הבלוג של צ'יקה-Chika

yaara14361

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאפריל 2019

אימון זוגי? מומלץ ואף רצוי. אל תפחדו לקבוע לכם אימונים זוגיים, הם הולכים לשפר את הזוגיות שלכם.

לוח זמנכם צפוף, עבודה, לימודים, ילדים, משפחה זה בהחלט מאתגר למצוא זמן להכל: לעבוד, לשמור על שגרת אימונים, לטפל בבית ובמשפחה וגם לטפח את הזוגיות. לכן, לא מעט זוגות בוחרים לבלות זמן איכות באימונים משותפים, כך הם מצליחים לשמור על שגרה רציפה של אימונים ופעילות גופנית, ומצליחים לשמר את הזוגיות ולגוון את אורח החיים המשותף שלהם כזוג.

נצלו את הימים הפנויים כמו שבת בבוקר, התחילו בריצה משותפת או הליכה. לאחר מכן ניתן לעשות תרגילי כוח, כמו כפיפות בטן ושכיבות סמיכה. טיפ נוסף במידה והאימון קרוב לפארק, ניתן ואף רצוי להשתמש במתקני הספורט במתחם הפארק. אחרי האימון כדאי לשבת לאיזה קפה קטן או ארוחה משותפת.

כמובן שניתן גם לעשות אימוני כוח משותפים, כגון: קרוספיט, חדר כושר, אימוני משקולות (אם יש לכם בבית).

קיימים מגוון רחב של אימונים זוגיים שניתן לעשות, חשוב כמובן לעשות אותם לפי היכולת של כל אחד מבני הזוג, רצוי אף ללבוש את בגדי הספורט הנכונים והזולים כדי שתוכלו לשבת בבית קפה אחרי האימון:).

55793549_597449567333023_189896837916786688_o

עוד מהבלוג של צ'יקה-Chika

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

ספורט אז והיום

רבים מאיתנו עושים פעולה ספורטיבית, אך עוד מימי הביניים הספורט היה קיים, אמנם לא בצורתו כיום, אך חשוב להכיר את ההיסטוריה של הספורט. המקור של הספורט הנו בפעילות שנועדה להבטיח את הישרדות המין האנושי באמצעות פעולות כגון ציד,...

אימון הקרוספיט הראשון שלי

אני זוכרת את היום הזה, ההרגשה היא כאילו הגעתי למקום עבודה חדש, עם כל החששות של האם אני נמצאת במקום הנכון, כך התחיל אימון הקרוספיט הראשון שלי. שנים התאמנתי במכון כושר, הצלחתי ליצור לעצמי שגרת אימונים ואף הצלחתי לשלב זאת עם...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה