הבלוג של הרהורי אמא

Wonder Mom

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממאי 2019

היי אני אמא לבן 3 ותינוקת בדרך, נשואה באושר.

החלטתי לכתוב בלוג כבמה לביטוי עצמי, כרגע לא מוכנה לחשיפה מוחלטת  ולכן לא אפרסם את שמי.

יש לי את הצורך לבטא את עצמי ואני עושה את זה בכל מיני צורות, אני מציירת מופשט, אני אוהבת לרקוד ולשיר ואני מתעניינת בהמון המון תחומים ויש לי המון דעות לגבי הרבה דברים שאני רוצה לבטא. אני אוהבת את תחום הרוחניות מגיל מאוד צעיר, זה התחיל מגיל 12 כאשר ערצתי להקה בשם טייק דאט’ הזמר הפייבוריט היה מארק וקראתי שהוא התחיל לעסוק במדיטציות. לא ידעתי בזמנו מה זה ולכן התחלתי לחקור את הנושא בכל מיני ספרי רוחניות שמצאתי בספריה העירונית שכללו תקשור, קריאה בקלפים ועוד המון נושאים. מאז למדתי המון דברים בתחום  ומצאתי את המורה האולטימטיבי בשבילי שמלווה אותי שנים רבות בשם דריל אנקה שמתקשר ישות בשם “באשר”- חייזר מהעתיד, כן נשמע הזוי ואני לא בהכרח מאמינה ב100% שיש דבר כזה חייזרים ושאפשר לתקשר אחד כזה מהעתיד אבל התכנים מאוד עמוקים ותורמים מאוד לחיי ואני מרגישה מהם רק חיוביות ואהבה ולכן זה לא ממש משנה מאיפה זה מגיע אלא זה שהם תורמים לי כבר שנים רבות ואני תמיד פתוחה לעוד מידע בתחום ולמורים נוספים.

הבלוג שלי ידבר גם על רוחניות וגם על דברים שאני עוברת בחיי: דברים שמפריעים לי, תובנות ואולי אפילו רכילות הוליוודית. אני אוהבת רכילות  הוליוודית ומקבלת את המנה היומית מוונדי ווילאמס שאפשר למצוא ביוטיוב. היא האהובה עלי בתחום הרכילות כי היא אומרת את האמת בפרצוף, היא מאוד דעתנית ומדברת תכלס.

 

אתן אזהרה קטנה לקוראים: אני לא טובה בכתיבה כלל, אני כותבת רצף מחשבות באותה הצורה שאני מציירת מופשט, שופכת צבע חיה את העכשיו ואין לי יותר מדי סבלנות לערוך את הטקסט. אני אוהבת את הביטוי המידי ולכן כנראה שיהיו טעויות בכתיבה או רצף מחשבות לא מסודר, מצטערת מראש :)

 

עוד מהבלוג של הרהורי אמא

מה חרדות שלי לימדו אותי ואיך למדתי להשתלט עליהם

התחלתי לסבול מחרדות והתקפי פאניקה לפני כ10 שנים, מאז עברתי דרך ארוכה ולמדתי לחיות איתם ולדעת לעשות את מה שנכון בשביל להוריד את ההתקפים או לצאת מההתקפים במהירות האפשרית. למדתי על זה הרבה. למדתי את הסיבות שגרמו לי לכך, למדתי...

תגובות

פורסם לפני 4 ימים

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה