הבלוג של יעל זוהר - UNSTOPPABLE

life is now

אני עוברת דרך החיים בכל הכוח ולא נותנת להם לעבור דרכי, אמא לשלושה בני נוער, אשת קריירה, עצמאית בתחום הפקת אירועים בחברה שלי - http://www.zoharevents.com/, אוהבת ליהנות ממה שהחיים מציעים לנו ומגשימה את החלום של לשלב בין קריירה לאימהות.... +עוד

אני עוברת דרך החיים בכל הכוח ולא נותנת להם לעבור דרכי, אמא לשלושה בני נוער, אשת קריירה, עצמאית בתחום הפקת אירועים בחברה שלי - http://www.zoharevents.com/, אוהבת ליהנות ממה שהחיים מציעים לנו ומגשימה את החלום של לשלב בין קריירה לאימהות. אני בלתי ניתנת לעצירה ומרצה על זה.

עדכונים:

פוסטים: 109

עוקבים: 124

החל מדצמבר 2010

שקט סתווי עוטף את שבילי הקיבוץ השקטים בשעת בוקר מוקדמת. בוקר של ערב חג. קדושה חילונית  השמורה לחג סוכות קיבוצי ניטעת באוויר. העצים כהרגלם בעונה זו משילים את עליהם בשקט, מכסים את האדמה בשלל צבעים, העננים משרים אווירה של חורף מטעה שנשבר על ידי שרב קיצי שמסרב לעזוב, נאחז.

היא מתה. השמיים נפלו. חושך גדול עוטף אותו. היא איננה עוד לצידו. תחת העץ הגדול שידע מחזורי סתיו רבים ושלווים עד שבחרה למות דווקא תחתיו. שלווה לא תשרור תחתיו יותר. שלכת. חושך.

השמיים נפלו. היא איננה.

נפשה המיוסרת לא יכלה לה עוד.

סבתא, אמא, חברה. לא עוד. יותר מכל היא הייתה רעיה. הוא אהב אותה כמו באגדות. הוא אהב אותה ללא תנאים, רק עם שמירת אמונים.

אהבות כאלה יש רק בספרים, בסרטים. אין כאן כאלה. לא במחוזות של היום. אהבות כאלה היו כאן פעם כשהם היו צעירים, כשלא היה להם כלום מלבד את אהבת הנעורים שלהם ואת אהבת המולדת ואת אהבת החברים שלהם שצנחו איתם במיתלה והיו גיבורי ישראל.

הם הלכו דרך ארוכה יחד, הוא מעולם לא עזב לה את היד, היא מעולם לא עזבה את שלו, הוא מעולם לא שאל למה ומדוע ואיך, הוא פשוט אהב אותה בגלל מי ומה שהייתה עבורו. הוא דאג לנפשה המיוסרת שהתכתבה עם החיים והמוות עד אשר נכנעה לו, המוות ניצח את החיים בבוקר אחד של סתיו.

הוא כבר לא צעיר, קמטים של גבורה מעטרים את פניו, ידיו זועקות לישועה, ליבו שותת מאהבה וכאב. וכעת מה? האם כעת תצנח לה הבדידות?, זו שידע היטב כי אורבת לו מעבר לדלת, נחה תחת העץ הגדול בחוץ, מחכה בסבלנות.

הוא נלחם בכל כוחו לא להישאר כאן לבדו, בלעדיה. הוא אהב אותה עד כלות, עד שהמוות הפריד ביניהם. וכעת מה?

אין עוד אנשים כמו האיש ההוא, אחד, יחיד ומיוחד. הלוואי, אני מתפללת למענו לאלוהים שלי בעודי מנסה להירדם, חושבת עליו, כואבת אותו, הלוואי שזיכרונותיו הטובים יערבו לו בזקנתו, בזמן שיתהלך לו בשבילי הקיבוץ, עטופים בשלכת, והוא יזכור אותה יפה, צעירה ואוהבת. הלוואי שלא תייסר אותו אהבת נעוריו שאינה עוד. הלוואי.

אנחנו מצידינו נמשיך לאהוב אותו כאב, ילדינו יאהבו אותו לעולמים כסב, חבריו הרבים יאהבו אותו את אותה אהבה ישנה של פעם, כנה ופשוטה, כזו שיש רק להם.

באהבה

אני

עוד מהבלוג של יעל זוהר - UNSTOPPABLE

תצוגה מקדימה

חזרתי להתרגש. אחרי שנים שחשבתי שנגמר. (צילומים רונן טופלברג)

נפילת מתח. התרגשות. אדרנלין שטס בוורידים, בנימים ומאיים לפוצץ את העורק הראשי. כבר כמעט חשבתי ששכחתי את ההרגשה. לא חוויתי כזו בעוצמה הזו כבר שנים. 25 שנה אני חיה ברכבת הרים של אדרנלין בלתי נגמר בעולם מטורף של הפקת...

תגובות

פורסם לפני 3 years

כסף לא קונה אושר. שופינג כן.

כל יפי הנפש (ובעיקר יפות כמובן), הפוסט הזה לאו דווקא בשבילכם ואם אתם נשארים איתנו, אז תנסו רגע ליהנות ולהבין שדברים שרואים מכאן לא רואים משם. זה לא סוד שמפגשי בנות הם אחד הבילויים החביבים עליי (ואם הייתי הולכת לפסיכולוג,...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

גם אתם רצתם לירקן האורגני היום ? וגם מה זה קבוצת מאכ״ל.

זהו. נכנעתי. לא יודעת כמה זמן זה יחזיק אבל אני עברתי לאורגני. האמת שלא הייתי צריכה את התחקיר של גלית גוטמן בשביל לדעת שאנחנו מרעילים את עצמנו ואת ילדינו בזמן שאנחנו חורטים על דגלנו את סגנון החיים הבריא, אבל התכנית הזו...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה