הבלוג של יעל ברזילי

יעל בפינה

צלמת, כותבת, תושבת חוזרת, נקלטת, מתחבטת, אם, דיסלקטית (סוג של), מעורבת, חוקרת, מחפשת, מתקשרת, אופטימית עד כדי הדחקה. וגם קצת, תסלחו לי על המילה פמיניסטית.

עדכונים:

פוסטים: 158

החל ממאי 2011

תקפת? הטרדת? אל תבהל מערימת העדויות.

28/11/2017

אל תודה.
גם אם אין מספיק אצבעות בידיים לספור את העדויות נגדך, גם אם ההאשמות חמורות, גם אם מתווספת להן  הידיעה שההתנהגות שלך היתה כה חסרת בושה עד שאסרו את כניסתך למועדונים. כל העדויות האלה? נמצא כבר סיבות טכניות לפסול אותן בבית משפט.
kastiel
אל תודה.
גם אם לעשרות העדויות מצורפת קלטת בה אתה מתרברב איך אתה נוהג לנצל את מעמדך הסלברטאי כדי לתפוס לנשים בכוס, בידיעה שלא יתלוננו. יותר מזה – צעק מכל במה שכולן שקרניות, שאתה אוטוטו תובע את כולן! (אבל רצוי שלא באמת תעשה את זה, כן? אף אחד לא באמת מצפה).
כדאי לך. אולי תבחר לנשיא ארה״ב ואז יאמינו לך להכל. הכל! גם אם תחליט פתאום להגיד שהקלטת מזויפת, למרות שבעבר כבר הודת שהיא אותנטית. יש קהל לשקרים הכי הזויים.
trump
אל תודה.
גם אם מתגלה שהרשת בה עבדת שילמה מליוני דולרים להשתקת תלונות נגדך. תגיד שאתה עושה את זה למען הילדים שלך או משהו, ושכל הנשים הללו שקרניות! (אל דאגה, לא תשלם על זה מחיר).
אם לא תודה הנשיא יוכל לצאת להגנתך ולהגיד ש״אתה בחור ממש טוב״.  אולי בסופו של דבר יעיפו אותך, אבל יהיו אלה שיאמינו לך ולהעמיד אותך לדין יהיה קשה.
oriely
אל תודה. 
ולא בכל רפה (״אני לא זוכר״, ״זה לא נראה מתאים לאופי שלי״), מה קרה לך? טוב שהתאפסת והתחלת להאשים את כולם בפה מלא. זה הכל קנוניה של השמאל!
אז מה אם יותר מ-12 עדויות גלויות טוענות שאתה חובב קטינות פדופיל? אז מה אם מעשיך היו כה אובססיביים עד שנאסרה כניסתך למרכז קניות באלבמה? אז מה אם אף אחד לא מבין מה עשית ברסיטל בלט של בנות עשרה שאף אחת מהן לא קשורה אליך משפחתית?
מול כל זה תעמוד המילה שלך, מילה של גבר! אם לא תודה הנשיא יוכל להגיד ״הי, אבל הוא לא הודה! צריך להקשיב גם לו! ובכלל – יש לי תכנית מיסים להעביר, כן? תצביעו לו לסנאט. עדיף פדופיל-לא-מודה על דמוקרט״.
רוי מור
אל תודה. 
זה קלף המיקוח שלך מול הפרקליטות. יום אחד הם יסכימו לוותר על העמדה לדין תמורת ההודאה שלך, הרי זה מצרך נדיר, הישג אמיתי.
תודה רבה לך, באמת.
משה איבגי
אל תודה.
כי קול אחד של גבר בעל פרופיל ציבורי גובר על עשרו עדויות וקלטות, משפטית ולפעמים גם ציבורית. כי אין מחיר על הכפשת מתלוננות.
הכל יהיה בסדר.

 

עוד מהבלוג של יעל ברזילי

Thumbnail

מאיפה יש לך את האומץ, גברת זליקובסקי?

‫יום אחד, לפני כ-4 שנים, כשהגברת אלה זליקבסקי, היתה בכיתה ב', הביא אחד הילדים לשעור את אוסף השטרות שלו.‬ אלה, התבוננה בשטרות ושאלה את הדבר הראשון שעלה בדעתה:  מדוע יש על השטרות רק גברים? זה היה בשעור ‫"חקר" - שיעור בו כל ילד...

Thumbnail

לא נבחרות, לא בוחרות - יש פמניזם חרדי.

על My stealthy freedom, נשים איראניות שמוחות בפומבי על חובת לבישת החיג׳אב כסמל לדיכוי נשי, דיווחתי כאן, מתוך סולידריות נשית. באותו זמן, ממש קרוב לבית, מתנהל אירגון נשים לא פחות מהפכני...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

גאווה ודעות קדומות (כי אי אפשר לתת שם אחר לפוסט הזה)

לפעמים אנחנו מתווכחים עם מה שאנחנו חושבים שהוא האמת. אנחנו מניחים מה מריסה מיירס חושבת, למה מתכוון יאיר לפיד, או מה רוצים החרדים, ואז מתווכחים עם ההנחה שלנו, ולא עם העובדות. זו אחת מהסיבות שהצטרפתי לפני כשנה וחצי לקבוצה...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים