הבלוג של ורד קורן- פשוט לעצב לבד

veredkoren

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממאי 2019

הרגע הזה שהוא אמר: אהבתי, אבל כמה זה הולך לעלות לנו?

30/05/2019

אני לא אשכח את החרדה שאחזה בי כשסיימת לעצב את הבית שלי. הכל היה מושלם מבחינתי, אבל חששתי שבן זוגי היקר (דאז) יתנגד ויחריב את כל התכניות שלי. אבל הוא דווקא הסתכל בשתיקה, שאל כמה שאלות, וסיכם ב”אהבתי, ממש אהבתי!”. שנייה לפני שהאושר השתלט עליי, הוא שאל: “עשית חשבון כמה זה יעלה לנו? את יודעת שאין לנו תקציב גדול”.

הדברים היפים ביותר הם חינם, אלבום פרטי

הדברים היפים ביותר הם חינם, אלבום פרטי

אז שקעתי בדיכאון קל, לשבוע פחות או יותר, כי לא הייתי צריכה לעשות חשבון כדי להבין שאין לנו כסף לזה. ואז בוקר אחד קמתי עם קלישאה חדשה בלב, והחלטתי לעשות מהלימון לימונדה. הרי עם כל הידע שלי כמעצבת פנים, וכל ההבנה ותפיסת החלל שלי, זה יהיה כל כך פשוט לעצב לבד.

הדבר ראשון שעשיתי היה לשפוך את הלב בדף הפייסבוק שלי. סיפרתי שם על המעצבת, שהיא אני, שחלמה וחלמה על בית שיהיה כרטיס הביקור שלה, ופתאום נתקלה במציאות. סיפרתי שם שאני רוצה בית, אבל לא רוצה חובות בבנק. ואז- וואו! גיליתי את האמת המתוקה, שאני לא לבד. ממש, אבל ממש לא לבד. עוד ועוד צצו ושיתפו שגם הן ממש רוצות בית מעוצב, שירגיש חמים וביתי. וגם להן- אין תקציב לעצב את בית חלומותיהן, וזה בסדר, הן יודעות שיום אחד זה יגיע, אבל בינתיים, רוצות לגור בבית נעים, ומחפשות את הדרך לעצב אותו בעלויות נמוכות.

שנתיים וחצי עברו מהיום ההוא, שבו החלטתי שזה פשוט לעצב לבד. שנתיים שבהן הבתים שאני עוזרת לאנשים לעצב לא מצולמים לקטלוגים. הם לא נבחרים לעיצוב השנה. ואין בהם את החיפויים הכי מעודכנים שיצאו לשוק. אלה בתים שאנשים גרים בהם, כמו שאמר עליי הלקוח מקסים הזה.

לימים נולדה גם הקבוצה הנפלאה שלי, פשוט לעצב לבד- הקבוצה הרשמית, שבה אני נותנת יום יום טיפים איך לעצב את הבית בתקציב נמוך. מידי יום פונות אליי לקוחות ומבקשות את עזרתי ביעוצים אצלן בבית, כדי לתת להן רעיונות חדשים, או לדייק ולעזור להן בבחירות. אני כל כך אוהבת את התמונות של “אחרי” שהן שולחות לי, בהן אני רואה איך הן לקחו את הרעיונות והיעוץ שלי ועפו על הבית שלהן, לכיוון שהן בחרו. אבל הכי אני אוהבת לשמוע שנתתי להן מוטיבציה להתחיל פשוט לעצב לבד, ותקווה שהבית ירגיש בקרוב ממש כמו בית.

לוח השראה מעשה ידי, אלבום פרטי

לוח השראה מעשה ידי, אלבום פרטי

ויודעות משהו? גם הבית שלי לא צולם עדיין לאף קטלוג, אבל הוא הכי כרטיס הביקור שלי, פשוט, ביתי, נעים, ושלי.

הכותבת בעלת הסטודיו פשוט לעצב לבד, הנותן שירותי יעוץ לעיצוב הבית.

עוד מהבלוג של ורד קורן- פשוט לעצב לבד

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks
תצוגה מקדימה

אחת מי יודע

כשהייתי בתיכון, אולי בת 16, בדרך חזרה מיום ארוך בבית הספר, חברה סיפרה לי על קרובת משפחה שהרופאים אמרו לה שהיא לא תוכל להיכנס להריון, ואני חשבתי לעצמי כמה נוראי עבור מישהי לרצות ילד, ולא להצליח להיכנס להריון, ואיך ברגע הזה,...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה