הבלוג של יעל אוריאלי

יעל אוריאלי -חיה בצבע

יעל אוריאלי בת 40, אמא לשניים. מומחית שיווק באינטרנט ורשתות חברתיות. בעלת המותג Dolls 'n' All מפיחה חיים בציורי הילדים הופכת אותם לבובות בתלת מימד.

עדכונים:

פוסטים: 72

החל מינואר 2012

בשבוע שעבר ביקשו ממני לבחור את הפוסט שלי שאני הכי אוהבת / מתחברת אליו..וזה הפוסט שבחרתי:
http://saloona.co.il/yaeluriely/?p=103 . בחלומות הכי גרועים שלי,לא תיארתי לעצמי שלא יעברו יומיים ואמצא את עצמי שוב באותה הסיטואציה.

אחרי הצהרים שמענו את ציפורי הברזל ממריאות ליד ביתינו- אנחנו כבר יודעים שאם הרעש הזה מופיע בשבתות משהו לא טוב קורה.
אחר כך קראנו באתרי החדשות על הבלגן שהתחולל בבוקר וכמו תמיד התפללתי שהסיבוב הזה יפספס אותנו.

ב 21:00 הייתי אמורה לצאת לפגישה מהבית וביקשתי מהגדול שישמור על הקטנה עד שהאבא יחזור הביתה..הוא ביקש שאני לא אלך בגלל מה שקראנו בחדשות . הבטחתי לו שאין לו מה לדאוג לא נראה לי שיגיעו אלינו. (שקר ראשון הערב).

מיד אחר כך לקחתי את הקטנה שפיהקה והלכנו להתקלח. במקלחת כבר התחילו השאלות, “אמא שמעתי שאומרים שעושים בום בום בדרום מה זה אומר?” הסברתי לה מה זה אומר והיא שמחה שהמטוסים מגינים עלינו..היא שאלה אם יירו גם עלינו ועניתי “פיצי אני מקווה שלא אבל יש לי הרגשה שבום בום לא יגיע אלינו הפעם (שקר שני הערב בתוך 5 דקות). לא הספקתי לסיים את המשפט והאזעקה התחילה לצרוח בקולי קולות. הקטנה כולה צורחת, רועדת – מיני התקף חרדה. שתינו עם השמפו והבועות על השיער. יושבות עטופות במגבות על הריצפה ומחכות לבום בום.

כאמור אין לנו ממ”ד בבית. הגדול לקח את הרגליים ורץ לבית של סבא וסבתא בשביל לא להישאר לבד בסלון.

מה שהציק לי באמת היו המחשבות – חשבתי ביני לבין עצמי שאני שונאת לשקר ככה לילדים שלי, שאני מרגיעה שאין מה לדאוג, שאני לא מאמינה שיירו עלינו טילים ובפנים לא יכולה להבטיח לילדים שלי שהכל יהיה בסדר, שלא יירו עלינו ולא יהיו אזעקות.

השבוע מתקיים שבוע האופנה ותיכננתי ללכת, עכשיו אני כבר לא בטוחה. לא יודעת מה יקרה פה עוד 5 דקות ואת הילדים שלי אני לא עוזבת בתקופות כאלו.

מקווה ללילה שקט למרות שכבר יודעת שהילדים ישנים איתו, מקווה שלקטנה לא יברח פיפי במיטה יותר מפעם אחת ושהיא תרצה ללכת מחר לגן.

יעל

עוד מהבלוג של יעל אוריאלי

תצוגה מקדימה

אמנות מקורית יש גם בפריפריה

שנה בערך מתבשל לי הפוסט הזה בראש, בבטן. שנה בה אני מבטיחה לעצמי כל פעם מחדש.."ביום שישי הקרוב את נוסעת לבאר שבע לסטודיו של שוקילי". העוקבות הותיקות שלי לא יופתעו מההפתעה החדשה, אני מאד מאד אוהבת יצירות אומנות בסגנון "עשה זאת...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

בגדי הים החדשים

הקיץ עוד דקה וחצי כאן. חלקכן כבר משנסות מותניים והתחילות בדיאטה, חלקכן למדו להשלים עם הגוף שלהן וכבר לא מתעסקות בזה. לפני שבועיים חזרתי מטיול משפחתי ארוך בסין, חזרתי משם עם הרבה תובנות אישיות (פוסטים נפרדים על הטיול...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

3 ספרים לסערה

אין כמו מזג אויר קר וסוער, כזה שמשאיר אותי תמיד בבית מתחת לפוך בשביל לקרוא ספרים. האמת שאני תמיד בבית כי אני עובדת כאן..אבל הפוך נראה קרוב יותר מאי פעם. היום אני לא מקפחת את הקוראים הצעירים וממליצה על ספר מקסים לילדות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה