הבלוג של ilak פדיקור ומניקור אקספרס

yofitofi

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מפברואר 2016

עולם הטיפוח והיופי היה קיים מאז ומעולם ונראה כי נשים רבות משקיעות רבות על מנת להיראות מטופחות ויפות, אך כאשר הדבר מגיע לכל הקשור לבריאות נראה כי הדבר חשוב פי כמה וכמה. פדיקור רפואי, הוא נחוץ לנשים רבות לא רק מבחינה אסתטית אלה גם מבחינה רפואית והוא יכול למנוע כאבים רבים וזיהומים שעלולים להתפתח עם השנים ברגליים. כמובן שישנן נשים אשר מבצעות פדיקור בשל המראה האסתטי של הרגל, אך לא רק. לעיתים גם בשל צורך רפואי.

סט פדיקור רפואי

ההבדל בין פדיקור רגיל לפדיקור רפואי

הפדיקור הרפואי הוא למעשה מבוצע על ידי קוסמטיקאיות פרא רפואיות אשר משתמשת בציוד מיוחד המאפשר להן לטפל בבעיות שונות ברגליים כמו – ביבלות, בציפורניים חודרניות, יובש ברגליים, עור קשה ועוד. הפדיקור הרפואי, הוא בעצם מטפל בבעיה מהשורש וממגר אותה בצורה רפואית מקצועית. לעומת זאת,  הפדיקור הרגיל, נועד לטפל ברגל מבחינה אסתטית בלבד והוא לא מטפל בבעיה משורשה. לכן, כאשר מדובר בבעיות מורכבות, חשוב לפנות לקוסמטיקאית מומחית אש לה ידע רב והסמכה לעסוק בתחום ולטפל בבעיות ברגלים משורשם.

 כיום, מעבר לכך שנשים ניגשות לקוסמטיקאיות על מנת לבצע פדיקור רפואי, גם ספורטאים רבים נעזרים בשירותים באופן קבוע, מכיוון שהרגל היא המקום היחיד שמקבל את רוב העומס של הגוף, כך שטיפול מקצועי יכול להפחית את העומס על הגוף ולמנוע מחלות שונות ויובש שעלולים להתפתח עם הזמן.

רוצים לדעת עוד על פדיקור רפואי? תכנסי לקישור הבא.

פדיקור רפואי פתרון מצוין למחלות ובעיות שונות

לא מעט מחקרים הוכיחו כי פדיקור רפואי יעיל למנוע מחלות שונות בעיקר בקרב חולי סכרת אשר סובלים באופן תמידי מכאבי רגליים, כך שטיפול נכון יכול למנוע כאבים שנוצרים עקב יבלות, פטריות וזיהומים שונים בכף הרגל. לרוב חולי סכרת סובלים מחוסר באספקת הדם לכפות הרגליים, וכך העור בכף הרגל אינו מתחדש להם באזור זה, כך שטיפול פדיקור יכול לסייע להם רבות.  טרם בחירת קוסמטיקאית, חשוב כמובן להתייעץ עם הרופא המטפל שיאשר את הטיפול וכמובן לפנות רק לקוסמטיקאיות בעלות ניסיון רב ובעלות מכון אסתטי ונקי לעין.

עוד מהבלוג של ilak פדיקור ומניקור אקספרס

תצוגה מקדימה

השפעת פדיקור ומניקור על היופי שלך

זה לא סוד שכל אישה אוהבות להראות מטופחת יפה, אך כשהדבר מגיע לפדיקור ומניקור, נראה כי אין מקום לפשרות ונשים רבות פוקדות זו אחר זו אצל קוסמטיקאיות מובחרות, על מנת להשלים את הופעתן ולהציג כפות ידיים ורגלים מטופחות ויפות....

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

כך תמרחי לק ג'ל נכון שיחזיק לאורך זמן

ג'ל לק הוא אחד הטרנדים הנפוצים כיום בעולם היופי והציפורניים ונשים רבות פוקדות זו אחר זו אצל קוסמטיקאיות על מנת לקבל ציפורניים יפות ומטופחות. את הלק ג'ל ניתן לרכוש באופן עצמאי ולמרוח לבד, אך כמובן שנשים רבות מעדיפות להתפנק...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה