הבלוג של doseo

doseo

עדכונים:

פוסטים: 37

החל ממרץ 2015

קיים ביקוש הולך וגובר לטכנולוגית בנייה חדשות, מהירות וזולות יותר, לכן ניתן לראות פרויקטים רבים של מבנים ניידים המהווים אלטרנטיבה מועדפת על פני שיטות בנייה אחרות. כדאי לדעת כי מבנה נייד איננו קרוואן אלא מבנה קבוע אותו מחברים לתשתיות אותן מכינים מראש לפני הצבת המבנה באתר הבנייה. מבנה נייד מכינים במפעל ומשנעים אותו לרוב בשלמותו באמצעות משאית מנוף, ומציבים אותו בשטח במהירות ללא צורך בזמני המתנה ארוכים עד להשלמת המבנה. לכן, מבנים ניידים נחשבים לפתרון מתבקש ומועדף למטרות הקמת צימרים, משרדים, כיתות לימוד, מחסנים ולמטרות מגורים. כמו כן, ניתן להרחיב מבנה קיים באמצעות הצמדת המבנה היביל וחיבורו לבית הקיים.

החזר השקעה מהיר

עלויות הייצור וההקמה של מבנים ניידים נמוכות משמעותית מעלויות הקמת מבנה בשיטות בנייה מסורתיות מבטון, עץ, פלדה וחומרי גלם אחרים. את המבנה הנייד מכינים על פי תכנית מדויקת ולאחר השלמת הייצור של המבנה מובילים אותו לאתר ומציבים אותו במקום. עם זאת, חשוב לרכוש מבנים ניידים רק מחברה מקצועית ומנוסה כמו ארט בילדינג, חברה מובילה המתמחה בתחום וברשותה ניסיון רב.

מאחר ועלויות הבנייה וההקמה של מבנה נייד נמוכות יחסית לשיטות בנייה אחרות ניתן להחזיר את ההשקעה תוך זמן קצר יותר. לפיכך, בעלי צימרים, חברות בנייה, מוסדות חינוך, מפעלים ולקוחות רבים נוספים בוחרים לרכוש ולהקים מבנה נייד במקום להמתין חודשים ארוכים עד להשלמת המבנה לו הם זקוקים.

איכות גבוהה

חברת ארט בילדינג מתחייבת להקמת מבנים ניידים מאיכות גבוהה, המבנים מיוצרים מחומרי גלם משובחים ועמידים כך שהמבנה יכול להחזיק מעמד עשרות שנים. את המבנה מייצרים באיכות גימור גבוהה והוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר, מבודד היטב ולכן גם חוסך בעלויות הקירור והחימום.

 למידע נוסף – art-building – בנייה קלה, טלפון: 073-741-1385

עוד מהבלוג של doseo

דרושים משרה חלקית

אנשים רבים מחפשים משרה חלקית בהיקף שעות המתאים להם, ביניהם סטודנטים הזקוקים להכנסה כדי לממן לימודים והוצאות מחיה, נשים עם ילדים קטנים בבית, פנסיונרים המעוניינים בהשלמת הכנסה וכדומה. חשוב לדעת כי ההבדל בין משרה מלאה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לחובבי הבריאות: מסחטת מיצים בסחיטה איטית

טרנד הבריאות שוטף את ישראל כמו במדינות רבות אחרות בעולם, וכיום אנו מודעים לסכנה הקיימת במשקל עודף, במזון מעובד, במשקאות עתירי סוכר וקלוריות ועוד. כמו כן, כולנו מעוניינים לשנות את אורח החיים וליהנות מבריאות טובה יותר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה