הבלוג של יעל אוריאלי

יעל אוריאלי -חיה בצבע

יעל אוריאלי בת 40, אמא לשניים. מומחית שיווק באינטרנט ורשתות חברתיות. בעלת המותג Dolls 'n' All מפיחה חיים בציורי הילדים הופכת אותם לבובות בתלת מימד.

עדכונים:

פוסטים: 72

החל מינואר 2012

בוקר חופש שבועות, עפרי מצהירה ש”משעמם” לה. היא רוצה “לעשות יצירה”, מיד התחילו הגלגלים אצלי לעבוד-מחפשת יצירה שתהיה מיוחדת, כייפית ותישאר כמזכרת.

נזכרתי ברעיון ליצירה ששמרתי אצלי במחשב ותיכננתי להכין איתה בחופש הגדול (כן יש לי תיקייה במחשב עם פעילויות יצירה לילדים לחופש הגדול).

הוצאתי מארון היצירות ריבוע קנווס לציור- אני תמיד מקפידה לשמור כמה כאלו בבית לשעת חירום- קונים אותם בכל חנות יצירה, הם לא יקרים ואחרי השימוש בהם אפשר לתלות בקלות על הקיר כתמונה והילדים מאושרים.

החלטתי להכין עם עפרי פרפר מטביעות כפות הרגליים שלה- כל מה שצריך הם :צבעי אקריל, מכחול,צלחת חד פעמית ובד קנווס.

עפרי החליטה שהיא רוצה פרפר צבעוני-היא בחרה בסגול,כחול תכלת וורוד. צבענו את כף הרגל והיא דרכה על הבד-בשביל שיצא פרפר צריך לדרך הפוך -רגל ימין בצד שמאל וההיפך. הנה השלבים הבאים בתמונות:

עכשיו מה שנשאר זה לצייר לפרפר שלנו גוף,פנים ומחושים והוא מוכן!

זהו, היצירה של עפרי מוכנה, עכשיו יש לנו פרפר למזכרת מגיל 4. ממליצה לכתוב את התאריך ולתת לילדים לחתום:-).

מצאתי עוד 2 רעיונות -אפשר להכין גם פרחים מכף היד או פינגווין מכף הרגל.

אשמח לשמוע על רעיונות יצריתיים נוספים שיש לכם. ולקבל תמונות עם היצירות שלכם בעקבות הפוסט.

שיהיה המשך חופש שבועות שמח:-)

יעל אוריאלי

http://hablonda.blogspot.com/

עוד מהבלוג של יעל אוריאלי

Thumbnail

אמנות מקורית יש גם בפריפריה

שנה בערך מתבשל לי הפוסט הזה בראש, בבטן. שנה בה אני מבטיחה לעצמי כל פעם מחדש.."ביום שישי הקרוב את נוסעת לבאר שבע לסטודיו של שוקילי". העוקבות הותיקות שלי לא יופתעו מההפתעה החדשה, אני מאד מאד אוהבת יצירות אומנות בסגנון "עשה זאת...

תגובות

פורסם לפני 8 years
Thumbnail

בגדי הים החדשים

הקיץ עוד דקה וחצי כאן. חלקכן כבר משנסות מותניים והתחילות בדיאטה, חלקכן למדו להשלים עם הגוף שלהן וכבר לא מתעסקות בזה. לפני שבועיים חזרתי מטיול משפחתי ארוך בסין, חזרתי משם עם הרבה תובנות אישיות (פוסטים נפרדים על הטיול...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

3 ספרים לסערה

אין כמו מזג אויר קר וסוער, כזה שמשאיר אותי תמיד בבית מתחת לפוך בשביל לקרוא ספרים. האמת שאני תמיד בבית כי אני עובדת כאן..אבל הפוך נראה קרוב יותר מאי פעם. היום אני לא מקפחת את הקוראים הצעירים וממליצה על ספר מקסים לילדות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים