הבלוג של יעלי כרמי

מכל האהבות

מרצה ומנחת סדנאות לכתיבה אישית, לכתיבה ברשת ובמדיה החברתית, סיפורים ממגירת הזיכרונות, ליצירת בלוג - 'בלוג משלך', ותוכן אישי- שיווקי באמצעות סיפור. יועצת ומלווה תהליכי כתיבה. בלוגרית וותיקה ואוהבת מילים. בעלת סדרת... +עוד

מרצה ומנחת סדנאות לכתיבה אישית, לכתיבה ברשת ובמדיה החברתית, סיפורים ממגירת הזיכרונות, ליצירת בלוג - 'בלוג משלך', ותוכן אישי- שיווקי באמצעות סיפור. יועצת ומלווה תהליכי כתיבה. בלוגרית וותיקה ואוהבת מילים. בעלת סדרת הרצאות 'מילים רבות יופי' בנושאי אהבה, טעמים וריחות, בתים וגעגועים. ילידת 1964, אמא למעין ונועה, גרה בקיבוץ הזורע, עם ע., בן זוגי האהוב. הבלוג שלי בסלונה נתן לי במה לכתיבה, להבעה וכך יצרתי לי מקום ומומחיות בעולם. אני מאמינה שכל אשה צריכה בלוג משלה. מקום בו היא תוכל לכתוב, להשפיע, לשתף, להשתייך לקהילה, ולהשמיע את קולה. אני אוהבת שירה וספרות, קולנוע וטלוויזיה, שירים עבריים, לחם עם חמאה, שוקולד בטעם תפוז, וקשה לי לעמוד בפני עוד זוג מגפיים או סנדלים בסוף עונה. אני מזמינה את כולן לסדנאות הכתיבה ומתרגשת עם כל בלוג חדש שפותחת אחת התלמידות שלי. הבלוג שלי שינה את חיי, ואני יודעת, שהוא ישנה גם את חייכן. בואי, וגם לך יהיה בלוג משלך.

עדכונים:

פוסטים: 162

החל ממאי 2010

הסקס שלנו מעולה. אבל כשהציעו לנו קופסת צעצועים רוטטת, מייד אמרנו כן. טעמנו ג’ל מעורר בטעם אננס, הפעלנו טבעת רוטטת, וגילינו ברגע האמת, שכמה טוב שע. פועל ככה, על נטורל בלי בטריות, והתענגנו.

14/10/2013

קודם כל אמרתי כן. כזו אני. מתלהבת, מפנטזת, מתמסרת, ואומרת כן.

ואז התקשרתי לע. שצחק בקול גדול, ואמר לי, את משהו, וגם הוא אמר כן.

מי פה, מבין הבלוגריות, נשלחה שאלה מהמערכת של SALONA, אמיצה, סוערת, וחפצה במשלוח מיוחד ולוהט של צעצועים רוטטים?

הסקס שלנו מעולה. תודה.

הוא יותר ממעולה.

הוא שווה ערך לשיגור מוצלח של לווין לחלל, של הבקעת שער בדקה ה-89 של מנצ’סטר נגד משהו, של שבירת שיא עולמי בריצת 100 מטר של יוסייאן בולט, של נקודה בסוף משפט ארוך שהתנגן בראש במשך הלילה ונזל מהאצבעות לתוך המקלדת מוקדם בבוקר והפך לפוסט.

אנחנו בפרק ב’. הכל מדליק אותנו. כל הזמן. כל היום. בכל מקום בכל שעה.

אנחנו גונבים שעה בצהריים, אנחנו נכנסים למיטה ב- 22:00, ועוברות עוד שעתיים של עונג עד שאנחנו נרדמים, עונג השנ”צ בשישי, הפך אצלנו גם לעונג שב”צ (שבת בצהריים), ובעיקר, אנחנו עושים אהבה.

אתה חושב שהם יודעים? אני מתפנקת בתוך גופו של ע. מוקדם בבוקר. בעבודה, שלך ושלי, אתה חושב שהם יודעים מה עשינו אתמול בלילה? רואים עלינו על הפרצוף? על החיוך? על ההליכה?

שיגיע עטוף טוב, אני מתרה בפטוניה, שהפכה למפקדת הכוחות המזוינים ופתחה רשת הודעות סודית בפייסבוק, שלא הייתה מביישת אף סוכן מודיעין.

אני עומדת עם המגש בחדר האוכל של הקיבוץ, שניצל, פירה ואפונה כשמתקשר השליח ואומר לי שהוא עומד ליד דלת המשרד, ואין פה אף אחד, ויש לי איזה חבילה בשבילך, כתוב פה דורקס משהו, להביא לך?

בטח, שליח יקר, בטח להביא לי. ללב ליבה של ההוויה הקיבוצית, בצהריים, בזמן ההגשה, בין השניצל לדג הנסיכה. נראה אותך עובר עם המשלוח הקופצני הזה בין שורת הקלנועיות לעשרות בני הנוער מבית ספר שדה שהגיעו נוטפי טל נעורים והורמונים בדיוק לארוחת הצהריים.

שלא תעיז, אני מתרה בו, חכה שם ליד הדלת אני כבר באה.

את הכל אני עוזבת, את המגש, את האוכל, הסקרנות שהרגה את החתול, מריצה אותי עכשיו למטה למשרד, לחתום כאן וכאן וכאן, לקבל את החבילה, להניח אותה מתחת לשולחן ולהספיק לחזור לאכול.

הנשר נחת, אני מסמסת לע. שעונה לי כרגיל, אני בישיבה.

קודם כל הרכבנו משקפיים. כי בגילנו, לקרוא הוראות שימוש שכתובות בכתב זעיר על הבקבוקון הצהוב של ג’ל בטעם אננס, או להפעיל טבעת רוטטת שהוענק לה השם הנפלא LITTLE DEVIL,  ומבטיחה עונג עילאי של 30 דקות רצופות, או להפעיל ויברטור קטן (מדי !!) וסגול, אין ברירה, צריך משהו מגדיל, כי הגעתי לגיל, כמו שאמרה אמי, שנגמרה היד, וכדאי גם שאני אשמור אותה לפעילות הבאה שעוד תגיע.

ע. מתעניין. מאד מתעניין. פותח כל קופסא, קורא בשקדנות את ההוראות.

ללכת ולחזור אחר כך לבחון אותך על החומר, ממי? אני שואלת אותו, בואי כבר, הוא מושך אותי אליו, פטריק קים שלי, לוחם השייטת המסוקס העשוי ללא חת, שמנסה ביד אחת להרכיב על עצמו את טבעת הרטט המעוצבת והייחודית, שתעניק, כמו שמבטיח המכתב המלווה, חוויה סוערת וריגוש חדש לחיי האהבה שלכם, וגם קצת להשתיק אותי ביד השניה.

כי אני, בשם המקצוע, בידי האחת עושה מה שעושה כדי להוסיף לעונג המרבי, ובידי השנייה מעדכנת בפייסבוק מה קורה עכשיו.

מבזק!!

אני שולחת לחברותיי לבלוגתא ברשת הקשר המוצפנת שלנו, ומשתפת אותם בהתלבטות אם שמים את זה ככה או ככה, והמסקנה שלי היא שצריך מומחה NASSA, עדיף גבוה ומסוקס גם הוא כדי לקרוא, להרכיב, להפעיל, לענג, להתענג, והכל תוך 30 דקות כדי שלא תיגמר הבטרייה בשיא…

איפה החוט? שואל אותי ע.

של מה?

של הטמפון הסגול הזה..

הצעצוע הקטן והסגול הזה, שהוגדר ע”י מגזין קוסמופוליטן כאחד מ-15 צעצועי החובה למבוגרים, רטט,זימזם, עינג, ולו הייתי מחזקת אותו עם בטריות משלי ששכחתי לקנות, לא היינו יוצאים מהמיטה, באמת צריכה להזכיר לעצמי להחזיק ליד המיטה גם בטריות, וגם את הרשימה לסופר…  מזל שיש לי את ע. הוא פועל ככה, נטורל, בלי בטריות.

הג’ל בטעם אננס שהוא יותר שילוב של אננס וקוקוס, אבל מה אני יודעת, אולי צריך פה את אחת המומחיות של  SALOONA FOOD, נעים, ומחליק, ומלטף, ומגרה, אבל אני מעדיפה יוגורט במתיקות עדינה, הוא, איך נאמר, מחליק יותר בגרון…

מה אגיד לכם? קופסת התענוגות אכן מענגת. אין ספק שהשוס הוא הטבעות.

הממזרתיות האלה, זאת, השדה הקטנה עם הקרניים, וזאת ה ULTRA עם השפיץ הרוטט והמרטיט, יודעות את העבודה.

הרטט היה, ובכן, כמו שכתוב בדף ההוראות, ישיר, עוצמתי, מגרה חושים, שלי ושלו.

התענגנו.

אוחחח, כמה שהתענגנו, בכל הקיבוץ של ע. שמעו כמה התענגנו.

מה כתוב, אני מתנשפת, כשאנחנו שרועים, מחפשים אוויר, אפשר להחליף בטרייה?

כי אם כן, יש לי איזה שען קווקזי, שיושב באיזו בוטקה ליד הבנק, אני אצלו מחר על הבוקר…

עוד מהבלוג של יעלי כרמי

תצוגה מקדימה

לחמניות גבינה של שבת

את לא ממש חייבת לציין את זה כל פעם, נכון? אומרת לי אחת מחברותיי כשאני מספרת שאני נורא אוהבת שע. חוזר מהרכיבה בשבת, ויש ריח של מאפה טרי בבית.  לא, כי את כבר עוברת כל גבול. גם הבעלים שלנו יתחילו לדרוש יחס כזה וזה קצת מעבר...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

לייק לחנות בפסג'

אז איפה החנות הזאת? שואל חדרתי אחד חדרתי אחר,  ליד הדואר הישן, בסמטה, נו, זאת שיורדת מיד לבנים, יש שם מין פסג' כזה, שמה. קיבלתי הבוקר הזמנה לעשות לייק לדף הפייסבוק של פוליצר. לא, לא זה מהפרס, אלה מהסופרמרקט. האחים פוליצר....

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אהבה בת 90

בדרך הביתה שתקנו.  אביו של ע. ישב במושב לידו, באוטו הגדול והנוח שהזמנו מסידור הרכב בקיבוץ,  וע. הניח עליו מדי פעם את ידו.  כדי להימנע מפקק גדול שנקלענו אליו, נסע ע. בדרכים עוקפות, בין משתלות וכבישים, תל אביב הלכה והתרחקה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה