הבלוג של doseo

doseo

עדכונים:

פוסטים: 37

החל ממרץ 2015

מאז המצאתו של האולטרסאונד באמצע המאה ה-20, השתנה המכשיר ללא היכר. אם ב1953 היה המכשיר גדול ומגושם ולא ממש סיפק את התוצאות הטובות ביותר, הרי שכיום בזכות הטכנולוגיה והקדמה מכשירי האולטרסאונד משמשים אותנו בתחומים רבים ובעיקר ברפואה ששם השימוש של האולטרסאונד נפוץ מאוד. אחת הבדיקות הנפוצות ביותר היא אולטרסאונד בטן.

אבחון בעיות:

כשבאים לבדיקת אולטרסאונד אין צורך הצום של כמה שעות כמו בצילומי רנטגן שונים אך כן יש להתייעץ עם רופא ואם אתם מעשנים אז כדאי להפסיק לכמה שעות, כי הניקוטין פוגע בתוצאות הדמיה טובות. הטכנאי או הרופא מורחים ג’ל מיוחד על האזור הרצוי של המטופל ומתחילים להעביר את נכשיר האולטרסאונד על האזור. בבדיקות אולטרסאונד בטן, אפשר לבדוק חלק מאיברי הפנים של הבטן כמו: כבד, כיס מרה, טחול, לבלב וכליות.

מתי יש לעשות אולטרסאונד בטן:

  1. כאשר אתם חשים כאבי בטן שיכולים לנבוע מזיהום או בעיה אחרת.
  2. אבחון נזקים לאיברים בבטן לאחר חבלה או אפילו בקע או שבר.
  3. אבחון בעיות קילה ובעיות של אבנים בכליות ובעיות בדרכי השתן.
  4. גילוי מקדים של מחלות וגידולים אשר מעידים על מחלת הסרטן באיברי הבטן השונים.

איפה אפשר לבצע את הבדיקה:

בשנים האחרונות חלה התקדמות בתחום מכשירי האולוטרסאונד וכבר לא צריך להגיע לבתי חולים, לעמוד בתור, לחכות לתוצאות, לחזור הביתה ולחזור שוב. מהיום האולטרסאונד יכול להגיע אליכם הביתה לחדר שלכם ולמיטה שלכם, אם צריך. חברת מדיקס-  MEDIX at HOME נוסדה על ידי רופאים מומחים למען מטרה זו וההבנה של הצורך של המטופלים לאולטרסאונד ורנטגן, גם למי שלא יכול להגיע לבית החולים.

ניסיון שווה תוצאות טובות יותר:

החיסרון של האולטרסאונד מלבד העובדה שהוא עובד רק על גלי קול, שזה גם היתרון שלו, זה שמי שמפעיל את המכשיר חייב להיות מיומן בתהליך הבדיקה כדי להוציא תוצאות הדמייה טובות יותר ובהתאם לזאת גם לתת דיאגונזה מהירה וטובה. בחברת מדיקס עובדים רופאים ומומחים בתחום האולטרסאונד והרנטגן וכדאי לבקר אצלם באתר האינטרנט, ליצור קשר ולהזמין פגישה בהקדם.

עוד מהבלוג של doseo

דרושים משרה חלקית

אנשים רבים מחפשים משרה חלקית בהיקף שעות המתאים להם, ביניהם סטודנטים הזקוקים להכנסה כדי לממן לימודים והוצאות מחיה, נשים עם ילדים קטנים בבית, פנסיונרים המעוניינים בהשלמת הכנסה וכדומה. חשוב לדעת כי ההבדל בין משרה מלאה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מבנים ניידים - אלטרנטיבה מועדפת למשבר הדיור!

קיים ביקוש הולך וגובר לטכנולוגית בנייה חדשות, מהירות וזולות יותר, לכן ניתן לראות פרויקטים רבים של מבנים ניידים המהווים אלטרנטיבה מועדפת על פני שיטות בנייה אחרות. כדאי לדעת כי מבנה נייד איננו קרוואן אלא מבנה קבוע אותו...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה