הבלוג של yaronm

yaronm

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מאוקטובר 2014

30/07/2018

 איפה נכון להציב אותם

 לא מעט מבנים, חדרים, מחסנים, כוללים כפי שאנחנו יודעים מדפים לצרכים שונים, בין אם מדובר לצורך אחסון ציוד, מוצרים ודברים אחרים ובין אם מדובר על מנת להציב על המדף אלמנטים שונים לקישוט או אחרים. אנחנו יכולים למצוא מדפים פתוחים וכן כאלה סגורים שנמצאים מאחורי דלתות, מדפים מתוחמים או מדפים ללא תחום, מדפי כוורות ועוד.

 אנחנו יכולים למצוא, כפי שאנחנו יודעים, מגוון רחב של סוגי מדפים לא רק מבחינת סגנון אלא גם מבחינת חומרים מהם עשויים המדפים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא מדפי עץ, מדפי פלסטיק, מתכת ועוד.

 כל אחד מהסוגים הנ״ל יכול להתאים לנו לצרכים שונים. סביר להניח, למשל, שבחדרי אמבטיה אנחנו יכולים להשתמש במדפי פלסטיק ולא במדפים מחומרים אחרים מאחר והם הרבה יותר עמידים בפני מים. בסלון סביר להניח אנחנו נרצה להשתמש יותר במדפי זכוכית או מדפי עץ מאחר וזה הרבה יותר סגונוני, מעוצב ומתאים לחדר שכזה. במטבח למשל, אנחנו נשתמש יותר במדפי עץ מאשר במדפים אחרים, מאחר וזה חלק מהריהוט של ארונות מטבח. מן הסתם, הכוונה כאן לדוגמאות מובילות, אין זה אומר בהכרח שאלו הן הדוגמאות היחידות, תמיד נוכל למצוא חדרים שהזכרנו כאן עם מדפים אחרים.

מדפים מתכת

 מה לגבי מדפי מתכת? ובכן אותם אנחנו נוכל למצוא במקומות מעט שונים, ולו בגלל העובדה שהם פחות מתאימים לאחסון רגיל, הם גם פחות מתאימים לשימוש פרטי ויותר לשימוש עסקי או מסחרי.

 איפה וכיצד נכון יהיה להשתמש במדפי מתכת?

 כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מדפי מתכת הן לשימוש פרטי והן לשימוש עסקי ואחר. אך אנחנו נמצא אותם בשימוש במקומות שונים. כלומר, אם אנחנו נשתמש במדפי מתכת בשימוש פרטים סביר להניח שאנחנו נמצא אותם בחדרי עבודה, חדרי שירות, מרפסות, וכן במחסנים שאמורים להיות שימושיים לצרכים פרטיים. דוגמא לכך אנחנו יכולים למצוא היום, במחסנים אשר נבנים עבור לקוחות פרטיים בבנייני מגורים חדשים.

 מבחינת שימוש עסקי או מסחרי, הרי שאנחנו יכולים למצוא מדפים כאלה במחסנים שמשמשים לצורך אחסון מלאי, מחסני ציוד ועוד. אפשר למצוא מדפים כאלה, במפעלים, חנויות, מסעדות ובתי קפה, בתי חולים, בתי מלון ועוד.
יש לכך כמה הסברים, ראשית, הם הרבה יותר נוחים לשימוש, הם גדולים ומרווחים, חזקים ועמידים, וכן במקרים רבים אין צורך להשקיע במדפים מעוצבים, כמו מדפי עץ נניח, אז אפשר להשתמש במדפי מתכת.
שנית, מדובר במדפים שמותאמים לצורך זה. נכון שיש מדפי פלסטיק שיכולים להתאים, בעיקר לגבי הרכבה וניידות, אך מדפי מתכת הם הרבה יותר איכותיים לצורך אחסון במקומות שציינו.

לסיום, אם אנחנו רוצים ליהנות מאחסון ברמה גבוהה, אין ספק מדפי מתכת יכולים להוות אלמנט מאוד טוב ונוח עבורנו, בוודאי אם מדובר בכאלה שעונים על הצרכים שלנו מבחינת גודל ומרווח.

עוד מהבלוג של yaronm

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

טלוויזיה במבצע

בישראל של שנת 2014, כולנו מופצצים מדי יום בשורה ארוכה של פרסומות לרכישת מוצרי צריכה שונים ומגוונים. גם שוק הטלוויזיות למכירה אינו מקופח כמובן, כאשר מודעות שונות בדבר "טלוויזיה במבצע" מלוות אותנו בחוצות העיר, על גבי...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

איך לבחור עדשות מצלמה

צלמים מקצועיים יודעים כי כאשר רוכשים מצלמה עדיף לרכוש גוף מצלמה פשוט יותר ועדשות מורכבות ולא להיפך. למצלמות DSLR, לעומת המצלמות הקומפקטיות שמקומן מתחיל להיות מוטל בספק, ישנו מקום משמעותי בתחום הצילום. זאת למרות המצלמות...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה