הבלוג של להיוולד מחדש

violetefairy

עדכונים:

פוסטים: 16

החל מדצמבר 2015

28/05/2016

מזמן מזמן לא כתבתי… בתוך המציאות הקדחתנית של חיינו אני מתקשה למצוא את הזמן הדרוש לכך אבל הרצון תמיד שם, מקנן עמוק בפנים.

התהליך שלי נמשך, לא מזמן חגגתי שנתיים להולדתי מחדש, שנתיים מדהימות. שנתיים וחודש כבר… כמו בכל תהליך יש עליות וגם ירידות, למדתי שלפעמים צריך לנשום עמוק ולתת למשבר לעבור, שאנחנו יוצאים ממנו מחוזקים לעולם, לפעמים צריך להיות בתוך הקושי, לחוות אותו, להיות עמוק בתוכו על מנת לשחרר את מקור הקושי, לנשום עמוק ולשחרר.

אני פוגשת המון אנשים שמזכירים לי אותי לפני התהליך שלי, לפני שהכרתי את האדון המיוחד שלי, מזכירים לי אותי לפני שהסכמתי להכיר במהות האמתית שלי, כשעוד התקשיתי להודות בפני עצמי שאני שפחה. ואני פוגשת אותם, יודעת שיש לי תשובות עבורם, לפעמים הם ניאותים להקשיב, לקבל עצה, ולפעמים עצם המילה “נשלט/ת” מעלה בהם דחייה ואז הם כבר אינם יכולים לשמוע אותי.  כשאני פוגשת אנשים כאלה, שומעת את הסיפורים שלהם, מרגישה את הכאב שהם חווים בחייהם, כל כולי רוצה להציל אותם, זו אני, מטפלת מטבעי. לא תמיד הם מאפשרים. לא תמיד הם נכונים להתמודד עם האמת. לפעמים האמת היא קשה לעיכול, לפעמים נעים לנו יותר להמשיך ולהסתכל על המציאות שלנו דרך משקפיים מעוותי מציאות שיצרנו לעצמנו.

וזה בסדר, בסדר גמור אפילו. תהליך של שינוי צריך להגיע מעומק הנשמה, לא מספיק רק לרצות לשנות, או לומר שאנחנו רוצים לשנות, צריך להיות נכונים להתמודד גם עם האמת הכואבת, צריך לרצות את השינוי בכל מאודינו, צריך לבחור בתהליך.

בכל פעם שאני פוגשת אדם כזה, גבר, אישה, בכלל לא משנה, זה גורם לי להעריך את עצמי עוד יותר על הבחירה האמיצה שלי בעולם השליטה, על הבחירה האמיצה שלי בעצמי, בהכרת המהות שלי, להעריך את האדון שלי על הדרך המדהימה בה הוא מוביל אותי, על כך שהוא לימד אותי להסתכל במראה ולראות את מה שמשתקף בה, בלי הצגות, בלי מסכות, בלי תירוצים. להסתכל במראה ולראות אותי, את מי שאני עמוק בפנים. להסתכל ולאהוב את מה שאני רואה.

אני מאחלת לכל אדם בעולם המדהים שלנו להסתכל במראה, לראות את מה שמשתקף בה, את מי שמשתקף בה, לראות את האמת, ולאהוב את עצמו. כשאנחנו אוהבים את עצמנו אנחנו משדרים את זה החוצה באופן אוטומטי, ואז אנחנו מזמנים לעצמנו אנרגיות מדהימות, אנשים מיוחדים. אני לא מדברת על לעוף על עצמך בקטע נרקיסיסטי, אני מדברת על האמת. פשוט לראות את האמת.

שבוע מבורך ומלא אנרגיות מדהימות אנשי העולם היפים

עוד מהבלוג של להיוולד מחדש

נחת...

יום לאחר ההיכרות הראשונית עם  האדון היה ערב פסח, ואני הרגשתי מוזר, שקט מוזר שהתפשט לי בגוף בצורה שלא הצלחתי להסביר. פתאום הנוכחות של בני המשפחה לא העיקה עלי, פתאום הרגשתי שדווקא די נחמד לי להתכנס לארוחת חג משפחתית. בניגוד...

לגלות את הנחת....

השיחות היומיות עם האדון היו ארוכות ומעניינות ומלאות באנרגיות, התחלתי להרגיש נינוחה יותר ויותר, לא רק איתו אלא גם בחיים האמיתיים. אחרי שנים ארוכות בהן התרגלתי להיות פקעת לחוצה וחולת שליטה פתאום היה לי מקום שקט, מקום בו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

זוכרת לנשום...

לפעמים יש תחושה שהמציאות מציפה אותנו,  שואבת אותנו לתוכה בכוח, אל תוך המערבולת של היום יום. אצלי זה בא לידי ביטוי בכך שאני פתאום מרגישה שאני לא נושמת, שאני על אוטומט, שאני רק מחכה לסוף היום כדי שהילדה תלך לישון ויהיה לי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה