הבלוג של יעל זוהר - UNSTOPPABLE

life is now

אני עוברת דרך החיים בכל הכוח ולא נותנת להם לעבור דרכי, אמא לשלושה בני נוער, אשת קריירה, עצמאית בתחום הפקת אירועים בחברה שלי - http://www.zoharevents.com/, אוהבת ליהנות ממה שהחיים מציעים לנו ומגשימה את החלום של לשלב בין קריירה לאימהות.... +עוד

אני עוברת דרך החיים בכל הכוח ולא נותנת להם לעבור דרכי, אמא לשלושה בני נוער, אשת קריירה, עצמאית בתחום הפקת אירועים בחברה שלי - http://www.zoharevents.com/, אוהבת ליהנות ממה שהחיים מציעים לנו ומגשימה את החלום של לשלב בין קריירה לאימהות. אני בלתי ניתנת לעצירה ומרצה על זה.

עדכונים:

פוסטים: 111

החל מדצמבר 2010

 יום ראשון בבוקר השבוע, הלחימה בדרום נמשכת. השעה 6:00 ואני מתעוררת לקול האזעקה המבעיתה ולקול הצעקה ששולח לכיווני האיש שלי שבדיוק עושה מקלחת, אני דוהרת במדרגות על אוטומט, מבינה שדקה וחצי זה מה שמפריד בין הסכנה שברגע זה מתעופפת לכיוון שלנו מעזה הרחוקה, לבין ההגעה של כל בני הבית לממ”ד.

 שעתיים אחר כך אני נפרדת מהילד שלי בשדה התעופה. הוא טס לארה”ב לחודש ימים, רודף אחרי החלומות שלו, נוסע לשחק כדורסל. לבד.

 שלדג 1

בצהריים אני כבר מבינה שהמועקה שהתפשטה לאיטה בגופי עוד מההלם של הבוקר, דרך הלב שנשבר כשאני שולחת את הילד שלי בן ה 14 בלבד לחודש ימים מאיימת לשתק אותי.

 זה הרגע לנתב את הייאוש לעשיה אני מודיעה לעצמי בחד משמעיות.

 שיחת טלפון קצרה עם טלי משלדג מובילה בדיוק למה שהייתי צריכה השבוע.

 המבצע למען לוחמי שלדג יוצא לדרך ביום שני.

יש לנו 4 ימים אני מעדכנת את בנות גירלז, שכידוע ביחד אנחנו הצבא הכי יעיל, מהיר, גמיש, מאלתר ויפה שקיים. עדכון קצר גם לשתי הבנות הנפלאות שלי שמיד נרתמות ורגע אחרי שאנחנו ממפות את הצרכים, אנחנו יוצאות למבצע מאסף.

שלדג 2

 מיד אנחנו רותמות את כל החברות שלנו מכל המעגלים האפשריים, הסופר במשמר השבעה מיד נכנס לתמונה ומוריד מחירים בכדי שכל התושבים יוכלו להירתם, כל הספקים שנראים לנו פוטנציאליים מקבלים פניות עם בקשות ממוקדות ואנחנו מיד נוסעות לאסוף מה שצריך מאיפה שצריך, חברים מקבלים פניה לתרום כסף לטובת רכישת מוצרים יקרים יותר ואנחנו כל הזמן בקשר טלפוני לייצר עוד ועוד רעיונות.

שלדג 3

אנחנו אורזות לא פחות מ 60 חבילות אישיות ללוחמים עם מכתב אישי מהילדים, תיק כלי רחצה אישי, קרמים לגברים, קרם הגנה, סכיני גילוח וקצף, מברשת ומשחת שיניים, גרביים, דאודאורנט, סבון רחצה, מנה חמה, חטיפים מתוקים ומלוחים ואפילו משקפי שמש הכי שוות שיש !

 שלדג 4

רותם שהיא מנהיגת תנועת הנוער שלנו וחברה שלי, עושה לי הפתעה ולאחר שרתמה ישובים נוספים באזור, היא מגיעה אליי עם רכב עמוס כל טוב והלב פשוט מתפוצץ מגאווה. אני מוקפת באנשים הנכונים אני מזכירה לעצמי בזמן שאני מחבקת אותה בחום, לא יודעת איך להודות לה.

 שלדג 5

החדר של זיוי הופך למחסן. אני שולחת לו תמונות אל מעבר לים ומספרת לו על המבצע שלנו. הוא שולח לי מילים. מתגעגעת.

 שלדג 6

נטע שלי מחליטה לרתום את ילדי בית הספר ניר צבי ומקבלת סיבה טובה ללכת לקייטנה באותו בוקר. בצהריים היא חוזרת עם עשרות מכתבים, ציורים ואיחולים לחיילים שגורמים לי לדפדף, לקרוא ולבכות.

 שלדג 7

ואיך אפשר בלי טעם של בית?, אז אנחנו מקדישות לעוגיות ערב שלם אצל סוזי ובין אזעקה לכוס קפה, שלושה דורות של נשים, הרים של קמח ונחיל בלתי נגמר של עוגיות שנארזו באהבה.

 שלדג 8

שלדג 9

יום חמישי בבוקר, אנחנו מתכנסות למבצע אריזה משותף, חברות מצטרפות אלינו, נטע שלי עוד רצה לסופר לעמוד ליד העגלה ולהתרים עוד ועוד. הבית שלי הופך לחמ”ל קטן ומלא אנרגיות נשיות וטובות.

שלדג 10

שלדג 11

בצהריים מגיע משלוח של ערכות קפה שנתרם על ידי חברה אהובה אחרת שלי.

 שלדג 12

והמבצע שלנו יוצא לדרך…

 שלדג 13

איך שהחיילים הצעירים יוצאים לדרך והאיש שלי מחבק אותי, חיבוק גאה, אני מקבלת טלפון שהצליחו לארגן לנו תרומה של 150 זוגות תחתוני בוקסר, 150 זוגות גרביים וגופיות ללוחמים. איזה כיף. תם ולא נשלם.

 שלדג 14

תודה גדולה לחברות הנפלאות, החד פעמיות והמיוחדות שמקיפות אותי, לבנות שלי מאייקי ונטע האהובות, לתושבי משמר השבעה, לילדי בית ספר ניר צבי, לרותם המופלאה ולכל התושבים בישובים הסמוכים לנו שנרתמו דרך תנועת הנוער, לשי, זיו ושרון מסופר משמר השבעה, לחזי ממיקו, להילה מדלתא, לפיוז’ן שיווק והפצה, למנשה סלמה, לתורמות הכספים המופלאות, לז’קלין ודודי, ולכל מי שהתנדב ועזר.

 ומה נותר לנו?, לשאת תפילה לשלום, לייחל לשקט, לשמור על עצמנו ולהתפלל שהלוחמים שלנו יחזרו הביתה מהר ובשלום.

 באהבה,

 אני

 

עוד מהבלוג של יעל זוהר - UNSTOPPABLE

תצוגה מקדימה

חזרתי להתרגש. אחרי שנים שחשבתי שנגמר. (צילומים רונן טופלברג)

נפילת מתח. התרגשות. אדרנלין שטס בוורידים, בנימים ומאיים לפוצץ את העורק הראשי. כבר כמעט חשבתי ששכחתי את ההרגשה. לא חוויתי כזו בעוצמה הזו כבר שנים. 25 שנה אני חיה ברכבת הרים של אדרנלין בלתי נגמר בעולם מטורף של הפקת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

כסף לא קונה אושר. שופינג כן.

כל יפי הנפש (ובעיקר יפות כמובן), הפוסט הזה לאו דווקא בשבילכם ואם אתם נשארים איתנו, אז תנסו רגע ליהנות ולהבין שדברים שרואים מכאן לא רואים משם. זה לא סוד שמפגשי בנות הם אחד הבילויים החביבים עליי (ואם הייתי הולכת לפסיכולוג,...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

גם אתם רצתם לירקן האורגני היום ? וגם מה זה קבוצת מאכ״ל.

זהו. נכנעתי. לא יודעת כמה זמן זה יחזיק אבל אני עברתי לאורגני. האמת שלא הייתי צריכה את התחקיר של גלית גוטמן בשביל לדעת שאנחנו מרעילים את עצמנו ואת ילדינו בזמן שאנחנו חורטים על דגלנו את סגנון החיים הבריא, אבל התכנית הזו...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה