הבלוג של יפעת מאירוביץ יפת

יפעת מאירוביץ' טבת – מתמודדת מטעם התנועה החברתית הירוקה בראשון לציון

חברת מועצת העיר ראשון לציון מאז שנת 2008, מתמודדת מטעם התנועה החברתית הירוקה. יועצת סביבתית מזה למעלה מ- 15 שנה. עצמאית, בעלת משרד ייעוץ בתחום איכות הסביבה בדגש על נושא הטיפול בפסולת לעסקים ורשויות מקומיות.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוגוסט 2013

איך זה קרה לי ? פתאום אני נשמעת כמו חיים הכט ואומרת כל הזמן : “שלא יעבדו עליכם”. הכל התחיל משיחות טלפון לפני כניסת החג. כמעט כל מי שהתקשר אלי סיפר לי שאחד מחברי המועצה משקר ומספר להם שאני רצה במפלגת הירוקים + הצעירים, שקר וכזב, אני רצה בתנועה החברתית הירוקה. מה שפוליטיקאים מוכנים לעשות כדי להיבחר: לקחת קרדיט, להטעות אנשים- זאת פוליטיקה ישנה ומכוערת. ואז הפכתי בין רגע לחיים הכט קטן והתחלתי להסביר לכולם: שלא יעבדו עליכם!!! הצטרפו אלי למסע ההסברה…

07/09/2013

פתאום אני נשמעת כמו חיים הכט

איך זה קרה לי ? פתאום אני נשמעת כמו חיים הכט ואומרת כל הזמן : “שלא יעבדו עליכם”

חיים הכט ואני ממש לא דומים, טוב.. אולי רק במשקפיים, אז איך זה קרה? הכל קשור לטלפונים של ראש השנה.

השנה, הגדלתי לעשות, שלחתי SMS לחג דרך מערכת ממוחשבת, פשוט כי לא רציתי לפספס אף אחד, ואני מאוד מקווה שלא פספסתי. קיבלתי המון טלפונים ומאוד התרגשתי מטלפונים של אנשים, שאת חלקם לא שמעתי מזמן, היה כיף לדבר, עד שהגענו לחלק שבו לא מעט אנשים הסבירו לי, שאחד מחברי המועצה משקר ומספר שאני רצה איתו, חבר המועצה הזה, הולך יחד עם חבריו ברחבי העיר ומספר שקר- שאני רצה איתו במפלגת הירוקים + הצעירים. וואו! אני ?

אני רצה עם איתן שלום, חברי לדרך בתנועה החברתית הירוקה אני אומרת כמו תוכי לכולם, מה פתאום רז? מעולם לא! אז זה מה שהוא מספר לאנשים ? עצוב, עצוב, שזה מה שאנשים עושים בשביל קולות, בשביל פוליטיקה.

אז ככה התחילה ונגמרה כל שיחה שלי לפני החג: “שלא יעבדו עליכם: אני רצה בתנועה החברתית הירוקה בראשות איתן שלום” לנו מצביעים באות ע’.

השקר הזה נובע רק מהרצון לבלבל את הציבור, להתהדר בעשייה, שהינה עשייתי הירוקה בעיר.

התושבים הירוקים מצביעים ע

אז תהיה שנה טובה ? בהחלט ! תהיה שנה מצויינת, אני ההוכחה לכך, שכשעושים טוב, חוזר רק טוב, ואני בטוחה שהציבור לא מטומטם, הוא לא ייתן את קולו למי שמתחזה, משקר ומתהדר בעשייה לא לו.

אני מתחילה את השבוע עם אנרגיות חיוביות, מסרבת לתת לאנשים רעים לקלקל לי, תהיה שנה טובה, תהיה שנה בה נמשיך את העשייה שלנו למען הציבור. בהתנדבות ! זה מה שמגיע לציבור, שנבחרי הציבור שלו יהיו אנשי עשייה, אנשים שחושבים על כלל הציבור, ומנסים לשפר את העיר לטובה.

אז שלא יעבדו עליכם ! אנחנו התנועה החברתית הירוקה, וכל מי שאיכות החיים והסביבה בעיר חשובה לו, ייצא מהבית ויצביע.

יצביע בלי להתבלבל: ע’ התנועה החברתית הירוקה ויראה לפוליטיקאים האחרים, שהם אולי מנסים לבלבל, אבל לא יצליחו. אנחנו ראשונים וממש ממש ממש לא פראיירים !

עוד מהבלוג של יפעת מאירוביץ יפת

Thumbnail

קולה של ירוקה, אבל כבר לא ירוקה פוליטית

נעים מאוד , אני  יפעת מאירוביץ יפת, תושבת ראשון לציון, בת 38, אמא לאורי בן 9 ומיכלי בת 7 מחר, נשואה ליונתן, יבוא אישי שלי מאילת. אני יועצת סביבתית במקצועי מזה 15 שנה, בהתחלה בחברה להגנת הטבע, ואח"כ ביחידה לאיכות הסביבה וקשרי...

Thumbnail

מה אפשר לעשות ב- 1800 ימים ?

מה אפשר לעשות ב- 1800 ימים ? אם היו אומרים לכם שאתם יכולים לעשות כל מה שרק תירצו במשך 1800 ימים, מה הייתם עושים ? נוסעים לטיול ארוך לחו"ל ? מחליפים עבודה? אני בחרתי לבלות 1800 ימים בהתנדבות. זאת לא סתם התנדבות, זאת התנדבות יום...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...