הבלוג של ilak פדיקור ומניקור אקספרס

yofitofi

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מפברואר 2016

זה לא סוד שכל אישה אוהבות להראות מטופחת יפה, אך כשהדבר מגיע לפדיקור ומניקור, נראה כי אין מקום לפשרות ונשים רבות פוקדות זו אחר זו אצל קוסמטיקאיות מובחרות, על מנת להשלים את הופעתן ולהציג כפות ידיים ורגלים מטופחות ויפות. למעשה, ניתן לראות כי בתחום הפדיקור והמניקור, ישנם טרנדים לוהטים שכבשו את התחום, אם זה עניין בניית ציפורניים, לק ג’ל ועוד חידושים ופיתוחים אחרים שלא מותירים מקום לדמיון.

קצת על טיפולי פדיקור ומניקור

מניקור ופדיקור הם טיפולים אסתטיים המתאימים לכל אישה, כמובן שאפשר לעשות אותם באופן עצמאי בבית, אך נראה כי הם די מסובכים ושווה ללכת עבורם לקוסמטיקאית מובחרת אשר תבצע עבודה מסורה ומקצועית וגם על הדרך ליהנות מפינוק נהדר לכפות הרגליים והידיים.  מהו למעשה טיפול פדיקור ומניקור? בטיפול מניקור, הקוסמטיקאית מורידה את העור היבש שהצטבר בקצות הציפורניים והיא מסדרת את ציפורני כף היד ומורחת עליהם לקה במבחר רב של צבעים או דוגמאות מרהיבות. לעומת זאת פדיקור, הינו טיפול בו הקוסמטיקאית מסירה את העור היבש באופן כללי בכל כף הרגל, ולאחר מכן היא מסדרת באופן מושלם את הציפורניים ומורחת עליהם לקה אופנתית וצבעונית.

פדיקור מניקור

שלבי טיפול פדיקור, מניקור באופן מקצועי:

בשלב הראשון, יש לרכך את עור כף הרגל, על מנת שהעור יהיה רך, כך יהיה ניתן לקלפו. את הריכוך מבצעת הקוסמטיקאית על ידי מריחת חומר מיוחד או באמצעות השריית הרגליים במים חמימים ונקיים המכילים מלחים או שמנים מיוחדים בהתאם לסוג העור.

בשלב השני, הקוסמטיקאית מטפלת בעור הנמצא סביב הציפורן באמצעות דחיפת חלקי עור אחורה והסרת תאי רקמה מתים בנמצאים בסיס הציפורן. שלב זה של הטיפול, הוא הקריטי ביותר והוא דורש מיומנות רבה מצד הקוסמטיקאית, על מנת לקבל תוצאות מושלמות וכמובן כדי שלא לפצוע את העור הבריא.

לק מקצועי

לאחר טיפול בעור המת, הקוסמטיקאית מטפלת בציפורן, היא גוזזת אותה וממשיכה בשיופה על ידי משייף ובצירה ואביזרים שונים שברשותה, על מנת ליצור ציפורן חלקה בקצה שלה כהכנה למריחת הלק.

השלב הסופי בפדיקור ומניקור – הוא השלב המהנה יותר והוא – מריחת הלק באופן מקצועי ומדויק. כמובן שניתן לשלב מגוון רב של צבעים, צורות, אבנים ודקורציות שונות, אך חשוב גם למרוח מחזק ציפורניים איכותי, שהוא דואג לכך שהציפורניים יישארו חזקות ויציבות ולא יישברו במהלך שגרת היום יום. מעבר לכך, חשוב למרוח מייבש לק ומבריק לקבלת תוצאות מרשימות ויפות יותר.

עוד מהבלוג של ilak פדיקור ומניקור אקספרס

Thumbnail

אז למה דווקא פדיקור רפואי?

עולם הטיפוח והיופי היה קיים מאז ומעולם ונראה כי נשים רבות משקיעות רבות על מנת להיראות מטופחות ויפות, אך כאשר הדבר מגיע לכל הקשור לבריאות נראה כי הדבר חשוב פי כמה וכמה. פדיקור רפואי, הוא נחוץ לנשים רבות לא רק מבחינה אסתטית...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

כך תמרחי לק ג'ל נכון שיחזיק לאורך זמן

ג'ל לק הוא אחד הטרנדים הנפוצים כיום בעולם היופי והציפורניים ונשים רבות פוקדות זו אחר זו אצל קוסמטיקאיות על מנת לקבל ציפורניים יפות ומטופחות. את הלק ג'ל ניתן לרכוש באופן עצמאי ולמרוח לבד, אך כמובן שנשים רבות מעדיפות להתפנק...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים