הבלוג של Anya Weis

ANYA

עדכונים:

פוסטים: 9

עוקבים: 0

החל מנובמבר 2015

לכולנו יש סיפור וזאת המטרה של “הסיפור שלי”, לעזור למי שמתקשה לכתוב אותו

21/02/2017

הסיפור שלי

יובל אברמוביץ

הרשימה

לכולנו יש סיפור וזאת המטרה של הסיפור שלי, לעזור למי שמתקשה לכתוב אותו. הספר מורכב מראשי פרקים – נושאים  ודפים ריקים למילוי. לדעתי גימיק יקר מדי ( 94 שקלים) לספר שמורכב ברובו מדפים ריקים, לא מצריך עריכה של חודשים רבים. גם לא אהבתי את העיצוב שהותיר בי תחושה קרה של משרד, ודוחות ולא חום של סיפור אנושי חי ונושם.

אולם תלוי כמובן איזה שימוש יעשה בו, וכמה נחת ויצירה יש ביכולתו לגרום . מתנה נחמדה ומקורית  לכל מי שרוצה לכתוב את סיפור חייו ואינו מעז או יודע כיצד להתחיל. במקרה זה זול יותר מקורס כתיבה יוצרת.

העניקו את הספר לסבא או סבתא, שיתכן ויגלו תחביב חדש ומרתק להעביר את הזמן הפנוי שלהם. גם ירפו מכם קצת, בדרישות של ביקורים וטלפונים , הם יהיו עסוקים בכתיבת הזיכרונות שלהם, ואתם עוד תופתעו כמה סיפורים מרתקים יש להם, זיכרונות שיעברו מדור לדור, סאגה משפחתית.

ואולי יתגלה במשפחה כישרון ספרותי נדיר, שהתחיל בהסיפור שלי והסתיים ברב מכר.

כמי שכתבה את האוטוביוגרפיה שלה, אני ממליצה בחום. ולמי שמתקשה הספר יכול בהחלט לשמש כהתחלה. כמו כל חוברת הדרכה לציור ועבודות יד. כשהתחלתי את הסיפור שלי הזיכרונות הציפו לא היה לי מושג כמה רחוק הזיכרונות יובילו אותי, לאיזה תובנות אגיע , כמה כעסים ועלבונות יזדככו במבט לאחור, ויביאו עמם השלמה ושלווה. ובעיקר הסיפוק הנפלא של היצירה.

אז למי שתמיד רצה ולא העז, אף פעם לא מאוחר מדי. בהצלחה.הסיפור

עוד מהבלוג של Anya Weis

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

ההתחייבות אודרי מאגי זמורה ביתן 288 עמ' האיריות מדהימות אותי. זה התחיל עם איילין מרפי והמחזה הראשון שלה "משהו טוב" שזכה בכל הפרסים, הצלחה מסחררת על כל הבמות והגיעה לה...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

מכור לחטא

מכור לחטא מוניקה ג'ימס כנרת זמורה ביתן מאז חמישים גוונים של אפור שגרם להיסטריה ויראלית בקרב מיליוני נשים ברחבי העולם הספרים הארוטיים ממשיכים לצוץ כפטריות  אחרי הגשם ומעשירים גם הוצאות לאור מכובדות . במכור לחטא אין...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה