הבלוג של להיוולד מחדש

violetefairy

עדכונים:

פוסטים: 16

החל מדצמבר 2015

השיחות היומיות עם האדון היו ארוכות ומעניינות ומלאות באנרגיות, התחלתי להרגיש נינוחה יותר ויותר, לא רק איתו אלא גם בחיים האמיתיים. אחרי שנים ארוכות בהן התרגלתי להיות פקעת לחוצה וחולת שליטה פתאום היה לי מקום שקט, מקום בו קיבלתי את הזכות להקשיב, להקשיב למישהו שרואה אותי באמת ולעומק. והוא ראה, ראה את כל מה שעבדתי כל כך קשה להסתיר, את כל הכאב ואת המסיכות ואת הקליפות הרבות שעטיתי עלי כדי שלא ישאלו אותי מה קורה.

שלא תטעו, מבחינתי הכל היה בסדר גם לפני האדון, הייתה רק בעיה אחת- לא ידעתי לגמור. חוץ מזה הייתי בטוחה שהכל ממש בסדר.

רק שברגע שבחרתי להיות שפחה של האדון, ברגע בו בחרתי את עולם השליטה, ברגע בו בחרתי לרצות רק את האדון שלי ולהפסיק להיות סמרטוט של כל העולם, זה היה הרגע בו בלי לדעת בכלל, הרגע בו בחרתי באמת, בחרתי להיות אמיתית, בחרתי בחיים, והבחירה הזו הביאה לכך שהתחלתי לראות ולהרגיש את האמת, והאמת שלי לא הייתה נעימה לי. זה לא קרה בבת אחת, זה קרה בהדרגה. במקביל לשקט הנפשי שהתחלתי לחוות או נחת, כמו שאני אוהבת לקרוא לזה, במקביל לזה התחילו להתגלות אצלי כל מיני פצעים מדממים שסחבתי איתי שנים.  והוא היה שם, והעניק לי כלים להתמודד עם כל הדברים שחוויתי, כי אפילו עם הנחת התקשיתי להתמודד.

בתוך זמן קצר מאוד התחלתי להרגיש בטוחה כפי שלא חשתי מעולם, הרגשתי שמצאתי בדיוק את מה שהייתי זקוקה לו ובכלל לא ידעתי להגדיר. לא ידעתי עד כמה חסרת ביטחון הרגשתי בחיי, לא ידעתי שאף פעם לא הרגשתי בטוחה באמת.

ימים ספורים לאחר ההיכרות עם האדון החלטתי שאני משתפת את שתי חברותיי הטובות. והייתי מאוד מאוד מופתעת מהתגובה שלהן, כי זו שציפיתי שתזרום עם הבחירה שלי הגיבה הפוך לגמרי, נבהלה והייתה בטוחה שאני עוברת את הגבול בחיפוש שלי אחר הגמירה. והשנייה, שהייתי בטוחה שתגיב בצורה שלילית, היא הפתיעה אותי, כי היא הקשיבה והבינה את מה שאמרתי. באחד הימים היא אפילו התקשרה במיוחד כדי לומר לי שהיא נורא מעריכה את האומץ ואת הנחישות שלי למצוא את הגמירה הזו שאני מחפשת כל כך.

אומץ…? נחישות….? אני…..?

לקח לי הרבה זמן להעריך את עצמי על הבחירה הזו שעשיתי באדון שלי, לקח לי הרבה זמן להבין את האומץ שנדרש ממני על מנת לבחור בעולם השליטה.

אני אישה חזקה. אמיצה. נחושה. חכמה. זו אני.

עוד מהבלוג של להיוולד מחדש

נחת...

יום לאחר ההיכרות הראשונית עם  האדון היה ערב פסח, ואני הרגשתי מוזר, שקט מוזר שהתפשט לי בגוף בצורה שלא הצלחתי להסביר. פתאום הנוכחות של בני המשפחה לא העיקה עלי, פתאום הרגשתי שדווקא די נחמד לי להתכנס לארוחת חג משפחתית. בניגוד...

תצוגה מקדימה

זוכרת לנשום...

לפעמים יש תחושה שהמציאות מציפה אותנו,  שואבת אותנו לתוכה בכוח, אל תוך המערבולת של היום יום. אצלי זה בא לידי ביטוי בכך שאני פתאום מרגישה שאני לא נושמת, שאני על אוטומט, שאני רק מחכה לסוף היום כדי שהילדה תלך לישון ויהיה לי...

תצוגה מקדימה

שוב פה...

תקופה ארוכה לא כתבתי, סוף הסמסטר הביא איתו עומס של מבחנים, והחיים בכלל, נוטים לשאוב אותנו לתוכם בעוז. לאחרונה, בעקבות הבלוג ועמוד הפייסבוק, אני מוצאת את עצמי עונה על המון שאלות של גברים. גברים סקרנים, גברים שנמצאים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה