הבלוג של ד"ר עוזי טל Ph.D

uzital

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממרץ 2015

בטח שרוצים לעשות אקזיט !

כדי לעשות אקזיט צריך להשקיע לפני כן. אז, השקעתם ? האקזיט הזה הוא אקזיט מיוחד, אקזיט למחשבות שלכם. המחשבות שלכם חוזרות במנטרה ואוכלות אתכם מבפנים ? נמאס לכם מהמצב שאתם נמצאים בו ורוצים לעשות שינוי ?

תוכלו להגיע אלי לראות, לשמוע וליישם עשייה של אקזיט למחשבות שלכם. בהנחיות קצרות מועד תגיעו לתוצאות מדהימות  ! בשילוב של Biofeedback ( משוב לגוף. המוח שלכם יכול להרגיע את הגוף ! מבוצע מול מחשב בתצוגה חזותית ושמיעתית רציפה ועם מדדים גופניים באמצעות חיישני זיעה המחוברים לאצבעות הידיים) + NLP ניתוב לשוני פיזיולגי המשלב נוירולוגיה, בלשנות ומדעי ההתנהגות. תהליך מובנה לטיפול בחיזוק משאבים, שינוי דפוסי התנהגות, שינוי אמונות מגבילות, רגשות קשים וערכים נוקשים.

לימדו לשלוט על המחשבות שלכם ולנתב אותם לעשייה והשגת מטרות.

כמה טיפים :

1. אנשים תמיד יעשו את הבחירה הטובה ביותר בהתייחס למידע ולמשאבים שעומדים לרשותם בזמן ההחלטה. המידע היום זמין לנו בכל מקום ומדיה והמשאבים נמצאים אצלכם תמיד.

2. כל התוצאות שלכם הן הישגים. לדבר הזה שאתם קוראים כישלון תחליפו במילה משוב. אתם מקבלים כל הזמן משוב מסביב, נצלו את זה להתקדם.

3. בכל מצב נתון טמונות לפחות 3 אפשרויות פעולה או בחירה. אל תתייאשו אף פעם !

4.  תפעלו עכשיו ! אין זמן טוב יותר מעכשיו !

לעוד טיפים כתבו לי [email protected]

יום מקסים ,

ד”ר עוזי טל Ph0.D

050-9607722

[email protected]

עוד מהבלוג של ד"ר עוזי טל Ph.D

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

ביופידבק - ניהול לחצים / ד"ר עוזי טל Ph.D

ביופידבק - Biofeedback ביופידבק הוא משוב של הגוף (ביו - גוף, פידבק - משוב). השיטה פותחה כדי לענות לצורך של טיפול שאינו תרופתי לאנשים שעוברים משברים בחיים או חווים מתח, וכתוצאה מכך סובלים מתופעות פיזיות. הביופידבק פועל על עיקרון...

תגובות

פורסם לפני 4 years

עוזי טל - אימון אישי בכלי ה- NLP

N.L.P neuro, linguistic, programming אינטרקציה של שלושה מדעים: נוירולוגיה, בלשנות ומדעי ההתנהגות. כמנחה בכלי ה- NLP אני מגיע עם גישה שכל הידע קיים באדם שמולי, תפקידי הוא לעזור לאדם להתחבר לעוצמות ואל הידע הזה שקיים בו. המטרה שלי דרך...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה