הבלוג של ליאת מוזס יועצת זוגית,מאמנת אישית ומגשרת

CouplesCounseling

כולנו מצפים ליחסים זוגיים רצופים ומאוזנים, עם כמה שפחות עליות וירידות. אנו רוצים לעשות את הכי טוב לזוגיות שלנו, אך לעיתים עושים את ההפוך. לא מרוע, לא בכוונה, בעיות היום, השיגרה השוחקת, הילדים המפריעים וגוזלים מעמנו אנרגיה... +עוד

כולנו מצפים ליחסים זוגיים רצופים ומאוזנים, עם כמה שפחות עליות וירידות. אנו רוצים לעשות את הכי טוב לזוגיות שלנו, אך לעיתים עושים את ההפוך. לא מרוע, לא בכוונה, בעיות היום, השיגרה השוחקת, הילדים המפריעים וגוזלים מעמנו אנרגיה עצומה. ישנם מצבים שממש צריך ללמוד כיצה להתנהל במערכת זוגית. בואו ללמוד כיצד לקבל את בן הזוג, כיצד ללמוד לתקשר נכון, כיצד למגר קלקולים בזוגיות, כיצד לא להתפס כקרבן, כיצד לחיות בשניים ולא להרגיש כי לקחו מעמנו את החופש והעצמאות. אצלי תלמדו תקשורת נכונה, מהי וכיצד לחיות בהרמוניה לאורך זמן. בשיטת CFT ועל ידי טיפול פרטני שאעשה עמכם, נעצים ביחד את האושר שנשחק, שמחת החיים שאבדה, אלמד אתכם כיצד לחיות בהרמוניה כזוג אוהב ותומך. אצלי תקבלו טיפול זוגי אינטנסיבי וממוקדם לשיפור מערכת הזוגיות. לא נולדנו עם הידע כיצד להתנהל במערכת זוגית. מותר לטעות, רק שצריך ללמוד מהטעויות ולא לחזור עליהן. כל פגישה תערך שעה וחצי. אתן את כל כולי למען הזוגיות שלכם, לא אעזוב אתכם עד שתחושו ביטחון ורוגע וזה אפשרי! אלמד אתכם לתקשר ולהנות מהקשר הזוגי וכיצד לשמר את כל הנלמד בייעוץ לאורך זמן. אציין כי איני על תקן שופטת. איני מתיימרת לשפוט מי צודק מבין השניים, אני למען שני בני הזוג באותה המידה וכוונתי לכוון אתכם כיצד להגיע למצב אופטימלי בזוגיות כששניכם שווים באותה המידה. כבת להורים גרושים, אשר היתה קרבן להשלכות השליליות של הגירושין של הוריי, רוצה אני לעזור לכם ולמנוע מכם ומילדכם סבל מיותר. (תמיד לזכור כי הילדים הם הנפגעים הראשונים וגם כאשר אנו רבים לידם, אין אנו נותנים להם מודל טוב, אלא ההפך, יוצרים בהם משקעים ופחדים שיבואו לידי ביטוי בעתיד). אתן את כולי לעזור לכם כדי להוציא אתכם מהשוקת השבורה בה אתם נמצאים. אני עובדת למען המטרה ופחות למען האמצעים, לכן תיווכחו לדעת כי המחירים שלי נוחים. מטרתי כולה להשכין שלום בית ביניכם בדרך הכי נכונה, הכי אובייקטיבית והכי מקצועית. לתת את ליבי הרחב אליכם ולזוגיות שלכם. בהצלחה, לא להסס להתקשר אם חשים סדקים ראשונים. סדקים ניתן לאחות, שבר יותר קשה, אך אפשרי. אתר הבית: www.kesherzugi.com ליאת מוזס 054-6603035

עדכונים:

פוסטים: 128

עוקבים: 25

החל מיוני 2012

לא נעים, מבייש, נשמע בזוי, בפרט אם האוננות משתייכת לנשים. מדוע בעצם? ראשית יש לציין כי קרב ילדים צעירים, אנונות היא חלק נורמלי של גילוי הגוף. חלק מהילדים הצעירים מאוננים בין היתר מהצורך להרגיע עצמם, להרגיע מצוקות קטנות שצצות אצללם עוד בעודם קטנים ושעדיין לא יודעים לשתף את הוריהם במצוקות (לדוגמא: אח/ות קטן שנולד והאח הבכור מרגיש קצת מקופח אוננות בלא מעט מקרים, יכולה להרגיע את המתח של הילד אשר צריך להתרגל לסיטואציה החדשה). למעשה, רוב האנשים ממשיכים לאונן גם בבגרותם ורבים עושים זאת לאורך כל חייהם. אוננות נשית…

05/09/2014

כרטיס ביקור ליאת חדש קדימה

אוננות
בתוך מערכת זוגית (בואו נדבר על זה)
============================
לא נעים, מבייש, נשמע בזוי, בפרט אם האוננות משתייכת לנשים. מדוע בעצם?

ראשית יש לציין כי קרב ילדים צעירים, אנונות היא חלק נורמלי של גילוי הגוף. חלק מהילדים הצעירים מאוננים בין היתר מהצורך להרגיע עצמם, להרגיע מצוקות קטנות שצצות אצללם עוד בעודם קטנים ושעדיין לא יודעים לשתף את הוריהם במצוקות (לדוגמא: אח/ות קטן שנולד והאח הבכור מרגיש קצת מקופח אוננות בלא מעט מקרים, יכולה להרגיע את המתח של הילד אשר צריך להתרגל לסיטואציה החדשה).

למעשה, רוב האנשים ממשיכים לאונן גם בבגרותם ורבים עושים זאת לאורך כל חייהם.

אוננות נשית
=========
עדיין לנשים יותר קשה לדבר על זה. הפתיחות לגבי אוננות נשית לא שברה שיאים. התחושה ש”את” גורמת לעצמך סיפוק, הן אם את לבד וקל וחומר עם גבר שאמור לספק “אותך”, הינה עדיין תחושה של אישה “זולה” בחלק מהמגדרים, אף בחברה המודרנית.

נשים, מתחים, אוננות – שלושה דברים שהולכים מאוד ביחד.

לא מעט גברים מאמינים שאם ישנו סקס טוב ומספק מבחינתם, בת זוגם נמנעת מלאונן, מה שלא בהכרח נכון.

לעתים ואף במקרים בהם הסקס אינו מביא לסיפוקה האישי של האישה, כמו שפיכה מוקדמת של בן הזוג, האישה יכולה למצוא עצמה באה על סיפוקה בהתייחדות עם עצמה, שכן תחושת העונג, הפחתת המתח היום יומי, חייבת להשתחרר ולהתבצע באופן כלשהו.

לא מעט נשים חשות אשמה בעקבות אוננות במיוחד אם הן נמצאות במערכת יחסים עם גבר, הואיל וישנו חשש להיפתח ולספר על האוננות, פן יחשוב בן הזוג שהוא אינו מספק אותה במידה הרצויה או שאינו “גבר” מבחינתה.

אוננות נשית יכולה להתבצע בכמה וכמה דרכים, להבדיל מהאוננות הגברית.
עלי להדגיש ולציין כי לרוב הנשים קשה להגיע לאורגזמה ובפרט אורגזמה נרתיקית בעת האקט המיני עצמו, בו הן מרגישות צורך לספק תוך כדי את הגבר שעמן ונמנעות להתרכז בעצמן בלבד.

במצב בו אישה אינה מסופקת מבחינה מינית מבן זוגה, יכול והאלטרנטיבה, כדי לשפר את מצב רוחה ואת תחושות המתח היומיומיות המצטברות, תהיה על ידי אוננות, בתהליך נטול הסחות דעת, התמקדות בחוויה נטו וללא התחשבות בצרכים של מישהו אחר.

אוננות נשית אינה מעידה על חוסר אהבתה של בת הזוג לבן זוגה או חוסר משיכה אליו. אין קשר בכלל בין הדברים, לא מבחינה רגשית ולא מבחינה פיזית.

חשוב לציין כי אין כאן מהלך של בגידה בבן הזוג, יש כאן תהליך של להגיע לחוויה שתשחרר אותה ממתח רגשי/נפשי, מתח שחובה על כל אדם נורמטיבי לשחררו.

אוננות גברית
========

גברים כולם מאוננים באותה הדרך כמו שאוננו בגיל ילדות, כך מאוננים עד גיל מבוגר, להבדיל מנשים.

לעתים גבר המאונן, חש תחושת אשמה כתוצאה מהמחשבה שההנאה העצמית שלו אינה מוסרית כלפי בת זוגו.

בעיות בזוגיות כתוצאה מאוננות
====================

הבעיה המרכזית באוננות היא הקלות להתמכר אליה.
כאשר אדם מרגיש מכור לאוננות והתמכרות זו באה על חשבון התייחדות אינטימית ואקט מיני עם בת הזוג, יש להבין כי נורת אזהרה אדומה נדלקת ועל אותו אדם לנסות להפחית את כמות האוננות כדי לשמר חיי מין תקינים עם בן/ת הזוג.

ניתן להפחית את תדירות האוננות בהדרגה ולא בבת אחת. ברי הוא כי יש להתחשב בצרכי בני הזוג ולהבין כי בן/ת זוג עלולים להרגיש דחויים כאשר המין אינו תקין והצד השני מעדיף לספק עצמו מאשר להיות מסופק על ידי בן/ת זוגו בחוויה הרמונית ומענגת.

בנוסף, אדם צריך לדעת לספק עצמו עם בן/ת זוגו ולהתאמן על כך, למען חיי מיניות וזוגיות תקינים, להבדיל מאוננות, בה אתה אחראי על סיפוק עצמך, בזמן שנוח לך, במהירות שנוחה לך ובמיקום שנוח לך.

הדגש הוא ללמוד להגיע לסיפוק ביחד עם הצד השני, על ידי הכרות הצד השני, שיחות על מה מענג את הצד השני, איך, כמה ובאיזו דרך ומהירות.

על בני הזוג להכיר האחד את השני גם מבחינה מינית. הכרות שכזו יכולה להימשך גם במשך שנים, שכן הגוף משתנה, ההורמונים משתנים, מתחים ומצוקות הגורמים לשינויים נפשיים ופיזיים, עלולים לגרום לשינו בתפקוד המיני ועל בני הזוג לגלות פתיחות, לשוחח על המיניות עצמה, על הצורך בסיפוק הזוגי או האישי והכי חשוב, שתהיה הבנה של שני הצדדים ללא פגיעה וללא מחשבה שצד אחד עושה דווקא הואיל ואינו נמשך יותר.

יכולות להיות לא מעט סיבות לאוננות של בן/ת הזוג, לפני בכלל שנגמרת המשיכה המינית לצד השני.

המון פתיחות, המון הבנה והקשבה.

בהצלחה ולחשוב חיובי,

ליאת מוזס,

יועצת זוגית, מאמנת אישית ומגשרת

אתר הבית: www.kesherzugi.com

עוד מהבלוג של ליאת מוזס יועצת זוגית,מאמנת אישית ומגשרת

תצוגה מקדימה

עשרת הדברות שלי לזוגיות מוצלחת

                                                                                                                                                             עשרת הדברות שלי לזוגיות...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

כיצד נוצרות פנטזיות מיניות וכיצד הן משפיעות על חיי המין בזוגיות

כיצד נוצרות פנטזיות מיניות וכיצד הן משפיעות על חיי המין בזוגית =============================================== פנטזיה מינית היא מחשבה המגרה אותנו. בעצם אנו מביאים את המוח שלנו למיטה. למעשה, המוח שלנו הוא האיבר הכי מיני שלנו, הרבה יותר מאברי...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אהבה או תאווה

אהבה או תאווה ----------------- יוצא אפוא, שבלא מעט מקרים, זוגות מתאהבים, או לפחות חושבים שהם מתאהבים בזמן שלמעשה אין בכלל אהבה, אלא רק תאווה. המיניות החושנית, הפרפרים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה