הבלוג של עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת

webdesign

לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/

עדכונים:

פוסטים: 2278

החל ממאי 2015

לימודי ציור באילת

לימודים לתעודה מקצועית ותיק עבודות  - באדיבות מכללת סולו לימודי קורס ציור דיגיטלי אונליין באינטרנט צפו בסרטוני הסבר בעברית פשוטה כדי לתת לכם  את כל הפרטים על הנושא הזה לימודי ציור באילת אם אתם מחפשים ללמוד לצייר דרך האינטרנט דרך המחשב אתם במקום הנכון, בכתבה זו תוכלו לקבל פרטים רחבים על עולם הציור דיגיטלי בסגנון וקטורי וכל זה בתוכנה מספר אחת של חברת אדובי העולמית תוכנת האילוסטרייטור, חברת אדובי כחברה הבלעדית והמקצועית ביותר למתן פתרונות דיגיטליים למעצבים גרפיים ולתחום העיצוב הרב תחומי שדרגה בצורה מדהימה את תוכנת האילוסטרייטור והפכה אותה לידידותית מאוד למעצבים גרפיים ולציירים בפרט, פורמט התוכנה השתנה לחלוטין וכלי הציור הורחבו ונעשו ידידותיים מאוד למשתמשי התוכנה, חווית המשתמש בתוכנה גדלה ויש התמצאות מאוד רחבה לעבודה מהירה באילוסטרייטור.

דוגמה איך עושים ציור דיגיטלי  מציירים מכונית באילוסטרייטור  לימודי ציור במחשב סרטוני הדרכה

abc

לימודי ציור באילת מה זה בכלל אילוסטרייטור ILLUSTRATOR CC לימודים לתעודה מקצועית ותיק עבודות

 לימודים לתעודה מקצועית ותיק עבודות  כל מה שרציתם לדעת על עולם העיצוב הרב תחומי ובמיוחד בתוכנות לעיצוב וגרפיקה ממוחשבת   אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה וקטורית המאפשרת למעצבים גרפיים וגרפיקאים לעצב עם כלים חכמים את העיצוב גרפי בצורה קלה, גרפיקה וקטורית מועדפת מאוד בעולם העסקי ובציור הוקטורי בפרט, חובבי התוכנה מעידים שהקבצים שיוצאים ממנה יכולים להיות בכל פורמט בצורה טובה, נראות האלמנטים לא נפגעים גם אם מגדילים ומקטינים את הגרפיקה לגדלים שונים ללא שום בעיה לעומת תוכנות אחרות שעובדות על פיקסלים הם מוגבלות מאוד בקלות של העבודה ובסגירת הקבצים מהתוכנה. לאילוסטרייטור יש כלים מדהימים מאוד שמאפשרים לכל אחד לצייר בקלות במספר צעדים, גם אם אתם רוצים להתחיל ללמוד ציור למתחילים או למתקדמים התוכנה מותאמת לכל הרמות, גם אתם המתחילים תוכלו למצוא כלים מדהימים שיפתחו בפניכם עולמות דיגיטליים מדהימים.

לימודי ציור באילת איך לצייר במחשב בתוכנת אדובי אילוסטרייטור

לימודי ציור באילת כמו שציינו קודם בתוכנה נוספו כלים לעולם הציור בצורה שיכולה לכל צייר אם מתחיל או אם מנוסה לשדרג את סגנון האיור שלו בצורה מהירה, כלי ההצללה שודרג כולל כלי הציור הוקטורי שנעשה פחות מעוגל בזמן העבודה ומאפשר לכל אחד לצייר בקלות עם יותר זרימה בקו ופחות רעידות בציור מה שנקרא בשפה המקצועית רעד בציור.

  1. לימודי ציור באילת כלי ההנפשה והצללה MESH -  כלי זה מאפשר לבצע הצללות ומתן נפח גרפי לצורה על ידי בחירה סלקטיבית של פינות באלמנטים והשלכה של גוונים שונים על ידי כך נוצרת הצללה ונוצר נפח תלת מימדי לציור הדיגיטלי.
  2. מעברי צבעים – כל מעברי הצבעים שהיה קיים בתוכנה כל הזמן שודרג ונעשה נוח יותר, מורגש שחשבו על חווית המשתמש בשדרוג האחרון של גרסת ILLUSTRATOR CC , גרסה זו כל הזמן משנה את פניה כדי לאפר למשתמשי התוכנה לעבוד בצורה יותר נוחה ומקצועית.
  3. כלי הנקודות והמברשות – בגרסה האחרונה הוכנסו סגנונות איור על ידי שימוש במברשות, לא נשאר כלום ורק למרוח את המברשת לכל סגנון שאתם רוצים, האפשרות של עריכת המברשת צבע נעשתה יותר קלה לעומת השיטות הקודמות, שימוש של כלי הנקודות מאפשר לבצע את האיור על ידי אוסף של נקודות ומשיכה בצורה מקצועית על פי סגנון שאתם רוצים.
  4. הדרכות פרטיות וכל זה מהבית לימודי תעודה מקצועיים – כלים נוספים – בתוכנת האילוסטרייטור כלים רחבים יותר ממה שהוזכר פה, אלו כלי העבודה העיקרים כדי לבצע איורים וציורים דיגיטליים, אין ספק שאם תתאמנו הרבה מאוד בתוכנה ותשלטו בכל כלי התוכנה תוכלו להפגין יצירתיות לכל אורך הלימודים וגם לאחר מכן. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק העבודות שלכם לכל מטרה אם זה לתחביב או לרכישת מקצוע והסבה מקצועית במידה וכבר יש לכם מקצוע. גם לאחר הלימודים לאחר שתקבלו את כל כלי העבודה שלמדתם תוכלו לשדרג את יכולות האיור שלכם, ציור דיגיטלי הוא עולם בפני עצמו וככל שעובדים הרבה בתוכנה תוכלו לראות עולמות חדשים הנפתחים לכם.

לימודים לתעודה מקצועית ותיק עבודות  מה אפשר לעשות עם ציור דיגיטלי בשוק העבודה

שוק העבודה היה תמיד צריך ציירים ותמיד יצטרך זה לא סוד, כיום שרשת האינטרנט פתחה את האפשרות למכירה דרך האינטרנט תוכלו לראות ציירים מוכרים את הגרפיקות הוקטוריות שלהם למעצבים גרפיים וגרפיקאים לכל צורך, החל ממכירת לוגואים עסקיים ועד עיטורים לספרי ילדים, לרוב המעצבים הגרפיים ייקחו את העבודות של הציירים וימשיכו לעבוד עליהם בתוכנות הגרפיות השונות להעשרת הגרפיקה שלהם או לצורך מיתוג והכנת פרסומות עסקיות. ברשת הפייסבוק אין ספור קבוצות המחברות בין ציירים למעצבים גרפיים וללקוחות פרטיים למתן שירות לכל אורך השנה, אין ספור משרדי פרסום וחברות משתמשות בציירים באופן קבוע לשרטוט והכנת איורים גרפיים למטרות שונות.

איך לומדים אונליין באינטרנט לצייר בתוכנה גרפיקה במחשב

במכללת סולו תוכלו ללמוד לצייר דרך המחשב בתוכנת האילוסטרייטור וגם הלימודים נעשים דרך האינטרנט עם מורים פרטיים אונליין, המורה יוכל להתחבר ישירות לתוכנת האילוסטרייטור שמותקנת אצלכם במחשב ולעבוד איתכם אונליין על כלי העבודה, לימודים אונליין בצורה פרטית ואישית תאפשר לכם לקבל תעודה מקצועית שתעיד שלמדתם במקום מסודר, בכל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לפתח את יכולות האיור שלכם, שיעורי הבית והעבודות שתקבלו הם הבסיס להצלחה בקורס הזה, תוכלו לגלוש באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי ולצפות בדוגמאות רבות של בוגרי הקורס ולהתרשם ממגוון מסלולי הלימוד ודוגמאות של בוגרי הקורס ציור דיגיטלי בתוכנת האילוסטרייטור, תוכלו לפנות לאחד מנציגי המכללה ולקבל פרטים רחבים על שעות הלימוד וסגנון הלימודים בציור אונליין דרך האינטרנט. הדרכות פרטיות וכל זה מהבית לימודי תעודה מקצועיים סרטון הסבר איך עושים מעצבים גרפיים  אפקטים  בעיצוב גרפי מדהימים בתוכנות פוטושופ – אילוסטרייטור – אינדיזיין – מומלץ לצפייה

בקרו אותנו באתר וצפו איך ללמוד מהבית לימודי תעודה בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת https://onlinegraphic.co.il/

אילוסטרייטור

 

סרטון הסבר איך עושים מעצבים גרפיים  אפקטים  בעיצוב גרפי מדהימים בתוכנות פוטושופ – אילוסטרייטור – אינדיזיין – מומלץ לצפייה

בקרו אותנו באתר וצפו איך ללמוד מהבית לימודי תעודה בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת https://onlinegraphic.co.il/

לימודי פוטושופ במחשב

 

 

 

סרטון הסבר איך עושים מעצבים גרפיים  אפקטים  בעיצוב גרפי מדהימים בתוכנות פוטושופ – אילוסטרייטור – אינדיזיין – מומלץ לצפייה

בקרו אותנו באתר וצפו איך ללמוד מהבית לימודי תעודה בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת https://onlinegraphic.co.il/

סרטון הסבר איך עושים מעצבים גרפיים  אפקטים  בעיצוב גרפי מדהימים בתוכנות פוטושופ – אילוסטרייטור – אינדיזיין – מומלץ לצפייה

בקרו אותנו באתר וצפו איך ללמוד מהבית לימודי תעודה בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת https://onlinegraphic.co.il/

מה זה תוכנת אינדיזיין

אינדיזיין

עוד מהבלוג של עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה