הבלוג של WonderWoman

וונדרוומן

עדכונים:

פוסטים: 9

החל ממאי 2010

מי שכרגע מתפקד כבוס שלי העז לומר כאשר דיברנו על מועמדים למשרה חדשה ש”עדיף לעבוד עם גברים מאשר נשים, כי זה יותר קל. הם פחות אמוציונאליים.”

כמובן שהדבר הראשון שחשבתי, אני לא הולכת לצעוק עכשיו, או לעשות סצינה, אני הולכת לנהוג בקור רוח מחושב. כי זה בדיוק מה שיחזק את דבריו.

השוק שאחז בי עדיין לא מרפה. מילא שחשב כך, וסיבותיו עימו, אבל שיגיד זאת בקול רם? לבחורה? איזו עזות מצח צריך, איזה זלזול עמוק צריך לחוש בשביל להגיד למישהו בפרצוף, אני מזלזל בקבוצת האנשים שאת נמנית עליה, לא משנה אם היא מונה יותר מחמישים אחוז מהחברה כולה. אני מרגיש יותר חזק.

ובאמת, החברה שלנו היא גברית ביסודה. אנחנו כפופות לגמרי למבט הגברי, לשיח הגברי, למבנה החברה והמשפחה כפי שמתווה החברה הגברית. למה שלא יחוש גבר גבר למול נקבה?

ושוב אני זועקת וקולי אינו נשמע. אז אני זועקת אותו לחלל האינטרנטי בתקווה שידבר על ליבו של מישהו שם, ואולי גם יכתוב לי אילו מילות נחמה.

עוד מהבלוג של WonderWoman

נילס שלי מת, ואני מקווה שהוא סולח לי שהרגתי אותו

הפנטזיה של מי שאתה כבר הייתה מוכנה לי בראש, אתה שובב קטן, כמו נילס הולגרסון, ואני כבר התרוצצתי אחריך במחשבותיי, מנסה להרחיק אותך מצרות שאתה כל כך אוהב לגרום להן. ואני היסטרית, זה לא פשוט להמציא פנטזיה שמאתגרת אותך, אבל...

תגובות

פורסם לפני 9 years

מטורפת גברים לטורפת ביצים... לחביתה

אני לא פרגית יותר. לפני שהזדווגתי והפכתי לחצי השני של מישהו אחר הייתי חתיכת בשר משובח בשוק. בעיניי. בעיני רוחי כל בחור בקרבתי רצה אותי, אם רק הסתכלתי לכיוון שלו. בתוך הראש שלי בחורים נפלו פיזית מרגליהם כשעברתי לידם. זה...

תגובות

פורסם לפני 8 years

אף אחד לא מדבר על צדק

המון פעמים יוצא לי להרגיש את התחושה הזו, שמסמלת את העוול שנגרם, לי או לקרוב לי או סתם למישהו שאני מזדהה איתו. אם אלו 800 שקל דמי הרשמה לבית ספר קקיוני לעיצוב שהמזכירה הבטיחה לי שיוחזרו לי ונותרו בלוע המכונה המשומנת שלהם, אם...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה