הבלוג של Uno Azrieli

אונו עזריאלי

עדכונים:

פוסטים: 16

החל מיוני 2011

בעיני, חתונה לבנה היא אחד מהרעיונות היפים והמרשימים ביותר בהם נתקלתי. יש משהו קסום באולם אירועים או גן מעוצב כולו בלבן, מתחם בוהק שממלא את הנפש בתחושה של טוהר, באוירה, שבין רגע ממלאה את הגוף שלווה ושקט, חגיגיות מהולה בקודש אמיתי. אצלנו באונו, חתונה לבנה היא אירוע מרגש במיוחד, נכון שכל חתונה ממלא את הלב שמחה, אולם לחתונה לבנה, יש את הקסם השמור רק לה. חתונה לבנה כשמה כן היא, הכל, אבל הכל בה, עטוף לבן, החל ממפות השולחן, סידורי הפרחים, כיסאות האורחים, השולחנות, ואפילו שטיח ארוך ומפואר עליו תצעדו נרגשים, בדרך אל החופה.. לבן לבן. מה שמקסים במיוחד, ומעניק מראה שובה לב, הוא דווקא השלב בו האורחים מתחילים להופיע, לאט לאט מתמלא האולם כולו בלבן אנושי, לבן בכל הגוונים, מכל הבדים והעיצובים – כולם, גברים כנשים, לבושים בצבע המעורר, הנקי והמרגיע .

21/08/2011

חתונה לבנה היא לא רק אלבום המופת של שלום חנוך, חתונה לבנה הינו אלבום הסולו השני של הזמר הישראלי שלום חנוך. אלבום זה נחשב לפורץ דרך בסגנונו המוזיקלי והשפיע רבות על הרוק הישראלי. האלבום קיבל סאונד מחוספס וגס, הדגש היה על הכלים ולא על השירה וחנוך שר בו לראשונה בקולו המוכר כיום, ולא בקול הגבוה שאפיין אותו בתחילת דרכו.

לאחר יציאתו לא זכה האלבום להצלחה משום שסגנונו הכבד וה”קשה לעיכול” לא היה מוכר לקהל הישראלי, אולם כיום, האלבום מוכר כאחד מאלבומי הרוק המשפיעים והמוצלחים ביותר שנעשו בישראל,ו שיריו אף זכו לגרסאות כיסוי באלבום בשם “הדרכים הידועות” שיצא ב 2008. עד היום מכר האלבום כ-60 אלף עותקים. השירים עוסקים, בין השאר, במערכות יחסים, בעצמאות, בהצלחה, וכן בגירושיו של חנוך, וחלקם נחשבים לאבני דרך ברוק הישראלי.

חתונה לבנה

בעיני, חתונה לבנה היא אחד מהרעיונות היפים והמרשימים ביותר בהם נתקלתי.

יש משהו קסום באולם אירועים או גן מעוצב כולו בלבן, מתחם בוהק שממלא את הנפש בתחושה של טוהר, באוירה, שבין רגע ממלאה את הגוף שלווה ושקט, חגיגיות מהולה בקודש אמיתי.

אצלנו באונו, חתונה לבנה היא אירוע מרגש במיוחד, נכון שכל חתונה ממלא את הלב שמחה, אולם לחתונה לבנה, יש את הקסם השמור רק לה.

חתונה לבנה כשמה כן היא, הכל, אבל הכל בה, עטוף לבן, החל ממפות השולחן, סידורי הפרחים, כיסאות האורחים, השולחנות, ואפילו שטיח ארוך ומפואר עליו תצעדו נרגשים, בדרך אל החופה.. לבן לבן.

מה שמקסים במיוחד, ומעניק מראה שובה לב, הוא דווקא השלב בו האורחים מתחילים להופיע, לאט לאט מתמלא האולם כולו בלבן אנושי, לבן בכל הגוונים, מכל הבדים והעיצובים  – כולם, גברים כנשים, לבושים בצבע המעורר, הנקי והמרגיע .

כל חתונה היא מיוחדת ומעוררת השראה. אולם סמל הלוגו הבולט והדומיננטי ביותר בכל חתונה, הוא הצבע לבן. חתונה בלבן היא נעימה ואף מצליחה להחדיר את המסר וליצור אווירת טוהר יוקרתית ומפוארת. הפקת אירועים בלבן מצליחים לשדר את הסמל הטהור והמושלם של חתונה בלבן – קדושה. כמו כן, כל שמלת כלה לבנה מצליחה לעודד את הרושם המיוחד ביותר, ואילו שמלת כלה לבנה נתפסת לעילוי הגבוה ביותר של כל שמלת ערב אחרת, גם אם היא דקורטיבית במיוחד.

חתונה בלבן עם שמלת כלה לבנה וצחורה, עם חופה לבנה ועיטורים של בדים מרהיבים, אנשים נרגשים במיטב מחלצותיהם בלבן כמובן,  בערב כה מיוחד, זוהי החתונה הקונבנציונאלית, ולאף אחד אין עניין לשנות או להחליף את מוטיב הלבן. בעת הפקת אירועים משמעותיים כמו חתונה, יש להקדיש לכך את מיטב הפאר וההדר, משום שיום זה איננו חוזר על עצמו, ועליו להיות המיוחד שבימים.

שמלת כלה לבנה מתארת את הטהרה של האישה המתכנסת תחת חופה ומתקדשת לפניו בברית הנישואים.

כמו כן, ייחודה של שמלת כלה מעניק לאישה ביום כלולותיה את המראה הזך והנקי בלבן, מה שמעמיד אותה באור הזרקורים ולו ליום אחד בלבד, בו היא האישה המיוחדת והמרשימה ביותר מבין כל הבנות. ייחודה של הכלה איננו נראה רק בעיני בעלה הטרי, אלא כולם רואים בה לנסיכה שזכתה לקבל את כתר המלכות המיוחל.

לסיכום:
הפקת אירועים כדוגמת חתונות מורכבת מתכנונים רבים וסידורים הכרוכים בכדי להגיע לשלמות הביצוע. אך בתום כל השלבים, הנאתם של זוג מלכותי הנישא אל מול עיניהם של האנשים היקרים להם ביותר, החוויה העוצמתית שבכך, אלו הם מייצגים את החתונה ואת עילוי הנפש שמביאה החתונה

ואנקדוטה להתנחמות,

אם אתם חושבים שהחתונה שלכם היא הפקה מסובכת ומתישה.. רצינו להפנות את תשומת ליבכם לשתי חתונות לבנות עם ניחוח של דם כחול

בשנת 2004 התחתן מי שהיה יורש העצר הירדני עם בת דודתו, הנסיכה נור, בטקס מלכותי באחד הארמונות בעמאן, ובנוכחות 2000 משתתפים מהממלכה ומחוצה לה.

מסע החתונה החל במכונית קבריולט מקושטת בה ישבו הנסיך וארוסתו, מנופפים לקהל שהשליך לעברם פרחים, אורז וסוכריות. שיירה של ג’יפים ואופנועים ליוותה את הרכב המלכותי והחרישה אוזניים כשדהרה ברחובות הבירה עם סירנות, צ’קאלקות ויריות שמחה באוויר.

הנסיכה נור לבשה שמלת כלה לבנה, מכוסה מצוואר עד רגליים. הנסיך חמזה לבש את החליפה של האיומים – מדי א’ ירוקים של הצבא הירדני כולל כל האותות, הסמלים והמדליות – ועל ראשו חבש כפייה אדומה כמנהג אביו, המלך חוסיין. את כניסת הזוג לארמון קיבל משמר כבוד צבאי, בטקס מסורתי שכלל כמה נפנופים של חרבות באוויר. טקס החתונה נחתם לקול שירתה של הזמרת הלבנונית מאג’דה א-רומי, בשיר שכתבה במיוחד עבור האירוע.

תחת אבטחה כבדה: החתונה של הנסיך פיליפה,

100 שנים ללא חתונה מלכותית עברו על ספרד, עד ל-22 במאי 2004, עם נישואיהם של הנסיך פיליפה וכלתו לטיסיה אורטיס. 36 שנים מלאו ליורש העצר הספרדי כשנשא לאישה את מגישת הטלוויזיה המקומית. הרבה גבות הורמו כשבחר פיליפה באוריטיס הגרושה בת ה-31 וחסרת הייחוס המשפחתי, אבל מאה שנות איפוק גרמו לעשרות אלפי ספרדים נלהבים לצאת לרחובות מדריד ולהריע לזוג הטרי, על אף  גשם הזלעפות שניתך.

פיליפה לבש חליפה שחורה עמוסה במדליות, ואורטיס משכה אחריה שובל שמלה באורך 4.5 מטר והחזיקה על ראשה כתר יהלומים. 1700 אורחים הצטופפו בחתונת הנסיך הספרדי, מתוכם 15 ראשי מדינות, ו-20 אלף שוטרים אבטחו את האירוע – הספרדים לא לקחו סיכונים בעקבות פיגוע הטרור של אל-קעידה, שאירע חודשיים קודם לכן ברכבת של מדריד והותיר באוויר ריח של 190 הרוגים.
וכאילו לא די שהחתונה עלתה 24 מיליון דולר: כשפתחו פיליפה ורעיתו הטרייה את המתנות הם גילו כי אחד מחבריה של אורטיס העניק להם במתנה כמה כרטיסי לוטו. כשנערכה ההגרלה, למחרת, התברר כי אחד הכרטיסים שווה 14,460 דולר.

שיהיה במזל

שלכם

רותם וצוות אונו עזריאלי

עוד מהבלוג של Uno Azrieli

Thumbnail

ברית באונו עזריאלי

הולדת ילד או ילדה הוא ללא ספק אחד מרגעי השיא של חייכם, תשעה חודשים של עבודה קשה ומאומצת מסתיימים באושר, שמחה - חגיגה גדולה ומעט מאד פנאי. אנו באונו יודעים כי ההתרגשות של...

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....