הבלוג של אורבן נדל"ן

חברת אורבן נדל"ן

אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת... +עוד

אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.

עדכונים:

פוסטים: 122

החל ממרץ 2017

אורבן נדלן מונה 5 סודות מיוחדים וחשובים בעולם הנדלן הישאלי והנדלן העולמי..עקבו אחר הטיפים שלפניכם:

רכישת סוד # 1: שמור את הכסף שלך איפה זה

זה לא תובנה לעשות כל קונה אדיר או להעביר את הכסף שלך סביב שלושה עד שישה חודשים לפני רכישת בית אחר. אתה מעדיף לא לקחת סיכונים עצומים עם פרופיל האשראי שלך. הבנקים צריכים לראות שאתה מוצק והם צריכים נתיב נייר שלם עם המטרה כי הם יכולים להביא לך את האשראי האידיאלי ביותר. על הסיכוי כי אתה פותח כרטיסי חיוב חדשים, מטמון מוגזם התחייבות או לרכוש טונות של דברים ממדרגה ראשונה, יחוו קשיים רציניים האשראי.

רכישת הסוד # 2: קבל מראש מאושר עבור ההלוואה שלך הביתה

אורבן נדל"ן

אורבן נדל”ן

יש ניגוד גדול בין הקונה להיות מוסמך מראש רוכש שיש לו חוזה מראש שאושר. בקבוצת אורבן נדל”ן טוענים כי כל אחד יכול לקבל מראש להתאים את הצעת החוק מראש. קבלת אישור מראש מרמז מומחה הלוואה לקחה סוכן על כל הנתונים התקציביים שלך והם אמרו לך את הסכום שאתה יכול לנהל את העלות ואת הסכום שהם ההלוואה לך. להיות מראש שאושרו תחסוך לך מידה ניכרת של זמן וחיוניות, כך שאתה לא מסתובב לוקח גנדר בבתים אתה לא יכול לנהל. זה גם נותן לך את ההזדמנות לחפש את הסדר הטוב ביותר ואת דמי ההלוואה הטובה ביותר. האם החיפושים שלך: למד על חיובי אשפה, טיפול הוצאות או מתמקד ולוודא כי אין כל הוצאות נסתרות האשראי.

רכישת סוד # 3: הימנע סכסוך הגבול

זה משמעותי כדי להשלים ביקורת על הנכס שלך, כך שאתה יודע בדיוק מה שאתה רוכש. בידיעה לחלוטין היכן קווים רכוש שלך עשויים לחסוך ממך שאלה פוטנציאלית עם השכנים שלך. בנוסף, תשלום הנכס שלך צפוי לאור כמה נכס יש לך, ולכן עדיף לקבל מדריך מדויק משורטט.

רכישת הסוד # 4: אל תנסה זמן השוק

נסה לא לקבע על ניסיון זמן השוק ולהבין מתי הוא הזמן הטוב ביותר לרכוש. מנסה לצפות שוק הלינה היא בלתי נתפסת. הזמן הטוב ביותר לרכוש היא הנקודה שבה אתה לאתר את הבית האידיאלי שלך ואתה יכול לשאת את העלות של זה. האדמה חוזרת על עצמה, היא עולה ויורדת והיא חוזרת שוב. לאורך השורות האלה, על הסיכוי כי אתה מנסה לשבת צמוד לזמן האידיאלי, סביר להניח שאתה הולך לעבור הזדמנות גדולה.

רכישת סוד # 5: גדול זה לא תמיד טוב יותר

ע”פ חברת אורבן נדלן כולם נמשכים אל הבית הגדול והמצויין ביותר בכיכר. כך או כך, גדול יותר בדרך כלל לגבי בתים. יש פתגם מוכר בארץ שאומר כי לא לרכוש את הבית הגדול ביותר, על פיסת. הבית הגדול ביותר מתעניין רק באיסוף קטן של אנשים ואתה אף פעם לא צריך לרסן את הרוכשים הפוטנציאליים כאשר אתה הולך להציע מחדש. הבית שלך הוא רק הולך לעלות תמריץ כמו בתים חלופיים סביבך. על הסיכוי כי אתה משלם $ 500,000 עבור הבית שלך ואת השכנים לשלם 250,000 $ ל $ 300,000, את הכרת תודה יהיה מוגבל. מדי פעם עדיף לרכוש את הבית הנורא ביותר על היצירה, לאור העובדה כי הבית הנורא ביותר לכל רגל מרובע חילופי אמין עבור יותר מאשר את הבית הגדול ביותר.

עוד מהבלוג של אורבן נדל"ן

אורבן נדל"ן : למי מתאים בית הלוואות?

בית ההלוואות אשראי תקנים הם התרופפות, אבל רק עבור עשירים, כך טענה קבוצת אורבן נדל"ן ! הדיווחים האחרונים מראים כי הבנקים החוזים בארה"ב כבר להקל על האשראי שלהם עבור...

חברת אורבן נדל"ן / על מי לסמוך ?

במקרה שאתה קונה, לא סומך על הבית שלך / אורבן נדל"ן נסו לא לסמוך על סידור נעשה או על ערבויות מילוליות אחרות ממפעילי דואר עד שתחתמו על...

אורבן נדל"ן - מציאת נכס להשקעה

רק הצלחה בנדלן! זוהי הגישה הטובה ביותר לרווח ... או כך כמה אנשים טוענים. במבט ראשון, נראה כמו הימור בטוח; ככלל, זה בדרך כלל מיגרנה יותר מאשר זה שווה. הקשיים מתחילים מוקדם, והם לעתים קרובות כוללים זמן ומזומנים. מבחן 1: מציאת...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה