הבלוג של uppersite

uppersite

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מינואר 2015

 הגיע הזמן שנודה בכך – לבחור מוצרים לילדנו, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מוצרים שהינם רהיטים ובסופו של דבר תהיה להם השפעה על המראה העיצובי של ביתנו, זוהי החלטה לא פשוטה כלל וכלל. אז מה ניתן לעשות כאשר רוצים להחליף את דלת הפנים של חדרו של ילדנו אך לא בטוחים מה תהיה האופציה הטובה ביותר? כן…שאלה טובה. בואו נצא לבדוק יחדיו.

גרים באזור ירושלים ומעוניינים לבדוק חנות דלתות? הקישור הבא יועיל לכם מאוד: בחירת דלתות בירושלים לחדרי ילדים.

בחירת דלת לחדר הילד בצורה נכונה

קודם כל חשוב לציין – שאתם לא לבד. גם אנחנו נתקלנו לא פעם ולא פעמיים עם המחשבה: “האם לקנות לו את הדלת הזו? לא רוצה שהיא תיהרס איכשהו…”. חשוב לזכור שדלת הפנים של הילד חייבת להתאים למראה הכללי של הבית גם אם ובמידה ולא מדובר על דלת מאותו הסוג בדיוק, כפי שיש לנו בשאר החדרים.

מעבר לכך, כאשר אנו רוצים לעצב את חדרו חשוב להחליט על צבע שיתאים לנו גם לשנים הבאות שהרי איש מאיתנו לא מחליף את דלתות ביתו בכל שנה או שנתיים. הצבע צריך להיות יפה אך עם זאת נטרלי. לבן, לרוב, איננו צבע אידיאלי שהרי ילדים נוטים להיות פחות “עדינים” והצבע עלול להיות חשוף לקשקושים וכיוצא מכך.

במקרים כאלו מומלץ דווקא ללכת על צבעים חזקים יותר שגם אם תהיינה שריטה או כתם כלשהו – יהיה יותר קשה להבחין בכך. צבעים יפהפיים הנחשבים כאופנתיים מאוד בשנים האחרונות אלו הם הצבעים הבאים: צבעי עץ כהים כגון: אגוז, וונגה וכן הלאה.

מעבר לכך, יש לזכור שהדלת הנ”ל תשמש את חדרו של הילד ולא אתכם ולכן, אם הוא מעוניין להיות שותף להליך הבחירה, ניתן ואף מומלץ לעשות זאת. על מנת שלא “תצאו מגדרכם” מבחינה כלכלית, ניתן פשוט לבחור את הדלתות שנראות לכן (כמ למיני פרמטרים: תקציבית, צבעים וכן הלאה) ואז לאפשר לו מבין האפשרויות שסיננתן לבחור את זו שהוא הכי התחבר אליה.

למאמר נוסף שעשוי להועיל לכם העוסק בבחירת ריהוט ודלתות לחדרי ילדים, ניתן להיכנס אל הקישור המצורף: כיצד להחליט על בחירת ריהוט לחדר הילד שלכם?.

עבודת צוות נכונה ושקולה תוביל אתכם אל הבחירה הנכונה. שתהיה רכישה נעימה!

עוד מהבלוג של uppersite

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...