הבלוג של יעל ברזילי

יעל בפינה

צלמת, כותבת, תושבת חוזרת, נקלטת, מתחבטת, אם, דיסלקטית (סוג של), מעורבת, חוקרת, מחפשת, מתקשרת, אופטימית עד כדי הדחקה. וגם קצת, תסלחו לי על המילה פמיניסטית.

עדכונים:

פוסטים: 155

החל ממאי 2011

פוסט שישאר אקטואלי אחרי כל ציוץ של הנשיא נוכחי (כמעט).

02/07/2017

טראמפ שחרר עוד ציוץ מטורלל.

 

מה יקרה עכשיו?

ברשת CNN קופר אנדרסון ידווח על הציוץ ויעלה פאנל שכולל שתי נשים, אפרו אמריקאי אחד ורפובלקאי אחד (קצת שמנמן).

הם יסבירו במילים גבוהות ומנומסות שהנשיא כנראה בלחץ בגלל התחקיר הרוסי, שהוא יורה לעצמו ברגל בעניין גיוס התמיכה לשינוי תוכנית הבריאות (זה מה שהם רוצים לחשוב).

אחת הנשים תטען שהגיע הזמן שהרפובלקאים יתמודדו באומץ מול הנשיא המתאגרף ו״ישימו מדינה לפני מפלגה״ והשניה תגיד בתשובה לשאלה של אנדרסון שאי אפשר לדרוש מאיבונקה ומלניה לצאת מול האיש שלהן בפומבי (היא תהיה מוכנה לשאלה הזאת, שנשאלה גם אחרי הציוצים הקודמים של הנשיא).

הרפובלקאי יבחר מילים בקפידה ויגיד שאמנם הסירטון קצת חריג, אבל הנשיא מנצל את הרשת החברתית מול התקשורת הלא הוגנת, זו שמערערת השכם וערב על המסוגלות של הנשיא להיות נשיא. (לא משנה מה אנדרסון ישאל, זאת תהיה התשובה).

האפרו אמריקאי יגיד שהנשיא באמת לא מסוגל (להיות נשיא).

הרפובלקאי יענה שהגיע הזמן להתעלם מהציוצים האלה ולהתעסק בדברים שחשובים באמת (הביטחון האישי של האזרחים מול הטרור המשתולל, למשל).

אחת הנשים תענה לו שאם טוויטר זו הדרך של הנשיא להעביר מסרים, הרי אלו מסרים רשמיים ויש להתיחס אליהם.

הרפובלקאי יענה שהנשיא מנצל את הרשת החברתית מול התקשורת הלא הוגנת.

 גם ברשתות המתחרות פאנל דומה יגיד דברים דומים.  בפוקס ניוז יחסי הכוחות יהיו אחרים קצת, שם  יסבירו טוב יותר כמה התקשורת לא הוגנת כשהיא טוענת שהנשיא מטורלל. (ואף חבר פאנל לא יטען שהגיע הזמן להרחיק את הנשיא מהרשת החברתית). קליאן קונווי תתראיין אצל המגיש שיסכים לארח אותה ותצטט סטטיסטיקה (שאף אחד לא יטרח לבדוק). המגיש ינסה למשוך אותה במילים כדי שתצדיק את הציוץ התורן או תגנה אותו אבל היא לא תעשה אף אחד מהשניים, רק תחזור על מנטרה כללית. (הנשיא מותקף, זכותו להגן על עצמו).

זה יספק בידור לא רע ל-23 מליון מבוטחי בריאות בסוף השבוע הארוך, בזמן שהם מחכים לראות אם עדיין יהיה להם ביטוח בצד השני של יום העצמאות.

טראמפ ופוטין יפגשו בתחילת השבוע באירופה, וטראמפ יסביר ש״זה דבר טוב שאנחנו מסתדרים״ ו״פוטין מכבד אותי״.

הציוץ הבא יהיה אפילו יותר. המפיקה של אנדרסון קופר תחייג שוב לחברי הפאנל.

עוד מהבלוג של יעל ברזילי

תצוגה מקדימה

מאיפה יש לך את האומץ, גברת זליקובסקי?

‫יום אחד, לפני כ-4 שנים, כשהגברת אלה זליקבסקי, היתה בכיתה ב', הביא אחד הילדים לשעור את אוסף השטרות שלו.‬ אלה, התבוננה בשטרות ושאלה את הדבר הראשון שעלה בדעתה:  מדוע יש על השטרות רק גברים? זה היה בשעור ‫"חקר" - שיעור בו כל ילד...

תצוגה מקדימה

לא נבחרות, לא בוחרות - יש פמניזם חרדי.

על My stealthy freedom, נשים איראניות שמוחות בפומבי על חובת לבישת החיג׳אב כסמל לדיכוי נשי, דיווחתי כאן, מתוך סולידריות נשית. באותו זמן, ממש קרוב לבית, מתנהל אירגון נשים לא פחות מהפכני...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

גאווה ודעות קדומות (כי אי אפשר לתת שם אחר לפוסט הזה)

לפעמים אנחנו מתווכחים עם מה שאנחנו חושבים שהוא האמת. אנחנו מניחים מה מריסה מיירס חושבת, למה מתכוון יאיר לפיד, או מה רוצים החרדים, ואז מתווכחים עם ההנחה שלנו, ולא עם העובדות. זו אחת מהסיבות שהצטרפתי לפני כשנה וחצי לקבוצה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה