הבלוג של גדעון 23

חלום מתוק

איש מגוון ,מתעניין בהרבה דברים . אוהב את החיים ,ומקווה לקבל בחזרה.

עדכונים:

פוסטים: 574

החל מאוקטובר 2011

Perfect שמה לעצמה כמטרה, לספק לנשים שעברו כריתת שד או פטמה – את התותב המציאותי ביותר שניתן להשיג, שמרגיש ונראה טבעי. פטמות מותאמות אישית (עבור נשים שעברו כריתה חד צדדית או כריתה מלאה) ותותבי שד מהטובים בעולם, המיוצרים על ידי אמנית בהתאמה אישית ובלעדית בישראל.

13/10/2012

בשנת 2009 חלתה מיכל בסרטן השד.

היא עברה טיפולים כימותרפיים, ניתוח כריתה ושחזור של שד אחד.

לאחר 3 ניתוחים הסתכלה על עצמה ולא הייתה מרוצה. משהו היה חסר- הדובדבן שבקצפת.

ניסיונות רבים של חיפוש פתרונות (תוך כתיבת  בלוג “קרצינומה אהובתי” שהפך מאוד פופולרי, בו שיתפה את דרך ההתמודדות שלה) ואי ההסכמה הנחרצת לחוות ניתוח נוסף עם תקופת המתנה של 6 חודשים לניתוח נוסף לאחריו בו יצרפו לה פטמה באופן כירורגי, הביאו אותה לחקור את הנושא, להתמקצע וללמוד להכין פטמות כאלו בעצמה מתוך רגישות, הבנה לנושא, שילוב אספקט של יצירה שיעשה טוב לאנשים ומתוך הכאב האישי שלה ומכאבן של נשים שפגשה בקבוצת תמיכה (בפייסבוק- “גמאני חליתי בסרטן השד”).

מיכל יצרה את המוצר המושלם מבחינתה.

ההרגשה ללכת לים, לחדר כושר, להתפשט ללא בושה ולהרגיש שוב את אותו הביטחון בעצמה, בגופה ובנשיותה, הייתה מופלאה ומרגשת עבורה.

מאז, החליטה מיכל להעניק לנשים נוספות שהיו במצבה, את אותה ההרגשה תוך ליווי מלא לאורך כל התהליך. סבלנות, מקצועיות ואהבה רבה בשילוב מוצר ייחודי מסוגו בעולם, נותנים לאישה לחזור לעצמה ולהרגיש שוב אישה במלוא מובן המילה.

                                                                 למי פונה המוצר?

Pink Perfect שמה לעצמה כמטרה, לספק לנשים שעברו כריתת שד או פטמה -  את התותב המציאותי ביותר שניתן להשיג, שמרגיש ונראה טבעי.

פטמות מותאמות אישית (עבור נשים שעברו כריתה חד צדדית או כריתה מלאה) ותותבי שד מהטובים בעולם, המיוצרים על ידי אמנית בהתאמה אישית ובלעדית בישראל.

המוצר מוכר במשרד הבריאות ומוגדר להחזר כספי כפרוטזה לנשים המטופלות.

החיבור לקרן שמש: כיוון שהמחלה הותירה את מיכל ללא משאבים כספיים רבים ומאחר והתחום היה לה חדש, חשבה כיצד ניתן יהיה לקדם את המהלך.

דרך חברה הגיעה לקרן שמש. לשמחתה, חזרו למייל ששלחה ומרגע זה ואילך, החל תהליך ההקמה של פינק פרפקט.

כיום, מיכל בקשר רציף עם המנטורית עו”ד יפה לילי ונהנית מחיבוק מקצועי ותומך לאורך כל הדרך.

קישור לאתר: perfect.com-http://www.pink

                                                                   אודות קרן שמש:

“קרן שמש” לעידוד יזמים צעירים בישראל, גוף פילנתרופי במימון קרן אדמונד ג’ ספרא, הוקמה כארגון ללא כוונת רווח במטרה לעודד יזמים צעירים ומוכשרים להקים עסקים חדשים בישראל.

הקרן מציעה ליזמים צעירים בני 20-35 בעלי יוזמות ורעיונות עסקיים, הדרכה מקצועית צמודה וסיוע כספי של עד 90,000 שקלים.

ארגון קרן שמש מתאים ליזם מנטור (חונך), במסגרת פרויקט התנדבותי של אנשי עסקים, התורמים מזמנם ומניסיונם העשיר למען יזמים בפרויקט.

מאחר ושלב החונכות הוא חשוב וקריטי להתפתחות העסק הצעיר, מסייעת הקרן בליווי מקצועי של עד שנתיים, באמצעות אנשי מקצוע מתחומים שונים, כגון: שיווק, ניהול, כספים וכו’.

עוד מהבלוג של גדעון 23

תצוגה מקדימה

מותה הטרגי של נטי פיינברג

אמש (ה') הלכה לעולמה אשת התקשורת נטי פיינברג והיא רק בת -38 . היא החלה את הקריירה המקצועית שלה כעורכת ומגישה "ברדיו חיפה",ו"ברדיו צפון". פיינברג הצטרפה בשנת 2011 לחדשות 10 בו שמשה בתחילה כקריינית חדשות בתחנות הרדיו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

מאבקה של מורה ערבייה לקבלת זהותה במקום עבודתה

הבמאית גנית אילוז עקבה במשך שנת לימודים אחת אחר הדיל, מורה ערביה צעירה וכריזמטית, המלמדת בבית ספר יסודי בהוד השרון. נוסף לגזענות ולקונפליקט הזהות, מתמודדת הדיל גם עם לחץ כבד מצד המגזר למצוא חתן, בהיותה רווקה המתקרבת לגיל...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עבודתו של עורך-הדין צורף

בעולם המשפטים הישראלי, כאשר השוק רווי ועמוס בעורכי דין, כיצד יוכל לקוח פרטי או חברה להתמצא בין ים עורכי-הדין ולבחור באדם שייצג אותו בצורה הטובה ביותר? עו"ד איל צורף מציע שלוש אמות מידה ברורות ומוצקות: הצלחה, ניסיון ושירות...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה