הבלוג של ויקטוריה שני

vickysu

ויקי סולקיס, כותבת פרוזה, מאמרים, טורים אישיים וסיפורים. למדתי בבית ספר לאמנות כתיבת פרוזה ותסריטאות, לאחר מכן עזבתי ללימודי עיצוב אבל המשכתי לכתוב באופן עצמאי. שואפת להוציא ספר לאור ולהצליח בתור סופרת.

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מיולי 2016

130088-129719
מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? כשאהיה גדולה אני רוצה להיות אישה.
הם נתנו לי לראות את הסרטים על נסיכות דיסני ואז הם אמרו לי, כך אישה יפה צריכה להיראות.
אז החלטתי להתחפש בפורים לנסיכה, בחרתי עם אימא שמלה יפה היא קישטה לי אותה עם פייטים וחרוזים והתאמתי לה את הכתר הכי יפה בחנות והייתי גאה בעצמי, אני ממש נראית כמו נסיכה יפה!…
הם נתנו לי בובת ברבי ואז הם אמרו לי, כשתהיי גדולה את צריכה להיות כמוה ואז תצא ממך אישה נפלאה.
הם אסרו עלי לאכול ממתקים, שלחו לדיאטנית והכריחו ללכת לחוגי ספורט שלא סבלתי, אני התנגדתי וכעסתי ואז הם אמרו לי, כשתהיי גדולה אסור לך להיות שמנה כי כך אף אחד לא יתחתן איתך.
ואז גיליתי שהגוף שלי משתנה ושמחתי שהנה אני הופכת לאישה, הם הסבירו לי כשתהיי גדולה תצטרכי לחיות עם גבר ותאבדי את הבתולים. ואז הם אמרו לי להזדיין זו מילה גסה, בת שעושה את זה נקראת זונה.
קניתי חזייה ראשונה והרגשתי מרוצה שאני כבר גדולה ואז הם אמרו לי, בגיל כל כך צעיר יש לך חזה ממש כמו של אישה את צריכה להתבייש ולהסתיר את זה.
הם הסבירו לי שלא אבהל כשאגלה דם שיוצא מהגוף שלי זה רק סימן שנעשיתי גדולה ונהייתי אישה כעבור זמן קצר הדימום הופיע ואז הם אמרו לי, למחזור יש ריח מסריח, צריך להקפיד על הגיינה ולפי ההלכה אישה שקיבלה מחזור היא טמאה.
ואחרי שהגיע המחזור הפנים שלי התכסו בפצעים קיוויתי שלא ישימו לב ואז הם אמרו לי, את ממש מכוערת ומגעילה תלכי דחוף לטיפול פנים.
ואז האמנתי שאני רעה והגוף שלי מגעיל, בכל יום ביקשתי מאלוקים שיעשה שאני אמות.
אבל הכול נראה לי אחרת כשזכיתי לראות אותך,
פתאום הרגשתי דבר מוזר, השיעורים בבית הספר כבר לא עניינו אותי רק חשבתי מתי אוכל לראות ולשמוע אותך. חיפשתי אחרי כל מה שיזכיר לי אותך ולפני השינה חשבתי רק עליך .
לא הבנתי למה זה קורה לי, כי הם מעולם לא הסבירו לי מה הרגש שאני מרגישה.
ניסיתי לספר להם ואז הם אמרו לי, זה שטויות וזה יעבור לך תתרכזי בלימודים ובסוף את תשכחי ממנו.
אז נלחמתי עם עצמי כדי לשכוח אותך ושנאתי את עצמי על זה שאני לא מצליחה ואז גם שנאתי אותם על זה שהם אומרים לי מה נכון ולא מעניין אותם מה אני מרגישה.
ואז הם אמרו לי שזו אובססיה מוזרה אבל כבר לא היה אכפת לי, בכל הימים לא רציתי להקשיב להם ורק לקול שלך התגעגעתי ובלילות לבד בחושך שרטטתי בדמיוני את דיוקן פניך כדי לא להשתגע מבדידות ומפחד.
ואז בחלום אתה הופעת,
למרות שלא ידעתי הרבה על איך זה אמור להיעשות הרגשתי את הגוף שלך קרוב אלי, ליטפתי ונישקתי אותך באהבה והרגשתי את האהבה והתשוקה שבאו ממך כשאתה נגעת בי. ואז התעוררתי מזועזעת ומופתעת, אף פעם בחיים לא חלמתי דבר כזה…
בפעם הראשונה בחיי לפתע הבנתי, אני התאהבתי בגבר!
לראשונה קלטתי מה המשמעות של להיות אישה וזה לא בושה ולא מגעיל.
רק ביקשתי תשובות לשאלות אבל הם קראו לי “סוטה” וכבר דאגו להזכיר שלהזדיין זו מילה גסה ובת שעושה את זה נקראת זונה, אך כעת סירבתי לשמוע.
ואז הם אמרו לי, אם את לא מסוגלת להקשיב אז יש לך פיגור שכלי.

עוד מהבלוג של ויקטוריה שני

שלום לכולם שמי ויקי סולקיס ואני רוצה להיות סופרת

היי לכולם, אני ויקי או ויקטוריה מה שמתחשק לכם ושאיפת חיי היא להוציא ספר לאור ולהצליח בתור סופרת, בנוסף לכך אני כותבת גם סיפורים קצרים וטורים אישיים. בחרתי לעצמי את שם העט ויקטוריה שני, מכיוון ש"שני" הוא למעשה קיצור של...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

קמפיין #שונה_ומיוחד - לקידום סובלנות לאנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים

אתם בוודאי קוראים את זה וחושבים לעצמכם, איך זה קשור אלי? אני אדם בריא ללא שום מגבלה ויש לי חיים טובים אבל כל מה שנכתב כאן הוא מסר ממני בשבילך. "צרכים מיוחדים" זאת לא מחלה שיש...

תגובות

פורסם לפני 6 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה