פני שאר הצגות חנוכה, היא הנושא. כבר שנים רבות שמרוב ההפקות הנוצצות והמושקעות, שכחו כבר את נושא החג. ובכן, במקרה הזה, ראוי לציין לשבח את מפיקי המופע שהחליטו לקיים מופע שעוסק בנושא המרכזי של חנוכה.

זהו כמובן סיפור המכבים הידוע שמסמל גבורה ואומץ להילחם על החופש ועל הזכות לחיות בעצמאות ללא משטר שמדכא אותך. לדעתי בימים אלו, זהו נושא חשוב ביותר שיכול להעניק לילדים בדיוק את מה ששאר המופעים האחרים לא מציעים. אפילו מופעים מעולים כמו קסם של משחק עם יובל המבולבל ואחרים.

בקיצור, אני כבר קיבלתי החלטה לחג הקרוב ורכשתי כרטיסים. ואני בהחלט ממליצה גם לכם לעשות זאת ואני גם מקווה מאוד שגם הילדים יסכימו איתי.

עוד מהבלוג של יונית

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה