הבלוג של יעל אדרי

לגדול מתוך צמיחה

אמא לארבעה, גננת ותיקה, מדריכת הורים, מנחת NLP, בוחרת כל יום לחיות מתוך עוצמה ואושר

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאוגוסט 2016

הרבה אנשים פוחדים שבאמת יראו אותם כי הם לא בטוחים מה יש בתוכם. קופצת למים עם פוסט ראשון

20/11/2016

החלטתי לקפוץ למים או לעוף לשמיים (שניהם מבהילים מבחינתי באותה מידה), ולכתוב את הבלוג שלי.  עברו לי המון מילים בראש ולא החלטתי במה להתחיל. אתחיל בסיפור :

באחד הלילות, כשנהגתי, ערפל כבד כיסה את הכביש. לא ראו כלום. הצלחתי לראות רק את הקדימה של האוטו ומטר מהכביש, נהגתי מאוד לאט, הדלקתי אורות ערפל וחשבתי שעל הדרך אני סומכת, היא תדע להוביל אותי. על עצמי אני סומכת שאהיה זהירה. ופחדתי שהנהג האחר שבכביש לא יסמוך על הדרך, לא יהיה זהיר, לא יראה אותי ויתנגש בי. אז הבנתי מה הכי הלחיץ אותי, שלא יראו אותי. כל אחד רוצה שיראו אותו. שיראו את הטוב שבו,שיראו את האור שלו ויעזרו לו להאיר את העולם. הרבה אנשים פוחדים שבאמת יראו אותם כי לא בטוחים מה יש בתוכם. אני מאמינה שבתוך כולנו יש גרעין טוב.

אני יכולה לעזור לכם למצוא את הגרעין הטוב הזה ולאפשר את ההתפתחות והצמיחה ולממש את התפקיד ההורי במיטבו. להאיר את הדרך של ההורה והילד. הדרך היא שלכם,  אני רק מאירה את הדרך. אני מאמינה שבכל הורה יש את המשאבים הנכונים להצמיח את עצמם ואת ילדם, יחד עם זאת, צריך לנקות את כל מה שמפריע  בדרך. החומרים נמצאים שם אני אאפשר לכם להוציא אותם. כמו החצב, פרח שאני מאוד מחוברת אליו ובחרתי לשים על כרטיס הביקור שלי. החומרים של החצב נמצאים בתוך הפקעת.

אני מביאה נסיון של 21 שנים כגננת וכאמא לארבעה ילדים. הבן הבכור בצבא, הבן השני בתיכון, הבן השלישי בחטיבת הביניים והבת הרביעית בכיתה ב’.  אני מבינה בחינוך ומה שבניהם. בשנים האחרונות, הוספתי לארגז הכלים שלי עוד כלים שחלקם רוחניים וחלקם יותר מעשיים. אחת השיטות שאני מאוד אוהבת לעבוד איתה היא: NLP  המשלבת דמיון מודרך – החופש לבחור את הנתיב המתאים והנכון לכל אחד.

קשר נכון ואמיתי של הורים וילדים משפיע על המשך הקשרים בחיינו. גם אנו כהורים, מביאים את הקשרים עם ההורים שלנו לשאר הקשרים והיחסים שסביבנו. כמו רקמת מקרמה, קשר מחובר לקשר. זה מארג עדין שאחד מתחבר לשני ומשפיע עליו.

אני מאפשרת לילד ונותנת לו את המקום שלו, רואה אותו ומקשיבה לו. חשוב לתת לילד כלים להתנהגות ולהתנהלות בחברה ועם עצמו. אני מלמדת את הילד להגיד מה הוא רוצה, מה הוא מבקש, משקפת לו את המציאות ועוזרת לו למצוא פתרונות. מזהה את החוזקות  שלו ומאפשרת לו מקום בטוח להתפתח.

כולנו רוצים  לחיות מתוך עוצמה. כולנו רוצים שהילדים שלנו יגדלו עם עוצמות. ילד שגדל עם עולם פנימי טוב וחזק יוכל להתמודד עם העולם. אני למדתי ולומדת על העוצמות שלי כל יום ותוך כדי המסע שלי וגילוי העוצמות שלי גם ילדיי חווים את העוצמות שלהם.

איך עושים את זה? מתקשרים אלי: יעל אדרי 054-9719690

profile

 

 

 

עוד מהבלוג של יעל אדרי

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

במה אנחנו מכסים את השרוף שלנו?

עומדת מול הגבעה שלא מזמן נשרפה. עבר רק חודש וכבר הטבע החזק מהכל והגשם שיורד, מרטיב, משקה ונותן כוח לאדמה. האדמה החזקה והטובה,שמקבלת אליה את הגשם, נותנת לו להיכנס לתוכה, להרטיב אותה ובעזרתו מצמיחה עשבוני דשא קטנים, ירוקים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה