הבלוג של עינבל מרום - מנחה לביטוי אישי

עינבל מרום

מנחה לביטוי אישי ולתאטרון בשיטה ייחודית פרי פיתוחי. באמצעות השיטה מגיעים לריפוי רגשי דרך ביטוי חופשי, מודעות עצמית והתפתחות אישית. מנחת סדנאות ותהליכים אישיים לבני נוער ולמבוגרים. ליוויתי בני נוער ואנשים רבים לתהליכי... +עוד

מנחה לביטוי אישי ולתאטרון בשיטה ייחודית פרי פיתוחי. באמצעות השיטה מגיעים לריפוי רגשי דרך ביטוי חופשי, מודעות עצמית והתפתחות אישית. מנחת סדנאות ותהליכים אישיים לבני נוער ולמבוגרים. ליוויתי בני נוער ואנשים רבים לתהליכי שינוי בחייהם, להתמודדות עם משברים ולפריצות דרך בתחומי הזוגיות, הקריירה והעסק. בעלת ניסיון רב בעבודה עם אנשים המתמודדים עם קשיים פיזיים, רגשיים וחברתיים. אני רכה, מכילה, סובלנית כלפי השונה, יוצרת ומעוררת השראה לביטוי, שינוי וצמיחה. בהכשרתי לימודי משחק והנחיית שחקנים, לימודי פסיכודרמה ופלייבק, לימודי השתלמות בהוראת תאטרון ודרמה והרבה ניסיון חיים. בעברי אבדתי את הקול שלי ואת המקום שלי בעולם. התרופה שלי הייתה ביטוי. באמצעותו עברתי תהליך מרתק, גיליתי שוב את הקול שלי, חזרתי לבטא וחזרתי למקום מלא עוצמה ונוכחות. כך, על ידי ביטוי הצלתי את עצמי מחיי שתיקה ודיכוי. את דרך הריפוי הזו פיתחתי לשיטה אותה העברתי מאז למאות נשים וגברים שהשתוקקו להוציא החוצה את הקול שלהם, אנשים כמוני.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מאפריל 2012

בת 21 עוברת התעללות נפשית מבן זוג אוהב, הסובל מאישיות פרנואידית, מה זה אוהב… אוהב הכי הכי הכי חזק, אבל ממש חזק, כזו אהבה שכואבת בכל תא ונים בגוף’ כזו ששורפת בבטן’ כזו שחונקת אותי בגרון ומשתיקה אותי, אותי!!! ל 5 שנים!!! 5 פאקינג שנים!!

23/06/2014

אני בת 21 חיה של ביטוי עצמי, ביטוי אישי, בכל מקום, בכל מצב, פותחת את הפה הגדול שלי ולא חוסכת במילים, ברגשות ושמישהו ינסה לעצור אותי, לסתום לי את הפה!

וואלה.. היה אחד שהצליח.. האהבה הראשונה שלי והסיוט הכי גדול שלי!

בת 21 עוברת התעללות נפשית מבן זוג אוהב, הסובל מאישיות פרנואידית, מה זה אוהב… אוהב הכי הכי הכי חזק, אבל ממש חזק, כזו אהבה שכואבת בכל תא ונים בגוף’ כזו ששורפת בבטן’ כזו שחונקת אותי בגרון ומשתיקה אותי, אותי!!! ל 5 שנים!!! 5 פאקינג שנים!!

שנה איתו, הוא סוגר אותי בבית.. מאלץ אותי להתפטר מעבודה, מהחברים, מבילויים.. מהחיים שהם לא הוא ורק הוא.

גם בבית שאנחנו לבד הוא מוצא איך להפוך אותי ולנער, לטלטל, את הנשמה שלי, ככה טוב שהכל ירד ממני, ייפול ממני לרצפה, כל טיפת שמחה, הערכה עצמית, חיוך………….

מסיימת את השנה הזו במצב אנורקסיה, פצע בקיבה מהשתיקה, מהכעס העצמי, ללא קול, ללא רוח חיים, ללא אישיות.. רק כאב תהומי, דיכאון עמוק, התקפי חרדה, מחשבות אובדניות, שינה משותפת עם אמא מהפחד והמלצה לבריאות הנפש אחת – כזו שכתובה באדום עם עיגול מודגש סביבה.

שנה איתו.. שנה… שנה ששלחה אותי לקיבינימט! לאלפי עזאזל של גהנום!

אבל אני.. אני חיה של ביטוי הייתי ועודני, לא ככה? חייבת להיות! הרי נולדתי עם זה! זה לא יכול ללכת לאיבוד………..!!! אסור שילך לאיבוד!

אז אני נכנסת בראבראבק! עולה חזרה למסלול החיים ונותנת כל מה שיש בי! כל מה שצברתי בתוכי! את כל מפעלי הכאב התעשייתיים שיש בתוכי אני מתחילה לבטא! מתחילה חלשה, אומללה, אבל מתמסרת!!  ועוברת תהליך ריפוי בביטוי. בראבק!

יאללה בלגגגןןןןןןן מי אמר ביטוי ולא קיבל!!!!!????

הסיפור המלא שלי נמצא בסדרת הוידאו האישית והחושפנית שלי – “לא סותמת את הפה”

לצפייה בסדרה – בחינם – פשוט ללחוץ כאן

 

עוד מהבלוג של עינבל מרום - מנחה לביטוי אישי

תצוגה מקדימה

לעשות אהבה עם המפלצת

אף אחד לא ידע באמת כמה אני חיה במצוקה, כמה כואב לי באוזניים, בעיניים, בגוף.. אני רגישה, מאאוודד רגישה ולא מגלה לאף אחד, אני לא משוגעת, או מפונקת, או עצלנית. ככה אמא ודודה והשכנה והגננת וכולם חשבו, שאני נודניקית! בכיינית...

תצוגה מקדימה

ושאף אחד לא יסתום לכם את הפה!!!

אז נעים מאוד, קוראים לי עינבל, אני מנחה לביטוי אישי וקשה לי עם אנשים נחמדים,כן קשה, כאלה שסותמים את הפה בשביל "לצאת בסדר", כאלה שמנהנים בשביל למצוא חן, כאלה ששותקים בזמן שיש להם משהו כבד, עצוב, "רע", או פשוט "לא מתאים"...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תהרגו אותי וזהו

תהיי ילדה טובה! תתנהגי יפה!  תעשי כסף! אל תחלמי בגדול! תהיי מציאותית! אל תבזבזי יותר מידי! אל תתאהבי בקלות! אל תתני בקלות! אל תנוחי! אל תירדמי בשמירה! אל תהיי מוזרה מידי! משוגעת מידי! היי ייצוגית!  חשבי לפני שאת מדברת! אל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה