הבלוג של ורד דלאל

mid-wife

עדכונים:

פוסטים: 25

החל מיוני 2011

לפני 23 שנה וויתרתי על קניית בית כדי להפוך למיילדת, בקרוב, אני מאמינה אזכה סוף סוף לגזור את הקופון. פגישה גורלית בנוגע לעסק שלי הזכירה לי שאולי הפסדתי נכס כדי להפוך למיילדת אבל הרווחתי נכסים רבים אחרים

19/02/2018

 נדל”ן זה מה שחייבים היום בארץ בחו”ל וכמה שיותר כמובן. כתבות על השקעות בברלין. החלום הבורגני החדש זאת דירה קטנה בעלות מינורית שתניב סכום חודשי ראוי. אני מודה לי אין נכסים בברלין, או בראשון ואפילו לא בירוחם. אני גרה בדירה שכורה שאני אוהבת וחולמת על בית משלי.

אך השבוע הודיעו לי שיש לי נכסים הם לא בנויים אבל הם שלי  ,אני לא יודעת מה אוריש לילדים שלי אבל בטוח הם יקחו ערכים של התמדה ,עבודה קשה ואמונה ורק מזה תצא להם הדירה שהם רוצים .

לפני 23 שנים וויתרתי על קניית בית כדי לצאת לקורס מיילדות. הפכתי למיילדת והשאר כמו שאומרים היסטוריה. לפני שלוש שנים יצאתי לראשונה מחדר הלידה כדי להפיץ את בשורת הלידה כפי שאני רואה אותה, הכנתי כרטיסי ביקור,לוגו ,פירסמתי בגוגל ,היו לי מפחי נפש עצומים וזרקתי

כספים לא האמנתי במדיה הדיגיטלית אך יחד עם זאת הבנתי שאין לי ברירה, או שאני שם או שאני  לא קיימת ,לא חשבתי שיגיעו אליי מאתר אינטרנט או חס וחלילה מהפייסבוק, אבל יועצים דיגיטלים אמרו לי אז עשיתי .התחלתי לצבור ועוד לא ידעתי שבעתיד כל זה יהיה שלי.

יחד עם זאת  התחלתי ללוות יולדות  בדרך ללידה מעצימה, להכין נשים וגברים לפני לידה וללוות הורים טריים בימים הראשונים של ההורות.

אחרי שלושה ילדים משלי החלטתי ללדת את קורס הכנה ללידה הדיגיטלי. סדרת סרטונים שיכינו אותך ללידה בבית בזמן הפנוי ובאינטימיות שלכן בעתיד יצטרפו גם קבוצות ומפגשים להריוניות משום שהכנה ללידה מעצימה מתחילה בהריון עצמו

כבר יותר משנתיים שאני עצמאית, ולמרות שתמיד חשבתי שאני טכנופובית, בכל זאת

באוקטובר האחרון  הצטרפתי לקורס הדיגיטליות בעסקים בשיתוף סלונה ובנק לאומי והבנתי שאני צריכה לדעת הרבה יותר ויש לי מה ללמוד . היום אני כבר יודעת בדיוק מה אני מחפשת ועם מי כדאי לי לעבוד כדי להצליח. הטכנופוביה שלי כבר הרבה פחות נוכחת.

למה אני מספרת לכם את כל זה? כי הדיגיטליות לא היה רק קורס שפתח לי את הראש ועזר לי להקפיץ את העסק שלי קדימה, הוא לא רק קורס פסיכולוגי שגרם לי לאהוב את עצמי מול המצלמה הוא לא רק קורס שהוציא אותי החוצה ברשת ולימד אותי לצעוק בשקט הנה אני כאן.

הוא גם הבטיח לאחת המשתתפות קמפיין פרסום דיגיטלי מקיף שיתוכנן ויופק ע”י משרד הפרסום הכי גדול בארץ UM DIGITAL חברת המדיה הדיגיטלית של מקאן . המשתתפת הזאת, הזוכה, היא אני.

לאחר שהודיעו לי שזכיתי קיבלתי מייל ראשון ממקאן, “אנחנו עושים לך אקו סיסטם על הנכסים שלך ובקרוב נזמין אותך לייעוץ”, נכסים? איזה נכסים? אתם בטח מתבלבלים, מיהרתי לתקן. אבל לא, מסתבר שהמבולבלת היא אני. כי למרות שחשבתי שוויתרתי על נכס כדי להפוך למיילדת, מסתבר שיש לי לא מעט נכסים מצליחים: עמוד פייסבוק רשמי, קבוצה סגורה לייעוץ עבור הריוניות, אתר ערוץ יוטיוב וקורס הכנה ללידה דיגיטלי והיד עוד נטויה  .

שבוע שעבר, הגעתי למשרדי מקאן  בכניסה התרגשתי שוב והזכרתי לעצמי שאני זכיתי ואני פה בזכות כל המסע שעברתי וזכיתי לקבל משהו שכל בעלת עסק חולמת עליו. חוות דעת מקצועית רגישה מדויקת  מפי הפרסומואים ואנשי הדיגיטל הכי טובים, במשרד שעובד עם החברות הגדולות בארץ.

בפגישה קיבלתי סקירה יסודית לכל נכסיי הדיגיטלים שצברתי  מה צריך לשנות,היכן להוסיף ,מה להוריד מינונים של נוכחות ,טעינה של עמודים ולאן צריך לפנות. על מה לשים דגש  לראשונה הרגשתי שיש מאחוריי גיבוי ושאני יכולה להפיץ את הבשורה בקרב ההריוניות בארץ ובעולם כמו שחלמתי, כמו שמגיע לכן, הנשים שהולכות ללדת.

המסע שלי לא נגמר. עכשיו עובדים במקאן על תכנית הפעולה, על קמפיין הפרסום שילווה את הקורס שלי. יצאתי לדרך, ועכשיו יש לי גב, ואני בדרך אלייך ולכל בית בישראל עם הסוד שעוד יהיה גלוי לכל. לידת הקורס שלי, ממש כמו שאני מלמדת את ההריוניות שאני מלווה, היא הזדמנות למקפצה עבורי, ואני לוקחת אותה בשתי ידיים.

קרדיט לתמונה -GALIT SABG

היכנסו לנכסים הדיגטליים שלי:

עמוד הפייסבוק >> https://www.facebook.com/veredmeyaledet/

קבוצת הקליניקה להריון ולידה>> https://www.facebook.com/groups/1030993253675263/

אתר האינטרנט שלי >> http://www.veredmeyaledet.co.il

ערוץ היוטיוב>> https://www.youtube.com/user/vered1969

עוד מהבלוג של ורד דלאל

רגעים

כשפעמון הדלת צילצל, זה היה רגע; רגע כמו רגעים אחרים שאני מנסה לנצור. ואני שחיה בעולם שכזה בעצם אוספת רגעים. יש אנשים שאוספים אצבעונים, יש כאלה שאוספים בולים, אני אוספת רגעים. מאפסנת רגעים במגירה, ויודעת שאת האוסף שלי אף אחד...

תגובות

פורסם לפני 8 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

המיילדות העיבריות

כולן מדברות על יציאת מצרים שלהן, על ההקבלות והאנקדוטות שכאילו נשתמרו מאז הסיפור המקראי ועד היום. ברוח התקופה, עברה בי המחשבה שעל אף שחלפו עברו להן אלפי שנים, הרי שאני עדיין נמצאת במצרים, רק לא במצרים של פרעה ורעמסס אלה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה