הבלוג של אורית יפרח

יומני היקר

עדכונים:

פוסטים: 141

החל מאוגוסט 2012

במהלך החיים אנחנו צוברים נכסים רבים כמו בית ואוטו, אבל לא רק. כל החומר שבעולם לא יוכל להחליף את הנכסים שבלב, הם מבצרנו ומהות חיינו. אלה הנכסים שלי

16/11/2015

 צאטפיל 1 מוקטן

האם חשבתם פעם מהו הנכס הכי חשוב בחייכם? הנכס עליו תשמרו מכל משמר?

יש שיגידו שאכן נכסינו הממשיים, הדירה, המכונית החסכונות בבנק (למי שיש), הם אלה המעניקים אושר לחיינו וגם את השקט והשלווה שלהם אנו ראויים, אחרים יאמרו שנכסינו הרוחניים, אמונתנו, ארון הספרים שלנו ופסקול חיינו הם אלה המעניקים לנו את האושר שלו אנו ראויים.

השכן מהקומה השלישית, מטפח את מכוניתו משל הייתה בתו הבכורה ובכל יום שישי מקיים טקס – שוטף את המכונית, ומצחצח אותה וממרק אותה. השכנה מקומה ראשונה, נשבעת שהוא גם לוחש לה דברי אהבה, כך שאין ספק שזהו הכנס החשוב ביותר שלו.

לאחרים הבית מהווה את הכנס הכי יקר והכי חשוב של חייהם, נזכרתי שפעם קראתי בעיתון על גברת אחת שלא מאפשרת אפילו לבני ביתה להיכנס לביתם עם נעליים ומאלצת אותם לחלוץ אותם עוד בכניסה, מפני שביתה הוא הנכס החשוב של חייה.

ומה לגביי, ומהו הנכס החשוב שלי, שעליו אני שומרת מכל משמר? ובכן, הנכס הכי חשוב שלי, שעליו אני שומרת מכל משמר הוא משפחתי, זהו הנכס היקר בחיי, נכס  הדורש הרבה זמן, מחשבה, השקעה ותחזוקה שוטפת ויומיומית, וגם הוצאות לא מועטות. תא משפחתי מכיל קבוצת אנשים מבוגרים יותר ומבוגרים פחות, והגם אם הם חולקים גנטיקה משובחת וסביבה מטפחת, עדיין צריך ורצוי וראוי לנהל את התא הזה לא רק בנחישות, אלא גם ברגישות ולעיתים אף בעדינות. התא המשפחתי הוא המקום הפיזי והרגשי ממנו אנו יוצאים אל שגרת יומנו, שלעיתים איננה פשוטה ואליו אנו חוזרים בערבו של יום לפעמים עייפים ותשושים ובעצבים מרוטים. התא המשפחתי הוא הרבה יותר מארבע קירות וגג, שגם בהם אין לזלזל. התא המשפחתי הוא קן, הוא מבצר, הוא אי בלב ים סוער, הוא המקום האמיתי של הלב. ואני שמחה שזכיתי בנכס היקר הזה והוא נותן את הטעם לחיי. מהו הנכס הכי חשוב שלכם שעליו אתם שומרים מכל משמר? זה הזמן למצוא אותו, ולחבק אותו חזק לליבכם.

צאטפיל 2 מוקטן

שימוש בסבון צטאפיל

לאחרונה קיבלתי להתנסות את  סדרת טיפוח העור שלצטאפיל. תאומים בני ,15 בת ובן, שימשו כנסיינים לשני התכשירים מסדרת צטאפיל: הראשון, תחליב אל סבון לניקוי עור רגיש והשני, תרחיץ ניקוי לעור פנים רגיל או נוטה לשמן.

 צאטפיל 3 מוקטן

 מדברי הנסיינים, שמפאת גילם, ברור שעור הפנים הוא אחד הנכסים החשובים בחייהם.

י’ בן 15: “התחליב והתרחיץ נעימים, נוח לסבן את הפנים איתם והם לא שורפים. אחרי כמה ימים נראה לי שהם עוזרים, והיה לי נוח להשתמש במשאבה”.

נ’ בת 15: “השתמשתי בתרחיץ הניקוי לעור הרגיל / שמן. נעים לסבן את הפנים בתרחיץ ולא צריך כמות גדולה כדי לכסות את כל הפנים. בניגוד לסבון הרגיל שאני משתמשת בו כל יום, התרחיץ לא ייבש לי את עור הפנים ואחרי שייבשתי את הפנים, העור נשאר נעים וחלק, ואני מרגישה שיש שיפור במצב הפנים שלי. גם לי היה נוח להשתמש במשאבה, אשמח להמשיך להשתמש בתרחיץ הזה”.

עוד מהבלוג של אורית יפרח

תצוגה מקדימה

‏‎Bring Back Our Boys

השבת, לאחר תקופה ארוכה שבה התאמצתי עד מאוד, החלטתי לנוח! לא מארחת לא מתארחת, לא כותבת ולא עובדת. סתם רציתי לנוח! והנה מאתמול התחילו לרוץ ברשתות החברתיות במיוחד בווטצאפ, שיש לומר לקח בגדול וגבר על הפייסבוק, השמועות על נערים...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

נפגשנו כך: שותפים לנצח...

להיות רווקה בת 28 בתחילת שנות ה90 זה לא היה "גליק" גדול. נדמה היה כי מסביבי כולן כבר היו נשואות ואפילו אחותי הקטנה ממני בארבע שנים כבר הייתה נשואה ולכל חתונה שהייתי הולכת אליה באי רצון מופגן, כמובן, הייתי שומעת בפעם האלף את...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

חמישה הדברים שבלעדיהם אני אינני אני

דבר ראשון שבלעדיו אני אינני אני, הוא בעלי!  נשים רבות כבר יצאו נגד המילה הזאת בעלי בגלל פירושה המילוני: האם האישה הוא רכושו וכמו שהוא בעל מכונית ובעל דירה הוא...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה