הבלוג של yaronm

yaronm

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מאוקטובר 2014

ניתן לראות לוחות שעם במוסדות ציבוריים כגון מתנ”סים ומרכזים קהילתיים, בתי ספר, מרפאות ומוסדות ציבוריים נוספים. על לוחות אלה ניתן לראות על פי רוב פלאיירים ומודעות למיניהם. עם זאת, לוחות אלה בהחלט יכולים להיות שימושיים גם לבית ולהוות את “מדורת השבט” של המשפחה, מקום מרכזי בו יכולים בני המשפחה לתקשר זה עם זה, להשאיר זה לזה הודעות, מטלות שיש לעשות, או סתם פתקים המחממים את הלב. אילו שימושים יכולים להיות ללוח זה בבית הממוצע?

לכל מטבח יש לוח

אם יש מקום בו אנו משתמשים בפתקים הוא המטבח. על פתק הנתלה על לוח שעם שבמטבח ניתן לרשום מוצר חסר עד להרכבת רשימת הקניות המלאה. רוב הקניות מורכבות ממוצרי מזון שבחוסר שלהם אנו נתקלים כאשר אנו במטבח ולכן העובדה שיש לוח במטבח עליו נוכל לרשום את המוצר באופן מיידי מקטינה את הסיכויים לשכוח. שימוש נוסף ללוח במטבח הוא לתליית פתקי מתכונים. כל אחת וגם אחד אוספים מתכונים בעודם נרשמים על דף, גם היום בעידן האינטרנט. הרישום יכול להתבצע תוך שיחת טלפון, בישיבה בבית קפה או בגן המשחקים- במצבים אלה נוח יותר לשלוף דף ולכתוב. את המתכונים ניתן לרכז על לוח השעם. כך הם נגישים וזמינים ולא יאבדו.

לוח לכניסה

הכניסה לבית היא המקום הראשון אותו רואים בני המשפחה כאשר יגיעו הביתה והמקום האחרון שיראו לפני צאתם. לכן, בכניסה כדאי לתלות שני לוחות שעם קטנים או לוח גדול. שם כדאי לרכז את כל ההודעות שמודיעים בני הבית זה לזה. במיוחד בבית עם ילדים גדולים והורים עסוקים, לוח כזה יכול לסייע לתקשורת טובה יותר ולפחות פספוסים בענייני מטלות. ניתן גם לתלות על הלוח יומן שבועי בו רושם כל אחד אירועים חריגים כמו יום הורים, תחרות חשובה, מסיבה בהשתתפות ההורים, פגישה בשעות חריגות ועוד.

לוח אישי לכל ילד

לוחות שעם בחדרי הילדים הם אביזר חיוני מאוד. הם מהווים אזור ביטוי אישי לילד בו הוא יכול לתלות כל ציור, תמונה, או עיטור שירצה על פי טעמו האישי בלבד. בנוסף על לוח זה הוא רושם תזכורות למשימות שיש לבצע מטעם בית הספר, החוגים או התנועה, תולה את מערכת השעות, לוח הבחינות ועוד. היום ישנם לוחות שעם בעיצוב אישי בהם ניתן לשלב תמונה של הילד וציור המתאים לו. כעת הלוח הופך גם למתנה כיפית ואישית.

עוד מהבלוג של yaronm

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

טלוויזיה במבצע

בישראל של שנת 2014, כולנו מופצצים מדי יום בשורה ארוכה של פרסומות לרכישת מוצרי צריכה שונים ומגוונים. גם שוק הטלוויזיות למכירה אינו מקופח כמובן, כאשר מודעות שונות בדבר "טלוויזיה במבצע" מלוות אותנו בחוצות העיר, על גבי...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

איך לבחור עדשות מצלמה

צלמים מקצועיים יודעים כי כאשר רוכשים מצלמה עדיף לרכוש גוף מצלמה פשוט יותר ועדשות מורכבות ולא להיפך. למצלמות DSLR, לעומת המצלמות הקומפקטיות שמקומן מתחיל להיות מוטל בספק, ישנו מקום משמעותי בתחום הצילום. זאת למרות המצלמות...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה