הבלוג של WonderWoman

וונדרוומן

עדכונים:

פוסטים: 9

החל ממאי 2010

כשתבקר את חלומותי בעתיד, בשנתי או בהקיץ, אני מקווה שתבין מדוע עשיתי מה שעשיתי, אני מקווה שאני אבין מדוע עשיתי מה שעשיתי, שלא ישוב הספק לקנן בי ושרגשות האשם לא יאטמו את ליבי, ואם יהיה שם חור, נילס, הוא יהיה הפינה בה אתה תשב, אולי גם אוגי יהיה שם, לארח לך חברה.

09/06/2011

הפנטזיה של מי שאתה כבר הייתה מוכנה לי בראש, אתה שובב קטן, כמו נילס הולגרסון, ואני כבר התרוצצתי אחריך במחשבותיי, מנסה להרחיק אותך מצרות שאתה כל כך אוהב לגרום להן. ואני היסטרית, זה לא פשוט להמציא פנטזיה שמאתגרת אותך, אבל חשבתי לי, אני מוכנה לזה. מוכנה לכל קושי שתציב לי.

לא הייתי מוכנה לקושי שהתגלה בסקירה המאוחרת, מום קשה בלב, שגורר אחריו סדרה של מומים קשים נוספים שהיו מונעים מנילס להתרוצץ בכלל, אולי גם סתם ללכת, וכנראה שגם להגות במוחו תעלולים שיגרמו לצרות. רוב הסיכויים שהוא לא היה שורד את שני הניתוחים שהיה עליו לעבור בשבוע הראשון לחייו.

הרופאים לא השאירו יותר מדי ברירות לי ולאביו, הם המליצו לנו לשקול הפסקת הריון מיידית. אני מחזיקה בדיעה חשוכה לדעתם של רוב חבריי וקרוביי – אני מאמינה שמהרגע שיש דופק – לעובר יש חיים ולכן הפסקת הריון היא רצח. איך שניתנה לי הבחירה הנוראה בין לתת לנילס לחיות חיים של סבל ובין לסיים את חייו עוד בבטן שלי נתקפתי שיתוק. שתי הבחירות קורעות חור בליבי, הייתי קורעת בו חור באמת אם זה היה מתקן את החור בליבו של נילס שלי, השובב. אז לא חשבתי. עשיתי. פעלתי באינסטינקטים, נתתי להם להפעיל אותי, להדריך אותי, צריך לעשות הפסקת הריון, ידעתי, וזה יצרוך את כל כוחותי הפיזיים והנפשיים לא להתמוטט, אז נמנעתי מלחשוב על התמונה הגדולה, על נילס הקטן.

רק אחרי שהרגשתי אותך יוצא הרשיתי לעצמי לחשוב על זה, אפילו שמאוחר מדי, אפילו שזה נהנתני מצידי לנסות למצוא קתרזיס עכשיו בשביל עצמי ולא בשבילך, נילס. כעסתי על עצמי שאני עצובה, כי אין לי זכות להיות עצובה, זה אני הרגתי אותך, ואם היו לי ביצים או כוחות הייתי מתמודדת עם הקושי ונלחמת יותר.

ואז האור שבקצה המנהרה הזכיר לי שלא כך הדבר. שאם הייתי מתעקשת להוציא אותך לאויר העולם היית סובל למן הנשימה הראשונה, היית סובל כל חייך, וכל החלומות שלי בשבילך לא היו מתגשמים. לא הייתי יכולה לעזור לך בסיבלך, רק להוביל אותך מבית חולים אחד למשנהו עד שסיבלך היה תם באותה קופסא שחורה שבה אתה נמצא כעת.

אני מאמינה שהפלה זה רצח, אבל גם בהמתת חסד.

אני רוצה לחשוב שחסכתי ממך חיים של סבל, כאב פיסי וכנראה גם נפשי אם היית מפתח את היכולת לכך.

אני מקווה שאתה סולח לי, נילס שלי, על החלק הפחות אלטרואיסטי בהחלטה שלי, גם לא רציתי לעבור בעצמי את הסבל הכרוך בגידולך, ואת הסבל שבלראות אותך מת בטרם עת אחרי שכבר ראיתי אותך, החזקתי אותך, אהבתי אותך. גם לא רציתי לעשות את זה למשפחה שלך, זו הקיימת וגם לאחים הפוטנציאליים שלך.

כשתבקר את חלומותי בעתיד, בשנתי או בהקיץ, אני מקווה שתבין מדוע עשיתי מה שעשיתי, אני מקווה שאני אבין מדוע עשיתי מה שעשיתי, שלא ישוב הספק לקנן בי ושרגשות האשם לא יאטמו את ליבי, ואם יהיה שם חור, נילס, הוא יהיה הפינה בה אתה תשב, אולי גם אוגי יהיה שם, לארח לך חברה.

עוד מהבלוג של WonderWoman

מטורפת גברים לטורפת ביצים... לחביתה

אני לא פרגית יותר. לפני שהזדווגתי והפכתי לחצי השני של מישהו אחר הייתי חתיכת בשר משובח בשוק. בעיניי. בעיני רוחי כל בחור בקרבתי רצה אותי, אם רק הסתכלתי לכיוון שלו. בתוך הראש שלי בחורים נפלו פיזית מרגליהם כשעברתי לידם. זה...

תגובות

פורסם לפני 8 years

אף אחד לא מדבר על צדק

המון פעמים יוצא לי להרגיש את התחושה הזו, שמסמלת את העוול שנגרם, לי או לקרוב לי או סתם למישהו שאני מזדהה איתו. אם אלו 800 שקל דמי הרשמה לבית ספר קקיוני לעיצוב שהמזכירה הבטיחה לי שיוחזרו לי ונותרו בלוע המכונה המשומנת שלהם, אם...

זהו שחר של תחת חדש

כריסטינה הנדריקס, הלא היא ג'ואן הולוואי מ"מד מן" היא האלילה החדשה של היקום שלי. בתחילה שמתי מבטחי בנינט, שהייתה יפה, מקסימה, ווינרית, מוכשרת ו...מלאה. בהחלט לא שמנה, אבל גם לא הייצוג השדוף הקבוע של נשים בעשרים השנים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

בחזרה למעלה