הבלוג של צאלה

tzeela

יוצרת בנשמתי,שחקנית,זמרת ורקדנית,אמא לשניים ו...כותבת בלוג על סיפורים מהחיים אשר נוגעים בכל אחד מאיתנו. הבלוג של צאלה. סיפורים ושירים שיגרמו לכל לב לפעום. קריאה מהנה!

עדכונים:

פוסטים: 20

עוקבים: 1

החל מיוני 2014

דומינו צבעוני

הנודניק נדנד לי בלי הרף ,לחצתי על הנודניק שוב,עוד 10 דקות יעשו פלאים,הכול יחכה ממילא גם בעוד חצי שעה וגם בכלל…

התעוררתי לצלצול הצווחני של הנודניק שרצה לרמוז לי ש10 דקות הספיקו לי, וכדאי לי לקום ברגע זה.

האמת הוא צודק,לא מעט מוטל על כתפיי, משחק הדומינו של חיי החל ברגע בו קמתי ממיטתי.

 

צחצחתי את שיניי ושטפתי את פניי,הבטתי במראה וחייכתי,חייכתי על הדברים הקטנים של החיים,על המהות שלי,חייכתי על כך שבגילי גיל 40 לא הצלחתי לראות ולו קמט שיזכיר לי את הדרך הארוכה שעשיתי בחיי.

חייכתי על התובנות,על הבגרות,על אהבת החיים ובמיוחד על האושר שמצאתי בתוכי,היצירה המופלאה שלי,הילדים שלי.

הגיע הזמן להשכים קום…

ניגשתי לחדרכם והבטתי בכם….מספיק להביט בכם כדי להרגיש את הדם זורם בעורקיי,

מספיק להביט בכם כדי לחוש את הלב פועם בחוזקה,מספיק להביט בכם כדי להבין מהי משמעות החיים,מספיק להביט בכם כדי להזכיר לעצמי שגם אני ילדה אישה.

נשקתי על הלחיים הבשרניות שלכם וכפות רגליכם מבלי שפסחתי על אף אצבע ,לא עברו מספר דקות והרגשתי יד הודפת אותי על קרציות יתר.

הריח המשכר והמוכר שלכם,הולך איתי בכל יום,בכל רגע וברגעי געגוע.. אני נזכרת בחיוך,בנשיקה,בחיבוק ובריח שלא מרפה כמו בושם עם ניחוח בלתי נשכח.

התעוררתם ופניכם עם הבעה מתוקה ששובה את הלב,עיניים שמתאמצות להיפתח ונשיקת בוקר טוב.

 

יום חדש התחיל,האבנים במשחק הדומינו נעמדות זקופות כמו בתמונה ובה מפקד עומד על המשמר ומורה להן לעמוד איתן,כל אחת בצבע והסמל שלה שכן,אם אחת מהן תזוז ממקומה, היא תפיל את כל חברותיה.

 

יום חדש העיר איתו את האהבה,האמהות,הילדות,העבר,נקיפות המצפון,רגשי האשמה,הלבד והיחד,העצב,השמחה,ההשלמה,הכעס,הפחדים,כל רגש ולו אבן בצבע אחר.

קשת רחבה של צבעים,של רגשות ומחשבות,קשת מהולה באופטימיות חסרת גבולות.

 

נפרדנו כל אחד לדרכו עם נשיקה וחיבוק,כל אחד לעיסוקו,לגן,לביה”ס ואני ..לעבודה.

תחושת בטחון הציפה אותי,תחושה אימהית שזכיתי לה בזכותכם,בזכות הדרך שנשאתי אתכם ברחמי,שהבאתי אתכם לעולם בדרך הטבעית,שהנקתי אתכם והענקתי לכם את ליבי בכל רגע נתון עד ליום זה והחל מיום זה עד אין קץ.

אני אוהבת לראות את החיים דרך העיניים שלכם,דרך התום והחיוך,דרך השמחה והדמעה,דרך האישיות של כל אחד מכם ודרך היופי הפנימי שמאיר את דרכי בכל רגע.

זכיתי שתראו את החיים דרך העיניים שלי,שתראו שאני אנושית ולי רגשות ומחשבות,ולי רגעים טובים ופחות, שאני האמא הכי טובה בעולם!

 

אבני הדומינו עומדות איתן,צבעים ועוד צבעים מתווספים לשורה שמתפתלת ומתעגלת,רגשות ומחשבות ..והפחד שאבן אחת…רגש אחד..ינוע ויאבד את שיווי המשקל וכל הרגשות יפלו אחריו…ואז…. שקט מוחלט.

 

הפחד שאני אאבד את שיווי המשקל וכל ההשקעה תרד לטמיון ,כל האבנים שהוצבו אחת אחת בכל צבעי הקשת, יפלו וייצרו שקט מופתי ,השקט שבחוץ והסערה שבפנים .

 

הסערה שבפנים…האמת שלי ,מי שאני והמהות שלי שמשתקפים דרככם.

הסערה נעלמת כמות שבאה, כשאני יודעת שאני עושה כל  שביכולתי להעניק לכם את אהבתי בדרך שלי.

 

אפקט הדומינו הוא המשחק של החיים,האבנים של הלב מוצבות בזו אחר זו וברגע אחד של אמת הן נופלות האחת אחרי השנייה,ברגע אחד של אמת,הן קמות שוב על רגליהן וחוזרות למקומן עד שהלב מתחזק והאהבה מתעצמת.       

 

אני חזקה בזכותכם,בזכות אהבתכם האין סופית,בזכות היותכם חלק ממני ,חלק מדמי ומליבי.

אתם הניצוצות של נשמתי שמאירים לי את האור שבלב.

 

שלכם לעד,

אמא

צאלה וייס(c)

עוד מהבלוג של צאלה

תצוגה מקדימה

המסע אל החופש

קרני השמש צרבו את עורי הדמעות זלגו מעצמן והתמזגו יחדיו עם אגלי הזיעה ששטפו את גופי,טעמתי את טעמן של הדמעות המלוחות כל כך ,החום שבחוץ עם החום שבלב,רעש גלי הים עם הרעש בתוך...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אוקסימורון

  שבת בבוקר,גפן ושני ילדיה דקל ותמר החליטו לנסוע לים,מאז גירושיה של גפן מדן,היא המשיכה את מסורת השבתות כסדרה עם ילדיה כמשפחה לכל דבר, גם אם הייתה חוליה חסרה. היא ידעה למלא...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

התמנון האדום

עצמתי את עיניי...הקשבתי לפעימות ליבה.   העלטה ירדה ואור הירח חדר מבעד לחלון,האיר את פניה הצחורות,פניה חרושות הקמטים כשכל קמט סיפר לי סיפור מחייה. אחזתי בידה,החום שלה הקרין...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה