הבלוג של ורדה מיניביצקי

vardamnv

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מפברואר 2015

02/03/2015

דניאל מיניביצקי, בני הבכור בן ה-35, נעדר כבר כמעט חמישה חודשים. הוא יצא מביתנו, היכן שהתגורר יחד עם בעלי ואיתי, ב-11 באוקטובר האחרון, ביום שבת, בשעה 06:00 בבוקר. “אני יורד לשתות קפה” הוא אמר, ולקח איתו כוס קטנה מפורצלן ובה קפה, שאותו הכין מבעוד מועד. קפה בסטייל.

Capture

האם מישהו מכם יכול לחשוב על אפשרות כזאת? אדם שאתם אוהבים, נעלם לפתע מהחיים שלכם ללא כל הכנה מוקדמת. גם היום כשאני חושבת על כך הדבר איננו נתפס בעיני. אני כל הזמן רוצה לגעת בו, אבל אין לי את האפשרות הזו. אני מייחלת לנגיעה קטנה. אני רוצה להיפרד ממנו כמו שצריך, המחשבה שלא הצלחתי להיפרד ממנו קשה לי ביותר.

אינני יודעת מה עלה בגורלו. שלוש המילים האחרונות המופיעות בדרך כלל בסיפורים דרמטיים או בתרחישים ועלילות שהיו רחוקים מחיי האישיים.

אני רוצה להגיד: “זה לא מתאים לי”, אבל למי זה כן מתאים? לאף אחד לא מתאימה סיטואציה כזאת.

אני רוצה להגיד: “אנחנו תמיד היינו רחוקים מהתרחשויות הזויות”, אבל כנראה שכל דבר יכול לקרות לכל אחד באשר הוא.

אני רוצה להגיד: “אנחנו אנשים משכילים, נבונים ומדברים בנועם, איך קרה לנו דבר כזה?!”, אבל כנראה שאדם יכול להיעלם בכל משפחה שהיא.

צפינו לדניאל עתיד מזהיר. בחור כישרוני, יפה, מתנשא ל-1.90 מ’, מוזיקאי, תלמיד מצטיין עם ציון של 714 בפסיכומטרי.

שלא באשמתו, התפתחה אצלו, לפני שמונה שנים בערך, מחלה נפשית שמנעה ממנו להתקדם כפי שהיה רוצה וכמו שהיינו אנחנו רוצים עבורו.

“הילד בן 30, יש לו חום גבוה…”, שר אהוד בנאי. דניאל הוא בן 35 ויש לו חום גבוה מטאפורי. הוא היה שרוי לעיתים במצבים קשים, אבל מעולם לא הרפינו ממנו ועשינו את הכול כדי שיוכל לתפקד.

דווקא סמוך להיעלמותו, נראה היה שמצבו מתייצב. אמרתי לו: “דניאל אתה נראה נהדר”, והוא ענה לי: “נכון אימא, אבל אין לי אנרגיה”.

המילה “אלוהים” נמצאת בפה שלי כל הזמן. אני כל הזמן מתפללת אליו שיעזור לי להגיע לדניאל. ויחד עם זאת אני פונה גם אל דניאל עצמו, מבקשת ממנו לחזור או לפחות לאפשר לי להגיע אליו גם אם הנורא מהכול קרה.

לפעמים כשאני לבד בבית, אני אפילו עושה מעשה הזוי וקוראת לו בקול רם, כפי שנהגתי לעשות כשהיה בבית. אני יודעת שאין לכך אחיזה במציאות, אבל אינני מסוגלת להתגבר.

ורדה מיניביצקי

(אני חייבת להשוויץ בבן שלי ולצרף תמונה שלו וגם תמונה משותפת איתי).

IMG_9470          20131228_191339

יש לי עוד הרבה מה להגיד ולכתוב בכל הקשור לבן שלי, להיעלמותו ולמה שסבב אותו, תתפלאו אבל גם דברים מצחיקים. אני עוד אשוב לכאן.

כדי להפיץ ברבים את דבר היעדרותו של דניאל וליידע בפעולות שאנחנו עושים כדי למצוא אותו, פתחנו דף פייסבוק שנקרא “עזרו לנו למצוא את דניאל מיניביצקי” , הדף פעיל מאוד ואלפי אנשים נכנסים, מגיבים  ומשתפים.

https://www.facebook.com/danielminivitzki?ref=hl

יהיה נחמד אם תיכנסו לדף הזה ותעשו לייקים ושיתופים. זו פעולה חברתית שעוזרת לנו מאוד. אחד מהשיתופים האלה יגיע לאדם שעשוי להיזכר שראה את דניאל.

תודה,

ורדה מיניביצקי

עוד מהבלוג של ורדה מיניביצקי

Thumbnail

רד מהאוטובוס, חמודי

דניאלי, מה קורה פה? זה כבר נראה לי מוגזם, שבוע, שבועיים, חודש, חודשיים! חמישה חודשים?! דניאלי, חמישה חודשים! הרי רק ירדת לעשן ולשתות קפה! כפי שנוהגים להגיד ילדים (וגם אני...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

בנוגע לעליזות ש"תפסה" אותי

לפני כחודש התבקשתי על ידי בתי, אפרת, ללוות את נכדי האהוב, אלוני, לגן, כדי לחגוג את יום המשפחה. ערב קודם לכך, הוא לן בביתנו והשמחה הייתה רבה. מוקדם בבוקר, הכנו אותו, בעלי, יהושע (שוקי) ואני, לבוש ורחוץ היטב, כראוי ליום המשמח הזה....

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

הבה נצאה במחול

                            גובה 64 ס"מ,   טכניקה מעורבת,  מורכב מ-36 תווים "הבה נצאה במחול", מחול של שאיפה לצמיחה, רצון...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים