הבלוג של ורד דלאל

mid-wife

עדכונים:

פוסטים: 25

החל מיוני 2011

עידן שבו הספרים דיגיטליים והבנק דיגיטלי, גם קורס לידה הופך להיות כזה. אז אל תתנו למהפכה להתחיל בלעדיכם. וזכרו: נשים שזכו לתמיכה במהלך ההיריון וחוו לידה טובה, סובלות פחות מדיכאון שאחרי לידה, והופכות חיוביות ויצירתיות יותר.

12/11/2017

על היריון דיגיטלי כבר שמעתם?

מנהלות ומנהלים יקרים,

העובדות שלכם חשובות לכן ולכם. אתם יודעים שהן המשאב היקר והחשוב מכל לארגון. אתם יודעים שההיריון שלהן, והחיים החדשים שמתבשלים בתוכן, הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר שיקרה להן בימי חייהן.

ב-20 השנים האחרונות אני מלווה נשים באהבה גדולה, הן בחודשי ההיריון, והן במהלך הלידה, כמיילדת.

אחרי שהדרכתי, ליוויתי ויילדתי למעלה מ-10,000 נשים, אני יכולה לומר לכם בוודאות: הקריירה ללא ספק חשובה ומשמעותית בחיינו, אבל אין שום דבר בעולם שמשתווה ללידה טובה, מעצימה ובלתי נשכחת. כזאת שמתרחש בה תהליך הקסם. כזאת שהפחד, הכאב והטראומה הופכים בה לניצוץ ולהגשמת ייעוד.

היום אני מזמינה אתכן ואתכם להיות השותפים שלי ושל העובדות שלכם, בהפקת רגע הקסם.

בשנים האחרונות ריכזתי את כל ניסיוני המקצועי בהפקת קורס דיגיטלי להכנה ללידה. מדובר בקורס אינטרנטי, המורכב מ-13 פרקים של 10 עד 20 דקות ובו מידע זמין ויישומי הנוגע לכל שלבי ההיריון וההכנה ללידה. את הקורס יכולה כל עובדת לעבור בזמנה הפנוי, בקצב שלה, בכל מקום שתבחר. על פי הרצון והצורך, אלווה אותן גם בתמיכה רציפה במפגשים אישיים או קבוצתיים.

אני מזמינה אתכם להיות השותפים שלי בשינוי חוויית הלידה לנשים, ומגישה לכם הזדמנות נפלאה: להיות חלק מהאירוע המשמעותי והחשוב ביותר בחייה של כל עובדת שלכם, שמצפה ללידה. הפריבילגיה הזאת מגיעה לה. ועבורכם (וגם עבורי), זו זכות גדולה.

בעידן שבו הספרים דיגיטליים והבנק דיגיטלי, גם קורס לידה הופך להיות כזה. אז אל תתנו למהפכה להתחיל בלעדיכם. וזכרו: נשים שזכו לתמיכה במהלך ההיריון וחוו לידה טובה, סובלות פחות מדיכאון שאחרי לידה, והופכות חיוביות ויצירתיות יותר.

חברה בריאה יותר. עובדות מאושרות יותר. זה האתגר. זאת המטרה. וזה בידינו.

אשמח מאוד לספר לכם עוד. בתקווה לשיתוף פעולה פורה, תרתי משמע.ליצירת קשר ליחצי על הלינק

http://course.veredmeyaledet.co.il/

קרדיט לצלמת דנה אופזתמונה של ורד מיילדת

עוד מהבלוג של ורד דלאל

רגעים

כשפעמון הדלת צילצל, זה היה רגע; רגע כמו רגעים אחרים שאני מנסה לנצור. ואני שחיה בעולם שכזה בעצם אוספת רגעים. יש אנשים שאוספים אצבעונים, יש כאלה שאוספים בולים, אני אוספת רגעים. מאפסנת רגעים במגירה, ויודעת שאת האוסף שלי אף אחד...

תגובות

פורסם לפני 8 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

המיילדות העיבריות

כולן מדברות על יציאת מצרים שלהן, על ההקבלות והאנקדוטות שכאילו נשתמרו מאז הסיפור המקראי ועד היום. ברוח התקופה, עברה בי המחשבה שעל אף שחלפו עברו להן אלפי שנים, הרי שאני עדיין נמצאת במצרים, רק לא במצרים של פרעה ורעמסס אלה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה