הבלוג של עמית אשבל

סודות מחדר המיטות

מטפל רב תחומי בעיסוי הוליסטי, בעל הקליניקה "צל הפקאן" בבית יהושע. טל. 050-7523645 דוא"ל [email protected] אתר - www.tzel-hapekan.com

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מספטמבר 2015

הקדמה

במהלך השנים האחרונות אני מטפל הוליסטי רב תחומי בקליניקה שלי צל הפקאן בבית יהושע.

במהלך הזמן ותוך כדי מפגש עם מאות מטופלות עולים סיפורים מענינים ותובנות שונות אותם אני רוצה לחלוק עמכם. סיפורים הקשורים לגורמים לכאבים, סיפורים אישיים וכמובן גם סיפורי הצלחה.

בנוסף, מעצם היותי מטפל הוליסטי, אני משתדל לבדוק עם המטופלות ולברר איתם מה הגורמים שהביאו אותם להגיע לטיפול, מה יצר את הבעייה או הכאב מהם הן סובלות וכיצד אפשר למנוע (בדרכים פשוטות) חזרה על אותן שגיאות.

גם הסיפור האישי שלי הוא סיפור מעניין ואולי ביום מהימים אספר אותו גם לכן.

לבלוג שלי החלטתי לקרוא “סודות מחדר המיטות” המדובר הוא על מיטת הטיפולים כמובן ו…. כמובן שלא אחשוף כל סוד אישי ו/או פרטים מזהים על המטופלות שלי ללא אישור מפורש מראש.
הסיפורים כולם אמיתים! הדמויות שונו על מנת למנוע את זיהוי המעורבים.
אני כותב על מטופלות (למרות שיש לי כמובן גם מטופלים) כי רוב לקוחותי הן נשים.

מכאן עולה השאלה הראשונה: מדוע בעיקר נשים מגיעות אלי לטיפול?

כבר במהלך הלימודים שלי עיקר התלמידים בקורסים השונים היו תלמידות. במסגרת עבודתי בבתי ספא שונים נחשפתי לעובדה  שעיקר המטפלים הן בעצם מטפלות ברוב בתי הספא היחס הוא 1*3, על כל מטפל יש כ-3 מטפלות.
נחשפתי לעובדה (המצערת) שחלק מהגברים מעדיפים מטפלות (אם משיקולי דת ומסורת או משיקולים אחרים) וחלק מהנשים נרתעות לעיתים להכנס לחדר הטיפול לבד עם מטפל גבר (אסור לשכוח שעיסוי נעשה כמעט בעירום או בעירום מלא).
IMG_9956

אז בכל זאת מה התשובה?

  • האם נשים מודעות יותר לעצמן יותר ומוכנות להודות שכואב או שיש בעייה ולטפל בה?
  • האם נשים מוכנות יותר להשקיע בעצמן ולטפח את עצמן על מנת לשמור על גופן?
  • האם נשים אוהבות יותר להתפנק?
  • האם נשים דומיננטיות יותר מגברים או מנהלות “חיים כפולים”, גם את של עצמן וגם את של בני זוגן? ברוב המקרים נשים הזמינו טיפול לבני זוגן או טיפול זוגי להן ולבני זוגן.
  • או שפשוט יותר גברים נרתעים ממטפל גבר מנשים?

IMG_0008

שאלות שעד היום לא הצלחתי לתת להן תשובה.
אשמח אם תחלקו עימי את מחשבותיכן על השאלות הללו. מניח שאלמד גם מכן.
להתראות בבלוג הבא,

עמית אשבל – מטפל רב תחומי בעיסוי הוליסטי
050-7523645

עוד מהבלוג של עמית אשבל

Thumbnail

בגדים, נעליים ומה שמתחת

חצאיות צרות, חצאיות קצרות, נעלי עקב, נעלי שפיץ. כל מה שאתן לובשות כדי להראות יפות, חטובות, אלגנטיות ... מה זה עושה לנו הגברים אתן בטח יודעות – בעיקר בשביל זה אתן מתלבשות ככה, לא? אבל מה זה עושה לכן? מעבר לעובדה שאתן מרגישות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

כיצד לבחור מטפל

איך לבחור מטפל? על מי לסמוך? שאלה לא פשוטה. בחלק מהמקרים המטופל מגיע לספא כזה או אחר ומקבל מטפל (או מטפלת) מבלי שהוא מודע כלל מי מטפל בו. אפשרות הבחירה של המטפל במכוני הספא היא מזערית. המטופל מגיע לספא שבחר מבלי לדעת כלל מי...