הבלוג של יעלי כרמי

מכל האהבות

מרצה ומנחת סדנאות לכתיבה אישית, לכתיבה ברשת ובמדיה החברתית, סיפורים ממגירת הזיכרונות, ליצירת בלוג - 'בלוג משלך', ותוכן אישי- שיווקי באמצעות סיפור. יועצת ומלווה תהליכי כתיבה. בלוגרית וותיקה ואוהבת מילים. בעלת סדרת... +עוד

מרצה ומנחת סדנאות לכתיבה אישית, לכתיבה ברשת ובמדיה החברתית, סיפורים ממגירת הזיכרונות, ליצירת בלוג - 'בלוג משלך', ותוכן אישי- שיווקי באמצעות סיפור. יועצת ומלווה תהליכי כתיבה. בלוגרית וותיקה ואוהבת מילים. בעלת סדרת הרצאות 'מילים רבות יופי' בנושאי אהבה, טעמים וריחות, בתים וגעגועים. ילידת 1964, אמא למעין ונועה, גרה בקיבוץ הזורע, עם ע., בן זוגי האהוב. הבלוג שלי בסלונה נתן לי במה לכתיבה, להבעה וכך יצרתי לי מקום ומומחיות בעולם. אני מאמינה שכל אשה צריכה בלוג משלה. מקום בו היא תוכל לכתוב, להשפיע, לשתף, להשתייך לקהילה, ולהשמיע את קולה. אני אוהבת שירה וספרות, קולנוע וטלוויזיה, שירים עבריים, לחם עם חמאה, שוקולד בטעם תפוז, וקשה לי לעמוד בפני עוד זוג מגפיים או סנדלים בסוף עונה. אני מזמינה את כולן לסדנאות הכתיבה ומתרגשת עם כל בלוג חדש שפותחת אחת התלמידות שלי. הבלוג שלי שינה את חיי, ואני יודעת, שהוא ישנה גם את חייכן. בואי, וגם לך יהיה בלוג משלך.

עדכונים:

פוסטים: 162

החל ממאי 2010

אני בלוגרית. והבלוג שלי ב SALOONA, שינה את חיי. אנשים כותבים את חייהם. ערבוביה גדולה ונעימה של יחסים, הורים, אופנה סקס ומאכלים, והרשת החברתית, הוירטואלית, מעולם לא הייתה קרובה כל כך.

03/10/2013

איש השיווק שאני לוחצת את ידו, עומד מולי ומצטט לי מתוך פוסט שפורסם בבלוג שלי, בשם ‘מכתב לבתי, צידה לדרך במסע לפולין’: לו יהיה הדבר בידי, לא תיפול שערה משערות ראשך.

אני קצת נדהמת, נבוכה ובעיקר מוחמאת.

מכתב אישי, שכתבתי לבתי לפני שנתיים וחצי לקראת המסע לפולין, והעליתי לבלוג שלי, קיבל חיים משלו והגיע, כך אני לומדת, לאלפי אנשים שקראו והתרגשו.

אני נבוכה. עדיין נבוכה כששואלים אותי, זו את מהבלוג? איך שאת כותבת..

כן, אני עונה, זו אני מהבלוג.

‘מכל האהבות’ כך קראתי לבלוג שלי בSaloona” שפתחתי במאי 2010.

שלוש שנים.

56 פוסטים.

מאות לייקים.

עשרות אלפי שורות.

מיליון מילים, ומקלדת אחת מוכתמת באצבעותיי ובליבי.

אני בלוגרית. ולו נשאלתי מה שינה את חיי בשנים האחרונות, הייתי עונה ללא היסוס, הבלוג שלי.

כאן, לאורו של מחשב, מאוחר בלילה, מוקדם בבוקר, בלילות חסרי שינה, בהתנסויותיי, בפירוק ביתי, בגירושיי, בשברון ליבי, בהתבוננות בבנותיי המתבגרות, במותה של אמי, באהבתי הגדולה לבן זוגי, את כל אלה, פרטתי וחיברתי למילים, הוספתי תמונות ושירים, והפכתי למקום האינטימי ביותר שלי ושל קוראיי, בבלוג שלי.

המילים, כך כתבתי באחד הפוסטים שלי, תמיד בקצות אצבעותיי, ולמרות שהבלוג נקרא על ידי המון רב של אנשים,  הוא מצליח בדרך פלאית כלשהי להישאר אינטימי.

מה יש בה, בקהילה הזו של SALOONA שהפכה לחלק בלתי נפרד מחיי?

אולי החיבור בינינו הנשים, האחווה הזו, אחוות האחיות שאיש לא יכול לה, ולא יכול לעמוד בפניה, שגורמת לזקוף ראש בגאווה על היותנו נשים, אמהות, חזקות ומודרניות, בעלות קריירה מחוץ לבית וגם במטבח.

אולי זהו אופן השיתוף הישיר, הקיים בין אחיות קרובות שחולקות חדר אחד, מיטה ליד מיטה, ולאורה של מנורת לילה מחליפות ביניהן דברים וסודות, מאוויים כמוסים, צחוקים גדולים וגם דמעות.

חיים שלמים נרקמים כאן, אנשים כותבים את חייהם, ערבוביה גדולה ונעימה של יחסים, הורים, אופנה, סקס ומאכלים, והרשת החברתית, הוירטואלית, מעולם לא הייתה קרובה כל כך.

מה עם הספר שלך? שואלים אותי, יום אחד, אני עונה, יום אחד, ועד אז אני כאן, אני בלוגרית, בביתי, בבלוג שלי.
גם אתם מוזמנים לפתוח בלוג בסלונה

עוד מהבלוג של יעלי כרמי

Thumbnail

לחמניות גבינה של שבת

את לא ממש חייבת לציין את זה כל פעם, נכון? אומרת לי אחת מחברותיי כשאני מספרת שאני נורא אוהבת שע. חוזר מהרכיבה בשבת, ויש ריח של מאפה טרי בבית.  לא, כי את כבר עוברת כל גבול. גם הבעלים שלנו יתחילו לדרוש יחס כזה וזה קצת מעבר...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

לייק לחנות בפסג'

אז איפה החנות הזאת? שואל חדרתי אחד חדרתי אחר,  ליד הדואר הישן, בסמטה, נו, זאת שיורדת מיד לבנים, יש שם מין פסג' כזה, שמה. קיבלתי הבוקר הזמנה לעשות לייק לדף הפייסבוק של פוליצר. לא, לא זה מהפרס, אלה מהסופרמרקט. האחים פוליצר....

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

אהבה בת 90

בדרך הביתה שתקנו.  אביו של ע. ישב במושב לידו, באוטו הגדול והנוח שהזמנו מסידור הרכב בקיבוץ,  וע. הניח עליו מדי פעם את ידו.  כדי להימנע מפקק גדול שנקלענו אליו, נסע ע. בדרכים עוקפות, בין משתלות וכבישים, תל אביב הלכה והתרחקה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים