הבלוג של doseo

doseo

עדכונים:

פוסטים: 37

החל ממרץ 2015

אנשים רבים מחפשים משרה חלקית בהיקף שעות המתאים להם, ביניהם סטודנטים הזקוקים להכנסה כדי לממן לימודים והוצאות מחיה, נשים עם ילדים קטנים בבית, פנסיונרים המעוניינים בהשלמת הכנסה וכדומה. חשוב לדעת כי ההבדל בין משרה מלאה למשרה חלקית הוא בכמות השעות שעל העובד להשלים מדי יום וחודשית. יודגש כי עד היום נאלצו סטודנטים וכל אדם אחר שחיפש עבודה בהיקף שעות מופחת ממשרה מלאה לחפש משרות חלקיות בלוחות הדרושים באינטרנט ובעיתונות אך כעת השתנו כללי המשחק ובעזרת iPerHour, רשת חברתית לתעסוקה, ניתן לקבל הצעות עבודה ישירות ממעסיקים בהתאם למקום מגורים, זמינות ופרמטרים נוספים.

מגוון אפשרויות תעסוקה – לא רק בניקיון

iPerHour מאפשרת לכל אחד ואחת להקים פרופיל אישי בחינם ולהופיע ברשת החברתית לתעסוקה כמי שמחפש משרה מלאה, חלקית, לפי שעות או עבודה כפרילנסר. ניתן להגדיר את היקף המשרה שמחפשים וכך מעסיקים אשר זקוקים לעובדים זמניים, עובדים קבועים או פרילנסרים יוכלו למצוא אתכם בקלות ולשלוח לכם הודעה עם פרטי המשרה. במידה והמשרה מתאימה לכם מבחינת היקף שעות, תחום, מיקום, זמינות ושכר תוכלו ליצור עם המעסיק קשר ולתאם עמו פגישה או להתחיל לעבוד כבר באותו היום או למחרת.

ברשת החברתית לתעסוקה iPerHour יש מגוון אפשרויות תעסוקה לכל אדם המחפש משרה חלקית, בכל התחומים ולא רק משרות בתחום הניקיון או האבטחה. כדאי לדעת כי מעסיקים רבים החלו לגייס מועמדים ברשת החברתית לתעסוקה מאחר והשירות ניתן להם בחינם והוא מתקדם ומאפשר להם לאתר במדויק מועמדים העונים באופן מושלם על דרישות המשרה החלקית.

למעשה, מעסיק אינו צריך לפרסם מודעה ולבזבז זמן רב בקריאת קורות חיים ובתהליכי מיון וגיוס עובדים, וכל אדם המחפש משרה חלקית זוכה לפניות רבות ואינו צריך לשלוח מאות קורות חיים ולהגיע לראיונות עבודה רבים.

לפרטים נוספים חפשו בגוגל iPerHour

 

עוד מהבלוג של doseo

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לחובבי הבריאות: מסחטת מיצים בסחיטה איטית

טרנד הבריאות שוטף את ישראל כמו במדינות רבות אחרות בעולם, וכיום אנו מודעים לסכנה הקיימת במשקל עודף, במזון מעובד, במשקאות עתירי סוכר וקלוריות ועוד. כמו כן, כולנו מעוניינים לשנות את אורח החיים וליהנות מבריאות טובה יותר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

איזו חשיבות יש לקופה לעסק ?

הקמתם עסק חדש? כל שנותר לכם הוא להתקין קופה לעסק אשר זו תסייע בידכם ותעזור לכם במעקב שותף אחר הרכישות המבוצעות בעסק וכן במתן אפשרויות בקרה ושליטה על תחומים נוספים הקיימים בחנות: מלאי החנות, נוכחות עובדים, ניהול קופות,...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה