הבלוג של אורית יפרח

יומני היקר

עדכונים:

פוסטים: 141

החל מאוגוסט 2012

לולו הוא קודמיה רומנטית צרפתית, המוכיחה לנו שלפעמים השילוש הקדוש הבן, האם והמאהב מזמן מצבים משעשעים הגורמים לאולם שלם לצחוק לאורך כל הסרט. ממליצה בחום.

28/02/2017

מעשה בשתי נשים פנויות, בנות ארבעים וחמש היוצאות לחופשה בדרום צרפת, בעיירת הנופש ביאריץ. בין הטבילות בספא ולמסאז’ים מתפתחות שיחות נשים משוחררות (השיחות וגם הנשים) ומאוד משעשעות ומתברר כי הן מחפשות גם קצת להשתובב (קריצה, קריצה). ואין ספק שזוהי פתיחה מבטיחה לסרט.

נוסיף על כך שהנשים הן צרפתיות, ועוד מפריז והשיחות שלהן בצרפתית שתמיד נשמעת לי כמו שפה רומנטית, בהחלט מובילות את העלילה במהירות לכיוון הזה. אחת הנשים ויולט שמה, מוצאת לה בילוי ללילה עם ז’אן רנה. הבילוי הלילי מתארך למספר לילות ואפילו לרומן אמיתי ובוגר. למרות הבדלי הסטטוס בין ויולט הפריזאית המתוחכמת וג’אן רנה שהוא קצת כפרי ודי חנון, הרומן מתפתח. מסתבר שהאהבה והתשוקה מכסות על ההבדלים והרומן בהחלט מלבלב.

אז מה כבר יכול להשתבש? ובכן, הכל! האחריות על הבאלגן מוטלת על כתפיו של הבן של ויולט, לולו שהוא יפה כמלאך, אך פועל כשטן ואוי לרומן.

השילוש הקדוש הזה, האם, המאהב והבן, מפיק סצינות משעשעות ביותר. צחוקים רמים ומתגלגלים מילאו את האולם לאורך כל הסרט, וגם אנחנו תרמו את קולנו למקהלת הצחוקים, ובאמת שלא תיארתי לי שככה איהנה.

אני בטוחה שפרויד היה חוגג על יחסי הבן, האם והמאהב בסרט ולפסיכולוג קליני תהיה הרבה עבודה בטיפול בהם, אבל  לא יצאנו מהבית בלילה קררר, אלא ליהנות, ואכן כך.

התמונה באדיבות יח”צ הסרט

לולו

עוד מהבלוג של אורית יפרח

תצוגה מקדימה

‏‎Bring Back Our Boys

השבת, לאחר תקופה ארוכה שבה התאמצתי עד מאוד, החלטתי לנוח! לא מארחת לא מתארחת, לא כותבת ולא עובדת. סתם רציתי לנוח! והנה מאתמול התחילו לרוץ ברשתות החברתיות במיוחד בווטצאפ, שיש לומר לקח בגדול וגבר על הפייסבוק, השמועות על נערים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

נפגשנו כך: שותפים לנצח...

להיות רווקה בת 28 בתחילת שנות ה90 זה לא היה "גליק" גדול. נדמה היה כי מסביבי כולן כבר היו נשואות ואפילו אחותי הקטנה ממני בארבע שנים כבר הייתה נשואה ולכל חתונה שהייתי הולכת אליה באי רצון מופגן, כמובן, הייתי שומעת בפעם האלף את...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

חמישה הדברים שבלעדיהם אני אינני אני

דבר ראשון שבלעדיו אני אינני אני, הוא בעלי!  נשים רבות כבר יצאו נגד המילה הזאת בעלי בגלל פירושה המילוני: האם האישה הוא רכושו וכמו שהוא בעל מכונית ובעל דירה הוא...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה