הבלוג של doseo

doseo

עדכונים:

פוסטים: 37

החל ממרץ 2015

רכזי הקייטנות האמורים לתכנן את הפעילויות השונות מוצאים את עצמם הרבה מאוד זמן לפני שריחה של החופשה מורגשת באוויר עמלים בבניית תוכנייה אטרקטיבית ומעניינת עבור משתתפי הקייטנות. התלמידים עדיין מצויים בעיצומה של שנת הלימודים ולא ממש מודעים לעמל הרב והחשיבה הרבה המושקעת בתכנון הקייטנה שלהם. רוב ספקי הפעילויות לקייטנות נתפסים ממש באותם ימים כאשר לאחר מכן קשה מאוד למצוא מפעיל פנוי לימי הקייטנה.

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

יום קרקס עם אלחנן בר

אלחנן בר מציע לרכזי הקייטנות פעילויות לקייטנה מהסוג האטרקטיבי ביותר. יום קרקס זוהי חוויה בלתי רגילה לכל ילד וגם לכל מבוגר. הפעילות הזו אורכת כשעתיים ומהווה תכנית מרכזית בקייטנה לאותו יום. הפעילות מתחילה בדרך כלל עם מופע קלוז – אפ מרהיב שנעשה בשיתוף עם הילדים והיא כוללת קסמים מיוחדים ואשליות מתעתעות מפתיעות ומיוחדות. לאחר מכן ישנה הפעלה מיוחדת של ג’אגלינג וקרקס ואחר כך –השיא של היום, מופע אש עם קסמים, אשליות ולהטוטים. הילדים לומדים הרבה מאוד מפעילות זו על עולם הקרקס והם גם נוטלים חלק במהלך הפעילות שזהו דבר שהופך את הפעילות לייחודית מסוגה.

לאיזה סדר גודל מותאמת פעילות זו?

פעילויות לקייטנה של אלחנן בר מתאימות לקייטנות של עד מאה ילדים עם קבוצות של שלושים וחמישה ילדים כל אחת. הפעילות הזו כוללת קבלת פנים ייחודית, מופע קסמים עם תלבושות ססגוניות והכול עם הרבה אקשן וכיף. זהו פתרון נהדר כאשר מחפשים פעילויות לקייטנה, אך לא משהו נדוש. עולם הקסמים מסקרן כל ילד וכל אחד שמח לפגוש קוסם מקרוב ובנוסף לקחת חלק בתהליך. פעילויות לקייטנה של אלחנן בר מלאים בהפתעות ומהווים גוון משמעותי מאוד ואף חדשני בכל קייטנה שמבטיחה להיות שונה ומיוחדת בפעילויות שלה.

רכזים, הזדרזו!

ככל שימי החופשה מתקרבים נתפסים מפעילי פעילויות לקייטנה שמציעים את הפעילויות השוות באמת. רכזים שלא יזדרזו יאלצו לוותר על הרמה הגבוהה של פעילויות לקייטנה שלהם.

אלחנן בר עם הניסיון הרב של הפעלות בקייטנה מבטיח חוויה ייחודית שלא כדאי לפספס. כל ילד בכל גיל ייהנה מהפעילויות הללו. מהרו וצרו קשר טרם יהיה מאוחר.

להזמנות ולפרטים נוספים 0524-817781 או צרו קשר

עוד מהבלוג של doseo

דרושים משרה חלקית

אנשים רבים מחפשים משרה חלקית בהיקף שעות המתאים להם, ביניהם סטודנטים הזקוקים להכנסה כדי לממן לימודים והוצאות מחיה, נשים עם ילדים קטנים בבית, פנסיונרים המעוניינים בהשלמת הכנסה וכדומה. חשוב לדעת כי ההבדל בין משרה מלאה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מבנים ניידים - אלטרנטיבה מועדפת למשבר הדיור!

קיים ביקוש הולך וגובר לטכנולוגית בנייה חדשות, מהירות וזולות יותר, לכן ניתן לראות פרויקטים רבים של מבנים ניידים המהווים אלטרנטיבה מועדפת על פני שיטות בנייה אחרות. כדאי לדעת כי מבנה נייד איננו קרוואן אלא מבנה קבוע אותו...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה