הבלוג של יערית לובל אשוש - יוניק מדיה

yaar2311

מעולם לא פגשתי אדם שלא היה נעלה מעליי, לפחות בדבר אחד"

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מיולי 2015

17/08/2015

הסיפור של דנה צמות התחיל ממשחק ילדות. שלוש נערות מתבגרות משתעשעות בחופשה הגדולה, האחת מאפרת, השנייה מלבישה והשלישית – משחקת בשיער. השתיים הראשונות, הבינו עוד אז שמשהו גדול לא יצא מכאן אבל השלישית, דנה אלמועלם בנתה מזה עולם. דנה נולדה בדרום הארץ ועוד לפני התיכון עברה יחד עם משפחתה ליישוב שוהם שבמרכז הארץ, ילדה מוכשרת, חייכנית ושובת לב. גומות החן שעל פניה ותלתליה השובבים בלטו בכל מקום אליו היא הלכה.

דנה אלמועלם הלא היא "דנה צמות"

כחלק מצרור כישרונותיה היא דילגה אל עולם המחול בצעדים קלילים ותוך שנים לא רבות הצטרפה ללהקה שהסתובבה ברחבי הארץ והופיעה בפני קהל רב. כחלק מאילוצי הבמה, נדרשו הרקדניות לאסוף את שיערן ודנה,שזיכרונות ימי ילדותה עוד דגדגו את קצות אצבעותיה החלה מסרקת את חברותיה ללהקה וקולעת בשיערן צמות מיוחדות. אט אט התפשטה לה השמועה ובנות היישוב היו מגיעות אל ביתה: בחג הפורים, לפני אירוע או מועד מיוחד. את תקופת הבגרויות היא העבירה בין קליעת צמה לבחינת מתכונת וגם כאשר שירתה כקצינת חינוך בצה”ל הייתה מבלה את השבתות המעטות בהן הגיעה לשוהם בחדר בית הוריה, קולעת צמות לעשרות נערות, ילדות ואימותיהן. ככל שהפכה דנה מוכרת יותר וכמות הפניות אליה הלכה וגדלה כך גבר השימוש בשם “דנה צמות” שם שמלווה אותה עד היום. מלבד קליעת צמות בביתה הפרטי, הוזמנה דנה לחגיגות ימי הולדת, מסיבות רווקות ואירועים קטנים בהן קלעה במרץ ובמקצועיות צמות שונות לסוגי שיער שונים. בוקר אחד, היא קיבלה שיחת טלפון ששינתה את מסלול הקליעה החובבנית. חברה קרובה עמה שירתה בצבא ביקשה ממנה לסרק את שיערה ביום החשוב ביותר בחייה – יום חתונתה! דנה התרגשה מן הבקשה המיוחדת אך שיתפה את חברתה בחששותיה הרבים, לבסוף לאחר מסע שכנועים קל דנה השיבה בחיוב, במהלך ההכנות היא הכירה מאפרת כלות והשתיים, החלו לעבוד יחד.

צמה ארוכה, קליעה: דנה צמות

ההצלחה הגדולה והמחמאות הרבות שקיבלה דנה לאחר סירוק הכלה הראשונה שלה היו עבורה סימן מובהק לכך שמעכשיו, היא מעלה הילוך! היא החלה לומדת בשקדנות (במקביל ללימודיה האקדמאיים באדריכלות) את רזי השיער, עיבודי שיער מיוחדים שכוללים שימוש במייבש שיער ומכשיר בייביליס והחלה ברכישה ועיצוב אישי של סיכות שיער ייחודיות לכלות וערב.

סיכת שיער מיוחדת                קליעת צמה מורכבת של "דנה צמות"                צמה שזורה קליעה: דנה צמות

תחת המותג “דנה צמות” היא פתחה עמוד פייסבוק, יצרה קשר עם אתרי אינטרנט לנשים ולאירועים והחלה משווקת עצמה גם באופן ויראלי, הסגנון הייחודי שבקליעת צמה מעניק לכלות מראה נקי, אלגנטי ואצילי ונשים רבות יוצרות קשר עם דנה ובוחרות בה להיות זו שתסרק את שיערן ביום הגדול. מעבר למקצועיות, הרבגוניות והיצירתיות שבעבדותה של דנה הכלות מספרות על אישיות כובשת, נעימה ולבבית שהופכת את הסירוק לחוויה ואת הקשר שבין הכלה למסרקת לאישי ומיוחד. היכולת של דנה להעלות חיוך על פניה של הכלה הלחוצה ביותר היא זו שהפכה אותה למבוקשת כל כך. לאחרונה, לקחה דנה חלק בהפקת ענק מרהיבה ומיוחדת שהביאה לידי ביטוי את מקצועיותה הבלתי מעורערת.

מתוך ההפקה. שיער: דנה צמות

הסיפור של דנה צמות הוא לא רק סיפור הצלחה, הוא גם הסיפור הזה, על הכישרון שאנחנו מחזיקים בו ואומרים עליו “שטויות זה רק תחביב”, התחביב הזה אנשים עשוי להפוך יום אחד לדבר מאד משמעותי בחייכם כזה שגם יכניס לכם כסף אבל בעיקר יעניק לכם תחושה בלתי פוסקת של…הגשמה!

עוד מהבלוג של יערית לובל אשוש - יוניק מדיה

אימא של שבת

  בואו נדבר רגע על אימא של שבת. לכאורה תפקיד תמים שדורש מהילדה שלך לשבת על כסא בגן, לא יותר משלושים שניות ולבהות בגננת מדליקה נרות ומכבה אותם אחרי דקה. איכשהו, אימהות (השנה) הצליחו להפוך את זה למפגן יכולות מרשים...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

קול ששון וקול שמחה, כל רווק ורווקה.

את הכתבה הבאה אני אנסה להסתיר מכלל ההורים שילדיהם מופיעים בה בעיקר כיוון שהסיכוי שאקבל טלפון זועם במקרה הטוב או ארגם באבנים (ולא אני לא תושבת ירושלים) במקרה הטוב פחות גבוה כמו שחקן כדורסל מיוזע על רצפת פרקט מבריקה. ובכל...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

בואו נודה. נשים מלאות? זה גדול עליכם...

מזל טוב!!! קראה אליי מכרה ובחיוך מפה לאוזן ליטפה את בטני העגלגלה. תודה אמרתי בחצי חיוך, אבל אני לא מצפה, אני סתם שמנה. לפני שני קייצים בדיוק, שיניתי את אורח חיי הקולינרי בליווי בן משפחה והשלתי ממשקל גופי בעבודה קשה ומאומצת...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה