הבלוג של עמית אשבל

סודות מחדר המיטות

מטפל רב תחומי בעיסוי הוליסטי, בעל הקליניקה "צל הפקאן" בבית יהושע. טל. 050-7523645 דוא"ל [email protected] אתר - www.tzel-hapekan.com

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מספטמבר 2015

איך לבחור מטפל? על מי לסמוך?

שאלה לא פשוטה.

בחלק מהמקרים המטופל מגיע לספא כזה או אחר ומקבל מטפל (או מטפלת) מבלי שהוא מודע כלל מי מטפל בו. אפשרות הבחירה של המטפל במכוני הספא היא מזערית. המטופל מגיע לספא שבחר מבלי לדעת כלל מי המטפלים, מי טוב יותר ומי מתמחה במה. הוא נתון לחלוטין “לחסדי” פקידת הקבלה שמשבצת את הטיפולים למטפלים השונים.

כל מה שנשאר למטופל לעשות זה לסמוך על הספא שבחר, להאמין שכל המטפלים בספא מיומנים ומוסמכים לטפל בעיסוי ולא לצפות לטיפול רפואי, מקצועי.

בקליניקות הפרטיות לעומת זאת המטופל בוחר את המטפל אליו הוא רוצה להגיע ופונה אליו ישירות. כך מובטח לו שהטיפול יבוצע על ידי המטפל שבחר בעצמו.

אבל איך לבחור מטפל?

IMG_9900

ראשית הדבר הטוב ביותר הוא להסתמך על חוות דעתם של חברים וקרובים אמינים. לשאול, להתייעץ ולשמוע חוות דעת. נכון ש”טוב מגע ידיים ממשמע אזניים” אבל אי אפשר להגיע לטיפול נסיון או לקבל דוגמית ולבדוק…..

שנית, להכנס לאתר של המטפל ולהתרשם. ברור שכל אתרים מטרתם למשוך לקוחות ולמכור, אבל בכל זאת כדי להתרשם ולהקשיב ל”בטן”. מה התחושה כלפי המטפל? מה חוות הדעת שנמצאות באתר מספרות והאם נראות אמיתיות.

כנ”ל לגבי הפייסבוק של המטפל. שם התגובות הן אמיתיות (או לפחות של אנשים אמיתיים) וניתן ללמוד על המטפל או למצוא אולי חבר/מכר/קרוב שמכיר אותו.

אפשרות נוספת ללמוד על מקצועיות המטפל זה להכנס לאתר איגוד מקצועות העיסוי ולראות אם המטפל חבר האיגוד. במידה וכן – אפשר להיות בטוחים שהמטפל למד במוסד מוכר ותוכנית הלימודים אושרה על ידי האיגוד. מטפלים רבים וטובים אינם חברי איגוד ולכן אינם מופעים באתר האיגוד.

והדרך הטובה ביותר היא להרים טלפון, לשאול, לברר, לתאר את הצורך והרצון ולהתרשם מהתשובות.

אני מאמין שהתחושות שלנו לגבי מי שאנחנו מדברים איתו, פוגשים אותו, נכונות בדרך כלל.

בשיחה עם המטפל יש להסביר מדוע הנכם מגיעים לטיפול ומה הצפיות מהטיפול. גם “סתם” פינוק זו סיבה טובה ולגיטימית להגיע לטיפול. כדאי ללמוד על הכלים שיש למטפל (טכניקות טיפול) ויכולתו לעזור לכם כמטופלים ולתאם צפיות מראש. כך נמנעים מהפתעות ותחושות אי נוחות  במהלך ולאחר הטיפול.

תרצו לשמוע המלצות נוספות או להתייעץ – פנו אלי ואשמח לעזור.

שנה טובה וגמר חתימה טובה לכולם,
עמית אשבל
– מטפל רב תחומי בעיסוי הוליסטי

המאמר נכתב בלשון זכר מתוך נוחות בלבד. אין בנאמר משום המלצה או השמצת מטפל/בית ספא זה או אחר.

עוד מהבלוג של עמית אשבל

תצוגה מקדימה

סודות מחדר המיטות

הקדמה במהלך השנים האחרונות אני מטפל הוליסטי רב תחומי בקליניקה שלי צל הפקאן בבית יהושע. במהלך הזמן ותוך כדי מפגש עם מאות מטופלות עולים סיפורים מענינים ותובנות שונות אותם אני רוצה לחלוק עמכם. סיפורים הקשורים לגורמים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

בגדים, נעליים ומה שמתחת

חצאיות צרות, חצאיות קצרות, נעלי עקב, נעלי שפיץ. כל מה שאתן לובשות כדי להראות יפות, חטובות, אלגנטיות ... מה זה עושה לנו הגברים אתן בטח יודעות – בעיקר בשביל זה אתן מתלבשות ככה, לא? אבל מה זה עושה לכן? מעבר לעובדה שאתן מרגישות...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מיטת הטיפולים

בתחילת דרכי כמטפל, ועוד לפני שהקמתי את הקליניקה, הייתי, כמו מטפלים רבים אחרים, מגיע לטיפולים בבתי הלקוחות. אחת המטופלות הראשונות שלי היתה פסיכולוגית קלינית, כבדיחה הייתי מספר שאחת לשבועיים אני מגיע לפסיכולוגית, נכנס...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה