הבלוג של doseo

doseo

עדכונים:

פוסטים: 37

החל ממרץ 2015

אם גם אתם מאחסנים את האתרים שלכם על גבי שרת פנימי בחברה, בהחלט כדאי להתעדכן בהתרחשויות האחרונות בעולם בניית ועיצוב האתרים.

אין ספק כי המגמות הרבות בעידן המחשב והאינטרנט מתעדכנות בקצב מסחרר ועל מנת ליהנות מהיתרונות השונים המתחדשים ללא הרף עלינו להיות מחוברים לספק אינטרנט ולטכנאי איכותי, לחברת עיצוב ובנייה בעלת סטנדרטים גבוהים, לנותני שירות אדיבים ולשאיפה המתמדת להתקדם.

 אחסון אתרים, למי שטרם הספיק להתוודע לנושא, מצריך שימוש בלא מעט חשמל. והחשמל כמו שכולנו יודעים הוא מצרך ההולך והופך יותר ויותר יקר. אין ספק כי בעידן בו החשמל הינו רב משמעות, אין לנו הרבה משאבים לבזבז.

יתרה מכך, השימוש בחשמל בהיקפים כל כך גבוהים אינו נגבה אלא מהלקוח. חברות שאינן מעוניינות לספוג את הפערים במחירי החשמל שאינו חסכוני כבר עברו מזמן לשירותי אחסון אתרים ירוק. אחסון אתרים ירוק, כפי המשתמע, עושה שימוש בחשמל ידידותי שיוצר באמצעות טורבינות רוח.

ליהנות מכל העולמות

אם אינכם רוצים לפגוע באיכות השירותים שאתם מעניקים ללקוחותיכם אבל מודעים לחשיבות השמירה על החשמל ועל משאבי כדור הארץ הטבעיים, חשוב כבר מעכשיו להתחיל לאמץ את השירותים החסכוניים בחשמל של אחסון אתרים ירוק.

בשנים האחרונות ועם המודעות לחשיבות החיסכון בחשמל יותר ויותר אתרים מאוחסנים בשרתים ירוקים. ומאחר ובעסקים אין מקום ל”עיגול פינות” או וויתורים כלכליים “קטנים” ההופכים לבזבוז אמיתי  בהיקפים מסחריים – יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את החשיבות הרבה של שמירה וחסכון בחשמל.

 המחירים האטרקטיביים של האחסון הירוק הופכים את השירות למבוקש עוד יותר על ידי רבים.

רוב השרתים הירוקים כיום קיימים בארצות הברית אולם משנה לשנה ניתן למצוא יותר ויותר ארגונים ואתרים שאינם מסתפקים בשירותים ממוצעים או בזבזניים.

חבילת אחסון אתרים בשיטה הירוקה כוללת אחסון האתר לפי דרישה וללא הגבלה, תמיכה טכנית בעובדי הארגון בעבודת העלאת הקבצים לאתרים או בעבודה עם אתר האינטרנט, פיתוחו וקידומו, סאב דומיינים רבים ככל שהארגון צריך וללא חיוב נוסף, תמיכה של PHP, SQL, שימוש בשרת תומך PHP, SQL. ועוד.

למידע נוסף, פנו עכשיו 04-6467057, או בקרו באתרינו: http://www.greenhost.co.il

עוד מהבלוג של doseo

דרושים משרה חלקית

אנשים רבים מחפשים משרה חלקית בהיקף שעות המתאים להם, ביניהם סטודנטים הזקוקים להכנסה כדי לממן לימודים והוצאות מחיה, נשים עם ילדים קטנים בבית, פנסיונרים המעוניינים בהשלמת הכנסה וכדומה. חשוב לדעת כי ההבדל בין משרה מלאה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לחובבי הבריאות: מסחטת מיצים בסחיטה איטית

טרנד הבריאות שוטף את ישראל כמו במדינות רבות אחרות בעולם, וכיום אנו מודעים לסכנה הקיימת במשקל עודף, במזון מעובד, במשקאות עתירי סוכר וקלוריות ועוד. כמו כן, כולנו מעוניינים לשנות את אורח החיים וליהנות מבריאות טובה יותר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה