הבלוג של ורד דלאל

mid-wife

עדכונים:

פוסטים: 25

החל מיוני 2011

כל החיים פחדתי ממצלמות ומתמונות. אז מה גרם לי להחליט לצעוד על מסלול הדוגמנות כאילו אני בר רפאלי?

31/01/2018

עולה על המסלול לראשונה בחיים

 הכל התחיל בהודעה שראיתי, מחפשים נשים לא דוגמניות לא צעירות לפרויקט אופנה  סלונה  וBMW.

אמרתי לעצמי אני קופצת למים, או במקרה הזה על המסלול ונרשמתי.מה חשבתי לעצמי מה ?

אני, ורד,  1.53 ס”מ  ש – 26 שנים לבשה מדים של חדר לידה, רוצה לצעוד על המסלול.אני, ורד, שאפילו בטירונות לא הצטלמה כי התביישתי בגוף שלי חשבתי שאני שמנה , אני רוצה להיות חלק מהחוויה הזאת,שטרם ידעתי מהי.

אני, ורד,ששנאה  כל תמונה שהופיעה בה ,גוזרת ומחביאה תמונות  של עצמי. מחליטה  בגיל 49  שכל מה שקשה לי איתו הסתיים

נתתי לעצמי גם לחשוב כמה כיף יהיה-  יאפרו אותי, יסדרו לי את השיער, ילבישו אותי.  אצטלם ובאמת אסתכל לעצמי בעיניים ואני אוהב מה שאני רואה ?

“לוקחות את ההגה לידיים” הייתה שם התצוגה, ואני כבר שנים עם ההגה בידיים, מנהלת את חיי בביטחון, אפילו שפעם באמת פחדתי לנהוג.

אז למה, למה לעזאזל התנדבתי ואפילו קוויתי שאבחר? השינוי הזה מתחולל אצלי כבר שנתיים, מאז שפרשתי כנפיים, עזבתי את חדר הלידה ועברתי לפרונט, במטרה להביא לנשים בישראל כלים ללדת אחרת.

מאז שהפכתי למאמנת הריון ולידה והורות ראשונה אני והמצלמה הפכנו לחברות.בהתחלה ביוטיוב והיום בקורס ההכנה ללידה הדיגיטלי שפיתחתי, הראשון מסוגו בארץ.

לא הבנתי למה התנדבתי עד שהגעתי לאולם BMW בתל אביב העוצמה של גודל האולם האורות המכוניות המרשימות התחרו בעוצמות שהתחוללו בגופי  מולי מסלול אמיתי, שחור וארוך נפרש במרכזו בין מכוניות BMW ועוד 25 נשים מרתקות ובלוגריות מסלונה שהתרגשו כמוני לצעוד על המסלול. כל אחת וסיפור חייה מסלול חיים קראתי לזה .

ככל שהתקדם הערב הלב שלי העלה דופק. בשלב האיפור, השיער, בחירת הלבוש, המוסיקה הקצבית שמתגברת, וקהל אמיתי 400 נשים שעוד רגע הולך להסתכל עליי צועדת.

והנה, התור שלי מגיע ואני צועדת בקצב של המוסיקה מקצה המסלול לקצה השני מחייכת זקופה וזהו,השמיים לא נפלו הכל בסדר ואף יותר מזה נהנתי התרגשתי והייתי גאה ,שמחתי שבנותיי היו שם ומחאו כפיים אח”כ אמרו לי אמא את מלכה כל הכבוד אנחנו גאות בך .

באותם רגעים על המסלול הבנתי שגם  לי יש מה לתת, שגם אני שעברה מסלול ודרך כמו כל אישה שהיא עוד רגע בת 50 מביאה משהו לעולם. ומשאירה בו את עצמי.

באותם רגעים על המסלול התמסרתי למצלמה, התעטפתי באבק כוכבות, בלי לחשוב מה חושבים עליי ואיך אני אראה את עצמי.

בחרתי במקצוע שבו אני עטופה ועוטפת נשים אחרות בכל יום. מראה להן את העוצמות שלהן, גורמת להן להאמין שהכל אפשרי.

ברגעים שלי שם על המסלול הרגשתי את זה גם בעצמי, בפעם הראשונה מזה הרבה זמן לראות את העוצמות שלי ולהנות .

(צילום -אסף רחמים)ורד על המסלול

עוד מהבלוג של ורד דלאל

רגעים

כשפעמון הדלת צילצל, זה היה רגע; רגע כמו רגעים אחרים שאני מנסה לנצור. ואני שחיה בעולם שכזה בעצם אוספת רגעים. יש אנשים שאוספים אצבעונים, יש כאלה שאוספים בולים, אני אוספת רגעים. מאפסנת רגעים במגירה, ויודעת שאת האוסף שלי אף אחד...

תגובות

פורסם לפני 8 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

המיילדות העיבריות

כולן מדברות על יציאת מצרים שלהן, על ההקבלות והאנקדוטות שכאילו נשתמרו מאז הסיפור המקראי ועד היום. ברוח התקופה, עברה בי המחשבה שעל אף שחלפו עברו להן אלפי שנים, הרי שאני עדיין נמצאת במצרים, רק לא במצרים של פרעה ורעמסס אלה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה