הבלוג של doseo

doseo

עדכונים:

פוסטים: 37

החל ממרץ 2015

בנייה הנדסית מצריכה ניסיון רב בתחום וידע הגובל בלא מעט ענפים אחרים. על מנת להבטיח עבודה מקצועית בבנייה אדריכלית חשוב לעקוב אחר החוקים השונים. הייעוץ טרם בנייה מאפשר את  הבטחון המלא בקבלת האישורים לצורך בנייה. הייעוץ ההנדסי מבוסס על שנים רבות של ידע ומאפשר למנהלי הפרויקטים ליהנות מביצוע איכותי המתבסס על מקצועיות ואמינות, דיוק ואיכויות גבוהות.

מעניקי הייעוץ הנדסי

הייעוץ ניתן על ידי חברות לתכנון ניהול וייעוץ הנדסי בתחומי פרויקטים המבוצעים בהנדסה האזרחית, בבנייה ובתשתיות. על מנת לתת את הייעוץ ההולם אנשי המקצוע צריכים להיות בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום, הכולל ניסיון בפרויקטים אזרחיים ובטחוניים. הייעוץ כולל נושאי אפיון ופרוגרמות, סקרים ובדיקת היתכנות, ליווי תהליכי תכנון שונים, ניהול התכנון עצמו וקיום בדיקות כלכליות בזמן ביצוע הפרויקט עצמו, בקרה על תהליכי תכנון שונים, בקרה המתבצעת על תהליכי ביצוע, פיקוח על הקבלנים, בדיקת חשבונות ועוד.

גופים אשר אין להם את הידע המקצועי יכולים ואף צריכים להיעזר בגורמים מקצועיים בתחום.  הייעוץ ניתן במספר תחומים גדול הכולל את הנושאים הבאים: ייעוץ בתחומי ריצוף בטון, ריצוף של בטון מלוטש, ציפויי רצפות בטון ושימוש בחומר צמנטי, אפוקסי, פוליאורטן, פוליאסטר, ריצוף תעשייתי, ריצוף תעשייתי למחסנים רובוטיים, ריצוף של בטון מוטבע,  שיקום של רצפות בטון, רצפות טראצו וצמנט פולימרי, ריצוף לחדרים נקיים וסטריליים, שיקום משטחי רצפה, ייעוץ לאדריכלים וכן ייעוץ במניעת החלקות.

מתן חוות דעת מקצועית

חוות הדעת והייעוץ המקצועיים ניתנים במקרים רבים ולצורך מטרות שונות. זו יכולה לשמש גם למקרים משפטיים שונים וכן בתור חוות דעת מקצועית אשר תשמש בתור תצהיר לביצוע תיקונים שונים. מתן חוות דעת מקצועית כוללת את פירוט הליקויים הקיימים, חוסר התאמה לתקנים כאשר זה מתקיים, יישום לא נכון של התכנית, התיקונים הנדרשים, עלות התיקונים ועוד.

ייעוץ הנדסי ניתן על ידי ברי סמכא בתחום ומגובה בבדיקות בשטח, כמו גם מדידות שונות וניסיון של שנים רבות בתחום ההנדסה, הבנייה והתכנון, הייעוץ והפיקוח בשטח על התכניות עצמן ואופן הביצוע שלהן.

עוד מהבלוג של doseo

דרושים משרה חלקית

אנשים רבים מחפשים משרה חלקית בהיקף שעות המתאים להם, ביניהם סטודנטים הזקוקים להכנסה כדי לממן לימודים והוצאות מחיה, נשים עם ילדים קטנים בבית, פנסיונרים המעוניינים בהשלמת הכנסה וכדומה. חשוב לדעת כי ההבדל בין משרה מלאה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לחובבי הבריאות: מסחטת מיצים בסחיטה איטית

טרנד הבריאות שוטף את ישראל כמו במדינות רבות אחרות בעולם, וכיום אנו מודעים לסכנה הקיימת במשקל עודף, במזון מעובד, במשקאות עתירי סוכר וקלוריות ועוד. כמו כן, כולנו מעוניינים לשנות את אורח החיים וליהנות מבריאות טובה יותר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה