הבלוג של wizolaw

wizolaw

לא עושות הנחות על הזכויות שלך. מערך הייעוץ המשפטי של ויצו יצר מעטפת מקצועית של תמיכה וייעוץ לנשים על מנת לסייע לכן ללמוד וליישם את הזכויות שלכן באופן המיטבי. בבלוג נחשוף מעט מעבודת המערך המשפטי ואנשי המקצוע המתנדבים... +עוד

לא עושות הנחות על הזכויות שלך. מערך הייעוץ המשפטי של ויצו יצר מעטפת מקצועית של תמיכה וייעוץ לנשים על מנת לסייע לכן ללמוד וליישם את הזכויות שלכן באופן המיטבי. בבלוג נחשוף מעט מעבודת המערך המשפטי ואנשי המקצוע המתנדבים שמפעילים אותו.

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מדצמבר 2017

נעים מאד, אני אורי טורקיה שלס, עורכת דין לדיני עבודה, אשתו של ברנע ואמא לשתי בנות מקסימות- שיר ונעם.

לפני שנה נכנסתי לתפקיד מנהלת מערך הייעוץ המשפטי של ויצו.

הגעתי מהמגזר הפרטי (עולם אחר לחלוטין) ומצאתי מכרה זהב של שירות מדהים לקהילה הנשית.

הלשכות המשפטיות שלנו פרושות ברחבי הארץ, מכרמיאל ועד אילת ומספקות ייעוץ משפטי ראשוני לנשים בתחום דיני המשפחה ודיני עבודה.

אנחנו מפעילות היום 30 לשכות משפטיות שנועדו במיוחד בשבילכן ולשירותכן.

הלשכות המשפטיות נוסדו מתוך אמונה שידע הוא כוח ומתוך צורך של נשים לקבל ייעוץ והכוונה ברגעי משבר. אנחנו מאמינות שלכולנו יש רגעים שבהם הכל נראה שחור ולא ברור ולפעמים יד מקצועית מכוונת ותומכת היא בדיוק מה שעושה לנו סדר ומאפשר לנו לפעול ברוגע ובהיגיון.

בחרנו להתמקד בשני נושאים משפטיים עיקריים שבהם נשים מוצאות את עצמן במשברים לא פעם ולצערנו לעיתים גם מגלות שמערכת המשפט לא מספקת להן את ההגנה שהן זקוקות לה.

הלשכות מופעלות על ידי עורכות ועורכי דין מקצועיים ומומחים לתחומם שישמחו לספק להם את המידע, הייעוץ המכוון והאוזן הקשבת בכל משבר וסוגיה משפטית בתחומים הללו שתרצו להתייעץ.

מגיעות אלינו נשים מכל הארץ ומכל מצב סוציו אקונומי בסוגיות שונות ומגוונות, ובין היתר, שאלות לגבי תהליך גירושין, אלימות במשפחה, צוואות, הסכמי הורות, משמורת, מזונות, אבהות, גיור, גישור, אפליה בעבודה, הטרדה מינית ועוד ועוד.

אנחנו מאמינות בפתרונות מגוונים ולכן מלבד היועצים המשפטיים, אנו מספקות בחלק מהלשכות גם שירותי גישור שוויוניים לנשים ולגברים ושירותי טיפול רגשי מסוגים שונים שמטרתו לתמוך ולכוון אתכן בתקופת משבר.

שירותי הייעוץ של עורכי הדין ניתנים בעלות סמלית של 50 ₪ בלבד לפגישה. לאחר הייעוץ הראשוני, אנו מעניקות אפשרות להתקשר באופן פרטי עם כל אחד מעורכי הדין המתנדבים שלנו בשכר טרחה מוזל.

חוץ מהלשכות המשפטיות אנו מפעילות קו ייעוץ ארצי לזכויות נשים בעבודה. הקו פועל 3 פעמים בשבוע וניתן לפנות אלינו גם במייל ולקבל מענה מהיר.

על מנת שתכירו אותנו קצת יותר, החלטנו לפתוח את הבלוז הזה ולספר לכן על העשייה שלנו.

בבלוג יכתבו עורכי הדין המתנדבים שלנו ויספרו לכן על המקרים שמגיעים אלינו, על עצמם וגם יספקו כמובן מידע משפטי כללי בסוגיות שונות.

מוזמנות לפנות אלינו בכל שאלה ולהתייעץ! אנחנו לרשותכן.

לרשימת הלשכות המשפטיות ופרטיהן-http://www.wizo.org.il/%D7%9C%D7%A9%D7%9B%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA

לקו הייעוץ- 03-6923825 או במייל [email protected]

נשתמע,

אורי

עוד מהבלוג של wizolaw

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

טרנד המשמורת משותפת בשיטת ה Nesting

מאת: שרון איינהורן אפרתי – עו"ד, נוטריון ומגשרת הח"מ מתנדבת מזה שנים רבות בויצו במתן ייעוץ וטיפול משפטי. לפני כשנה וחצי הגיעה ד'- אם לשלושה ילדים לסניף ויצו רעננה להתייעצות...

תצוגה מקדימה

אלימות וגישור- התקווה והגשר לחיים שקטים

-אלימות וגישור- התקווה והגשר לחיים שקטים מאת: שירי אורון, עו"ד ומגשרת. רבקה צלצלה אליי נסערת. לאחר ביקור בלשכה המשפטית של ויצ"ו ירושלים, באחד מימי החורף הגשומים, הופנתה למרכז לטיפול באלימות במשפחה של ויצ"ו, אשר עובד בשיתוף...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה